Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının son zaferi 4 Temmuz 2018

Songena en beğenilen içeriğe sahiptir

Songena hakkında

• Doğum günü 11/29/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

69524 profil görütülenme

Songena üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Songena

1. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

@Nickini yazamadigim: ( :D ) programin tekrarlari youtube' da var. @Skadi @Kadir Orjinaline bakin bir de. :( Tv de o kadar sacma seyler var ki... Bu yuzden program onlarin yaninda hos duruyor. Bunun disinda cok vasat. Sunucular arada hakarete yakin sozler soyluyor. Kimseyi konusturmuyolar. Bir Danillo konusuyor. Sunucular yerine o sunuculuk yapiyo zaten. Ask-meskten bahsediyolar sadece kac haftadir. Nereye kadar boyle olcak? :/ Bunun disinda uyeler cok iyi, Monika ve Allen de hos. Ama be...

3. Songena

Songena

Ama ben onlar icin utaniyorum burda. Onlar elinden geldigi kadar konusup dogal davraniyolar. Ama bizimkiler biraz oturup farkli konular ortaya atmiyolar. Hatta konusmalariyla dalga gecilip sozleri kesiliyor uyelerin. :/ Bunun disinda cakmadan ne beklenir ki demeyin bence. Kore' de Japonlardan satin aldiklari o kadar manga, dizi senaryosu var ki... Ama adamlar yapiyor. 3-5 diziye bakip sanki tum Kore dizileri ayniymis gibi mirin kirin edip burun liviran cok kisi var ama emek verilmis insan...

4. Songena

Songena

...insani etkileyen dizilerde cok var. Oyle bir ulkeden bir yapim satin aldik ve boyle sey ortaya cikinca utandim. Zaten Enes Kaya' ya oyle saygisizlik yapildiktan sonra programi satin almamiz ayri olay. Chaby' i Enes' in yerine oturtmuslar. Oyle olmuyo sadece. Emek verip guzel program ortaya cikarilmaliydi. Bir uyenin gecmisteki ya da simdi yaptigi hata ortaya cikinca da programdan sutlamak yerine destek olunmaliydi. O zaman Kore' nin ayibi onlara kalirdi. :/

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.