Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne Pika-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 15 Aralık 2020 , bu günün Otaku günü olduğunu biliyor muydunuz??? Hepinizin Otaku günü kutlu olsun :cheer1-onion-head-emoticon:  

Spoiler

image.jpeg.146fb371fbd4237e48cb9144f2a81d62.jpeg

1. Pika-sama

Pika-sama

Evet arkadaşlar bu günün şerefine "anime izleyip manga okuyacağız" gerçi hep yaptığımız şey ama :relax2-onion-head-emoticon: 

Spoiler

Bir saniye bu dünmüş, kaçırdım tüh her neyse ben anime izlemeye gidiyorum :)

2. (See 14 other replies to this status update)

2. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

1. Pika-sama

Pika-sama

@Gorjekhmm sende mi öyle düşünüyorsun. O zaman @pegasusejder'in bir savunma pozisyonu almasını istemek zorundayız gibi görünüyor. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

3. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

1. Pika-sama

Pika-sama

@Mutaika Orada kesinlikle bir iltifat gelecekti de yarım kaldı diye inanıyorum ben. :innocent-onion-head-emoticon:

4. Forumdaki katil kim?

1. Pika-sama

Pika-sama

Foruma bir daha uğramasınlar diye rüşvet veriyorlardır belki de. :dandyonionplz:

5. aga sen bir konu açmışsın basketballla ilgili oraya yazmayı bulamadım şöyle takdim edeyim 

7- Tenya Iida (Boku No Hero Academia) ...

6- Sonic (Sonic X) ...

5- Ichigo Kurosaki (Bleach) ...

4- Kizaru (One Piece) ...

3- Saitama (One Punch Man) ...

2- Kaguya Otsutuki (Naruto) ...

1- Whis (Dragon Ball)

bunlar alayını alır

1. Pika-sama

Pika-sama

Buradan gidebilirsin oraya :)   (üstüne tıkla)

6. Seven birisi sevdiğine karşı her şeyi yapabilir, altını çizerek tekrar söylüyorum her şeyi yapabilir. 

1. Pika-sama

Pika-sama

Doğru ama O her şey biraz fazla geniş oldu onun ben altını çizerek seven biri sevdiğinin iyiliği için her şeyi yapar :) diye değiştirelim diye düşünüyorum. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. (See 9 other replies to this status update)

7. Mobilden manga okumama yarayacak, bildiğiniz güzel bir App var mı?

Bir tane buldum da, başlangıç için 5, sonrası için günlük 1 bölüm okumama müsaade ediyor.

Uygulama olmasına gerek de yok gerçi.. Telefondan girince sorun yaşamayacağım, rahat kullanabileceğim siteler de olur.

1. Pika-sama

Pika-sama

-ZingBox Manga (android için) (ücretsiz)

-MangaZone (android için) (ücretsiz)

-Shonen Jump (hem ios hem android) (ücretli) [en iyilerden biri manga uygulaması olarak]

2. (See 3 other replies to this status update)

8. Etkisi altında kalmaktan duygusal animeleri izleyemeyen tek ben miyim?

1. Pika-sama

Pika-sama

Ben etkisi altında kalacağımı bildiğim animeler den genellikle uzak durmaya çalışıyorum ama bazı animeler dışarıdan hiç belli etmiyorlar izledikten sonra farkına varıyorum ama etkisi altında kalsam bile eğer anime kaliteli iyi bir anime ise pişmanlık duymuyorum aksine iyi ki izlemişim eğlenceliydi dediğim oluyor.

2. (See 2 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.