Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Durum yanıtları bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çet kısmı geri gelecek mi ?

2. mailo gato doito yo!

3. mailo gato doito yo!

4. Buralara yine n'olmuş?

5. Buralara yine n'olmuş?

6. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

7. Buralara yine n'olmuş?

8. Kino no Tabi. İçeriği biraz şaşırtsa da, beklediğim gibi leziz bir anime.

9. Kino no Tabi. İçeriği biraz şaşırtsa da, beklediğim gibi leziz bir anime.

10. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

11. Mobilde chat durum gönderme va yok tek bendemi bu olay ? 

12. Chat kasıyormuş, başka alternatiflere bakılıyor. Şimdilik chat yok yani :(

13. Heeeepppinizin Kadir Gecesi mübarek olsun, Allah dualarınızı kabul etsin.^^

Dua edelim inşallah daha fazla anime nasip olur bize(düşündüğüm) :)

Ki tabi inşallah sağlıklı, hayırlı, Mutlu nice günler hepimize nasip olur.

14. Buralara yine n'olmuş?

15. kornealarım yandı nereden siyah temaya geçiyoruz 

16. Buralara yine n'olmuş?

17. Soluk renkler forumu soğuk hissettiriyor :frozen-onion-head-emoticon: ve güncel konular bence  fazla yer kaplıyor gibi  o kısmı biraz küçültülürse güzel olabilir :shy-onion-head-emoticon:

18. kornealarım yandı nereden siyah temaya geçiyoruz 

19. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

20. Kardeş burası neresi o.O

21. Konulara yazdığınız mesajları ciddiye alın... Siz almıyor olabilirsiniz ama alanlar var :ban:

22. Pek yakında forumun yavaşlığı halledilecek, biraz sabır :trees_stoned_inhale:

23. Pek yakında forumun yavaşlığı halledilecek, biraz sabır :trees_stoned_inhale:

24. Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum :bsod-onion-head-emoticon:

25. Kingdom çevirisini yapan anikeyfdekiler acaba çeviri işini bıraktılar mı merak ediyorum. Umarım bırakmışlardır. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.