Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Durum yanıtları bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum :bsod-onion-head-emoticon:

2. -geri döndüm-

3. Forumda bir işler var ya hayırlısı :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

4. Aman tanrım Japonca Bildirim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

5. Ve bir klasik daha gerçekleşir....

Telefonumu evde unutmuşum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :crying2-onion-head-emoticon:

6. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

7. Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

8. Genshiken dönüyor mu ne ? Hem de first jenarasyonla mı ? Hem de mayısta mı ? Ne güzel bir haber bu.

9. Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son zamanlarda Japon anketlerinde "en beğenilen animeler"de hep ön planda görünüyor. Cidden iyiydi ona sözüm yok. Ama bu seriyi ne yurt dışında ne bizde bu kadar beğenen var. Eleştirildiğini bile gördüm. Karakterleri birbirine benziyor, çizimi tuhaf vb. Konuya bakmayan, sadece çizime bakan kitle artmış. Üzücü.

10. Genshiken dönüyor mu ne ? Hem de first jenarasyonla mı ? Hem de mayısta mı ? Ne güzel bir haber bu.

11. Hanji ablanın bir Çiftliği var 

Çiftliğinde Titanları var

Raar Raar diye bağırır 

Çiftliğinde Hanji ablanın *-* 

12. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

13. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

14. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

15. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

16. Ginga Eiyuu Densetsu'nun sadece 110 bölümlük OVAsını izlemek yeterli mi?

17. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

18. öyle demişsinizde fakat yorum atamıyorum ? o nasıl olacak ? bende biliyorum buldum fakat atılmıyor bunu anlatamıyorum size.

19. öyle demişsinizde fakat yorum atamıyorum ? o nasıl olacak ? bende biliyorum buldum fakat atılmıyor bunu anlatamıyorum size.

20. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

21. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

22. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

23. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

24. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

25. Ben geldi :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.