Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne Pika-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Beninrik, 20.03.2021 - 18:25 tarihinde yazdı:

slice of life-moe tarzında anime önerebilir misiniz?

Yaşamdan kesitler için hatırladığım aklımın bir kenarında yer edinmiş olanlardan birkaç önerim var;

1. ReLIFE

2. Your Lie in April

3. Violet Evergarden

4. Clannad

5. Bakuman

6. Sakurasou no Pet na Kanojo

7. Koe no Katachi (A Silent Voice)

8. Toradora!

9. Great Teacher Onizuka

10. Acchi Kocchi

2. Asami, 16 saat önce tarihinde yazdı:

forumlarla çok aram yok açıkçası, kendi halimde takılır arada animelere yorum atar çıkardım ben. nerden esti kafama bilmiyorum kayıt olasım geldi, nasıl bir yer bana biraz açıklayabilecek varsa buyursun anlatsın. ayrıca 17 yaşındayım lise 3 öğrencisiyim anadolu lisesinde sayısal okuyorum. gayet klasik bir anime zevkim var farklı ıvır zıvırlarla çok işim olmaz shounen, dram, romantik, komedi, korku - gerilim animelerini severim spor animeleriyle alakam olmaz böyle yani, cevap vermezsenizde canınız sağolsun çok cevap bekleyerek yazdığımda söylenemez maksat bi izimiz olsun.

Aramıza hoş geldin :) kendi halinde takılsan da en azından burayı seveceğini düşünüyorum umarım forumda dilediğin gibi keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

3. devil-may-care, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba arkadaşlar :) Ben 21 yaşında dönem 4 öğrencisi bir tıp fakültesi öğrencisiyim. Yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum ve uzun süredir manga okuyorum. Çevremde çok fazla ilgi alanımın ortak olduğu birisini bulamadığım için burayı denemek istedim. Animeye başlama serüvenim aslında can sıkıntısından kaynaklanmıştı, yaz tatilinde, bu anime de neymiş diyerek başlamıştım (ilk animem Death Note'du :)) Lisedeyken tenefüslerde, o sıralar Tokyo Ghoul çok popülerdi, ben de sürekli Kaneki'nin resimlerini çizerdim ve arkadaşlarım bana animeci derlerdi :D Bir keresinde okula tablet getirmiştim ve kızları shoujo animeye başlatıp onları da bu bataklığa çekmeye çalışmıştım :D:hehe-onion-head-emoticon::serenade-onion-head-emoticon:

Aramıza hoş geldin :) umarım forumda eğlenir ve keyifli zaman geçirirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

4. Gorkito, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar perşembe akşamı babam vefat ettiği için artık foruma pek giremeyeceğim

YKS bitene kadar. Arada sırada ziyaret ederim ancak artık fazla zaman ayıramayacağım için

boş zamanlarımı çoğunlukla manga okuyup, anime izleyerek geçireceğim.

Yinede temelli gitmiyorum sadece artık ayda, haftada bir falan uğrarım buralara hazirana kadar.

@spike foruma daha yeni gelmiş olsanda kanım kaynadı sana, ara sıra yine discord'tan konuşruz :D

@Ari01 ariel'ciğim seslide pek konuşamadık, genellikle sen konuştun ama bir dahaki sefere

benide çağırırsınız muhabbet döneriz :D 

@pegasusejder pegam benim, forumdaki ilk göz ağrım, tatlı seslim benim :D

ben gidiyorum sen buralarda müdavimliğe devam et ben gelene kadar :good-job-onion-head-emoticon:

@Caprihorn rimel, artık yeni Maou sensin. Buralara iyi bak aslanım benim, ben gelene kadar

zemini hazırlamaya devam et :D

@Pseudohomophylus abla seninde verdiğin tavsiyelere uyacağım, senin verdiğin önerilerin

gönlümde yeri başka. kendine iyi bak, yine discord'tan imparatorluğa yazarım arada :D

@BURUN lan NAO, ben yokken rimelimi çalmaya çalışma. en sona discord linkimi koyacağım

görüşürüz seninlede, arada sırada manga sitesi eritmeye devam ederiz :D

@heymely seninlede son zamanlarda pek konuşamadık ama moderöterlüğe kadar

yükseldin forumda. sende kendine iyi bak.

@MikasaWithInTheFire aynı yks mağduru olarak sana iyi şanslar diliyorum. Sınavlarında başarılar mika.

arada sırada yine resimlerimi paylaşırım forumda, senide etiketlerim hatalarımı söylersin.

@Ucanbirkedi seninlede fazla konuşamadık ama kendine iyi bak.

@lntegral kendine iyi bak memleketlim. köyümüze beklerim.

@explorer görürüşürüz, seninlede bek konuşamadım ama forumdaki çoğu kişi ile pek

konuşma fırsatı yakalayamadığımızı far ettim. bay bay

@Zorojuro Forumun devamlı selamlayıcısı :D pek konuşamadık ama herkes gittikten sonra site kapanana kadar sürekli selam yazacağını düşünüyorum bazen. O gün seni nasıl gaza

getirdiklerini bilmek isterim :d

@SoredemoDodo forumda kalırsan son harf savaşlarında başka zaman senin yenilgini göreceğim.

bekle sen aslanım :D

@ElegantWave görüşürüz minnoşum, kendine iyi bak. Bir dahaki sefere mikrofon

sıkıntı çıkardımı abini çapır :D

@Pika-sama görüşürüz pika, senden iyi spoiler aldım re:zero'Da :d serinin devamını

4 gözle bekliyorum.

@sakurademon ada'da iyi şanlar sanada. Ok yaparken düzgün dalları seçmeye dikkat et.

kaz bulursan yaşadın. tüylerini koparır ok yaparsın :D görüşürüz.

@Sawako FBI ajanımız, seninle nerdeyse hiç konuşamadık ama yine manga falan oldumu 

discordumu biliyorsun :D

@ChYRoN iyi stalklamalar koçum, görüşürüz.

@Mutaika evreni oluşturan toz ve gaz kümesi olan yüce mutaika!

kendine iyi bak.

ve son olarak tutturu, görüşürüz aslanım. bunu gördüysen bir gün yeniden geldiğinde etiketle beni :D

Görüşürüz arkadaşlar yeniden kendinize iyi bakın :bye1-onion-head-emoticon: Ben pek duygusal bir insan

olmadığım için ilk gün biraz kötü hissettim sadece ama yinede ağlamadım.

o yüzden benim hakkımda endişelenmenize gerek yok, ben iyiyim. Sadece bundan sonra

evde sorumluluklarım biraz daha fazlaolacağı için buralara fazla uğrayamayacağım

Sağlıcakla...

Discord:  Gorjek#3839

Başın sağ olsun, kendine iyi bak sağlıcakla kal. Derslerinde başarılar diliyorum, Başka bir zaman tekrar görüşmek dileğiyle.

5. JustForEren, 13.02.2021 - 16:53 tarihinde yazdı:

Selam minna, ben Eren. Antalya'da bi fen lisesine giden 10. sınıf birisiyim. Yaklaşık 9 yıldır anime izliyorum. Bi gün TV de kidz/animez diye bi kanal buldum orda kod Lyoko oynuyordu. Akşam da animeler çıkıyordu. Bi gün akşam o kanalda narutoyu gördüm (abimle)  daha sonra abimin araştırması ile en son çıkan bölümü bulduk (türkanime TV den). O zamandan beri sürekli anime izledim ben. Bu konuda türk anime TV çok yardımcı oldu burdan teşekkür ederim. Son zamanlarda manga okumaya başladım. Çünkü 200 den fazla anime izlediğim için neredeyse güzel olanların hepsini izledim ve yeni hobiler istedim. Fazla uzun olmuş olabilir kusura bakmayın. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Ve sen bu yazıyı okuduğun için mutlu olmalısın çünkü beni tanımış oldun yeni bi dünyaya açılan ilk kapı eğer dikkatini çektiysem bana instadan ulaşabilirsin bu aralar konuşabilecek çok arkadaşım yokda :/  (a_eren_tpt) kop gel tanışalm. 

Aramıza Hoş geldin :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

6. Gorkito, 16 saat önce tarihinde yazdı:

@Pika-sama otto büyük adammış cvufvyygıtudcytuv

İçeriği Görüntüle

hiç beeklemiyordum yemin ederim :D

Tabi ki otto kral adam :cool-onion-head-emoticon:  Bu kısım animeyi izlememiş olanlar için spoiler olabileceğinden okumayınız  :)

Spoiler

2.sezon part 2'nin ilk bölümü yayınlandığında otto subaruya yumruk attığında dedim ki "tüccarın vurduğu yerde gül biter" ama ondan öncesine kadar bende aşırı sevmiyordum çünkü ilk sezonda hatırlarsan beyaz balinadan kaçmak için subaruyu itmişti ama vicdan azabı çekip geri dönmüşse de cadı tarikatı tarafından öldürülmüştü (tabi ki bu olay subaru otto yu kurtarmadan ve onlar arkadaş olmadan hatta adam akıllı tanışmadan olduğundan dolayı fazla suçlamak gibi bir niyetim yok) ama yeni sezonda otto'nun hayatı ve yaşadıkları gösterilince sonrasında kurtardığı için subaruya minnet gösterdiği bölümleri felan görünce için ısınıyor sempati duyuyorsun tabi noveli okuyunca da otto reis büyük adam gibi duruyor ama animede daha da bir ideal olmuş.

7. lulideft, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar birkaç kişi gördüm, tanışalım kaynaşalım arkadaş olalım muhabbetlerin de. Uzun süredir anime izleyen bir arkadaş arıyordum ama bulamıyorum, bulsam dahi konuşma kesiliyor bir yerden sonra bunu da hoş karşılamıyorum hahah. Adım Dilara, 19 yaşındayım. İlgi alanım resim çizmek kesinlikle. Manga çizmeyi planlıyorum. Onun dışında animasyon projem de var. Kitap okumayı severim her ne kadar son zamanlarda okumasam da. Anime izliyorum zaten djsjdkfj 5-6 yaşlarımda Yu-Gi-Oh ve Beyblade 2002 ile başlamıştım. Onun dışında 300+ anime izledim. Manga okuyorum, okumaya yeni başladım yani geçen sene itibari ile 40+ manga okudum. YKS çalışmaya çalışıyorum ne kadar çalışamasam da hahah. Animelere geçen sene daha da sardım. İlerliyorum. Şuanda da uzun soluklu animelere geçtim. Bakalım beni ne bekliyor. Bu arada İstanbul’da oturuyorum. 

Aramıza Hoş geldin  :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

8. b4unsei, 18 saat önce tarihinde yazdı:

selam ben sena. rastgele açtığım bi animeyi izlerken yanda gördüğüm şeyler dikkati çekti ve birkaç tanışalım yazısı okuduktan sonra işte buradayım:d 17 yaşındayım ve 11 tm öğrencisiyim. anime izlemeye yeni başladım sayılabilir. studio ghibli filmlerinden birkaçını izledikten sonra death note izledim ve izlemeye devam ediyorum. ayrıca kasımda manga almaya başladım şu an 13 ciltlik küçücük bi koleksiyonum var^^ 2021de 100 manga yapmak istiyorum umarım olur (cüzdan left the chat) kayıt olduğum ilk forum burası bu yüzden seviye olayları hakkında falan bilgim sıfır ufaktan bahseden olursa süper olur. umarım iyi anlaşırız:floating-crazy-rabbit-emoticon:

Aramıza Hoş Geldin Sena  :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

9. Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

biz iyiyiz, sen nasılsın?

Aynı, Almancacı 9 syf. ödev vermiş onu bitirirsem matematik projesine yavaştan giriş yapayım diyorum.

BURUN, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Pika-kun ojj geldin.

:full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon:

Ben kaçıyorum akşam görüşürüz muhtemelen :bye1-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk ve güle güle :bye1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:
      İçeriği Görüntüle

Quenn değil de Nora ile olmasını isterdim. :)

Selam Pika, duymuşsundur sesli yaptık, kardeşini duyduk da seni de duymak isteriz bir ara. :)

Duydum kardeşim bilgisayarla arası iyi değildir nasıl yapacağını felan çözememiş 

Müsait bir zamanda bende sizlerin sesini duymak isterim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.