Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    :D :D bitirici hamleyi yapmışsın :D
  2. Beğen
    Gorkito got a reaction from Real-Men-Frrranky in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    insanları cezbetmekte 10 numarayım, istemeden cezbedebiliyorum 
  3. Beğen
    Gorkito got a reaction from Toprakezgi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İzmirdeyim ama merkeze uzaktaydık biz o yüzden 30 saniye falan şiddetli bir deprem haricinde bişey olmadı bizim bu civarda tanıdığım akrabalardanda falan bişey yok.
  4. Beğen
    Gorkito reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bu arada  spoiler kutusuna yazılanı okumayan var mı? Her şekil spoiler yiyorum, her zaman açarım xbnxjc
  5. Beğen
    Mekanı boş sanmasınlar yiğidim... 
  6. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @pegasusejdersanırsam hala dalgın :D
  7. Beğen
    Gorkito reacted to Lycaenidae in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tiramisunun bende likörsüz tarifi var ama merak ettim likörü cidden nasıl yedirdi ki  American Cookies olur mu tarif olarak? Tabii Amerikalılar genelde aşırı şekerli yeseler de bu tarif genelde Türklerin damak tadına daha uygun. Limonlu naneli cheesecake var. Tabii nane tadı çok baskın değil. 

Hangi modern klasik? Bilim kurgu olarak klasik bir kitap istiyorsan böyle geçmişte yankı uyandıran Kaplan Kaplan önerebilirm ama biraz daha genç yetişkin tarzda istiyorsan Kaos Yürüyüşü var, gayet akıcı ve heyecanlı yazmış. Gen yetişkin olsa da arkada yatan fikirleri istese yetişkin bilim kurguda da kullanabilirdi. 
    Fantastik oalrak Cassandra Clare hiç okudun mu? Okumadıysan tavsiye ederim, ben serilerine ilk Cehennem Makineleri, Ölümcül Oyuncaklar, Karanlık Sanatlar olarak devam ettim bu kronolojik olarak yazım ama yazar ilk Ölümcül Oyuncaklar ile başladı ve ben de öyle tavsiye ederim. Cehennem Makineleri'nin yanında hafif geri planda kalıyor seri. 
    Melez Sözleşmeleri serisi var ama kendisi Vampir Akademisi'nden  çalıntı bir konu ama yine de kendince farklılıkları da var. İkisinin de artıları ve eksileri var ve birbirlerini tamamlıyorlar iki hikaye birleşse sağlam kurgu çıkardı ortaya. 
    Dex'ten çıkan Usta serisi var ve bunun baskısı bitmiş ama pdf olarak okumak zorunda kaldım ve cidden kötü taranan sayfaları olsa da işkenceye değdiğini düşünüyorum, çok hoş bir ortaçağ teması var ve o dönemin karanlık havasını çok hoş yansıtılmış ve yazar kendince bir evren yaratmış, orada fantastik olaylar da mevcut ama devam kitapları İng, bence İng olarak iyiysen devamını da öyle okumanı tavsiye ederim ama okumasan da ilk üç kitapla bir final havası veriyor zaten. 
    Hayaletin Çırağı
    Tanrıçanın Mirası
    Korku ve gerilim olarak
    Stephen King
    Jean Christophe Grange tavsiye ederim ve tabii ki
    Edgar Allan Poe
    HP Lovecraft.
    Klasik olarak 
    Sefiller
    Gazap Üzümleri
    Suç ve Ceza
    Otomatik Portakal 
    Hamlet
    Tamam yeter bu kadar seni korkutmak istemiyorum.

İçimde yatan bir canavar varmış haberim yokmuş, hep bu konunun açılmasını beklemişim. 
  8. Beğen
    Gorkito got a reaction from Toprakezgi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sana başarısızlıkla sonuçlanan yiyecek denemelerimi sunabilirim 
  9. Beğen
    O zaman kusura bakma, başka zaman görüşürüz :D
  10. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Skyrim adamdır gerisi madamdır benim bilgisayar çöptür.
  11. Beğen
    E tabii ister istemez koca insan oluyorsun o tatlı çocuk halin gidiyor :D Sende değişmeye başlıyorsun
    Bizde şöyle bir usül oturttuk belli bir para topluyoruz ya kişinin istediği yada bi evin ihtiyacını alıyoruz :D
  12. Beğen
    Gorkito got a reaction from Dpholyday in Bakemonogatari   
    kanka zaman akışına göre ana karakter ilk başta çok güçlü sonra gücünü kaybediyo izlediysen zaten ben vampirdim falan diyo bakemonogatari de, vampirlerde aşırı güçlü seride. Daha fazla bir şey söylemeyim spoiler a girer.
  13. Beğen
    Gorkito got a reaction from lntegral in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkür ederiz 
  14. Beğen
    Gorkito got a reaction from SoredemoDodo in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    Akame ga kill!
    (Burayıda muhabbet mekanına çevirdik :D)
  15. Beğen
    Gorkito got a reaction from agg1401 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İşini çok seviyomuşsun, üzüldüm 
  16. Beğen
    Gorkito got a reaction from Real-Men-Frrranky in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Real-Men-Frrranky hayırlı olsun kitap yazmışsın.
  17. Beğen
    Gorkito reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    RPG oyun oynamam ama baktıkça kafamda ^Destan yazdı ^ ifadesi yankılanıyor
  18. Beğen
    Gorkito got a reaction from Judgment in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Adamın en güzel okul günleri evde geçiyo 
  19. Beğen
    Gorkito got a reaction from Judgment in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben Gorjek geliyorum.

20. Beğen
    Gorkito got a reaction from sujishipender in Selamlar :)   
    hoş geldin, işin düşerse biz muhabbet mekanındayız.
  21. Üzgün
    bana şimdi log'da eklendi 
  22. Beğen
    Gorkito got a reaction from yumulonely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    O kadar olmasada kendimi ona benzetirim 
  23. Harika
    Bence gayet başarılı bir işti :D Düşünsene sonra ki nesillere aktaracak bir olayın var :) Burası 4k olana kadar senin sayılır :D 

Benim tek gösterebileceğim yanda ki tablodaki liderliğim o da olmasa :D
  24. Beğen
    Gorkito got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @pegasusejder bitti knk, hayırlı olsun
    ama şahsen ben beğenmedim fazla düz oldu sanki.

birde resim ters çıkmış üşendim düzeltmeye.
  25. Beğen
    Gorkito got a reaction from KiRiTo100 in Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Hakkında   
    Moruq filmlerden adını hatırlamıyorum tam ama snow memmory olması lazım onu izlemesende olur, boş bir film OVA gibi bişey ama öbür film puck ın emillia ile tanışmasını anlatıyo o yüzden onu izleyebilirsin istediğin zaman.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.