Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Durum yanıtları bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :')

2. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

3. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

4. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

5. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

DgBOHcBX0AEWmL8.jpg:large

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

@sShoguNn Ben de senin gibi düşünüp bıraktım 4-5 bölüm izleyip xd

@Mileydi Zeynep One Piece bir yaşam biçimidir ? Ginga Eiyuu Densetsu ise yaşamın kendisidir ? arada logh'u da andım ve güzelleme yaptım.

2. (See 12 other replies to this status update)

6. forumanimekeyfi'ne üye olan biri rica etsem bana ulaşabilir mi?

7. Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd

8. forum kültürünün öldüğü gerçeği 

9. forum kültürünün öldüğü gerçeği 

10. https://anilist.co/user/veritasmahwa/

myanimelist yokken idareten gireyim dedim daha çok sevdim.

11. Steins Gate 0 opening metal cover ?

12. Zavallı myanimelist :/ Günlerdir ne halde...

13. Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların çevirisi de yapılacaktır.

14. Tüm çekik gözlülerin ortak özelliği, hepsinin içinde bir dolandırıcı yatıyor olması   https://www.youtube.com/watch?v=BRvcWR_s0XA

15. Çok uzun zamandır güzel bir anime bulup izleyemiyorum hep çerez ve akılda kalmayan saçma sapan şeyler izlemek zorunda kalıyorum çünkü bulamıyorum artık gerçekten bulmakta zorluk yaşıyorum ve bu durum beni boşluğa sürüklüyor üzgün hissetmeme neden oluyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

16. Bu tarhana cipsinin tadını hiç sevmiyorum ama yemekten de alamıyorum kendimi. Doushio Kazuma!!

17. ve askerlik belli olur :) Mayıs 4  yolcu :)

Screenshot_1.png

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İyi bakalım, kısa dönem erlik ile yırttın sayılır gene

2. (See 9 other replies to this status update)

18. Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Zihinsel olarak çok hazırdım. :(

19. Koe no Katachi animesinden kimselerin bahsettiğini görmemek ve bu kadar geç bulup izlemiş olmak çok kötü hissettiriyor. Animeyi izlerken yaşadığım duygu seli de üstüne tuz biber oldu.

20. Barakamon sen çok güzel bir animesin.
    dgb2gnpfm3twt7vwn2fw.jpg

Çok az animeyi 2. kez izleme zahmetine girerim ve Barakamon ise bunlardan birisi.

21. Özlemişim be burayı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.