Jump to content

Kushina-ta

Üyeler
  • İçerik sayısı

136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kushina-ta reacted to konoha in Hyuuga Hinata FC   
    Cok sevimli :)Ayrica chunin yelegi birine Bukadar mi yakisir. Hinataya cok yakisiyo. Cok ta guzel gorunuyo.
  2. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from konoha in Hyuuga Hinata FC   
    Hinata hayranı olarak bu sayfayı açma ihtiyacı duydum :D Burada Hinata ile ilgili resimler,sözler vb. paylaşacağız.Tüm Hinata severleri bekliyorum.

Fan Club Resimleri

HYUUGA HİNATA
    Doğum Tarihi: 27 Aralık
    Boy: 147-148cm(Naruto) / 160cm (naruto shippuuden)
    Kilo: 37-38kg(Naruto) / 45kg (Naruto shippuuden)
    Kan grubu: A
    Kekkei Genkai(Irsi yetenek): Byakugan
    Bağlılığı: Konohagakure
    Klan: Hyuga
    Akademiden mezun olma yaşı: 12
    Chunin olma yaşı: 14
    Tamamladığı Görevler: 10-D rank, 14 C-rank, 8 B-rank, 1 A-rank,0 S-rank
    Burcu:Oğlak

Hinata karakter olarak utangıç bir kızdır.Oldum olası hep Naruto'ya aşıktır.Doğuştan Byakugan'a sahiptir.Takım arkadaşları Kiba ve Shino'dur.Sensei'si(hocası) Kurenai'dir.Kuzeni Hyuga Neji'dir.

Şimdi de biraz Klanı hakkında bilgi verelim.

Hyuuga Klanı:
    Hyuuga serideki en hızlı koşan clandır.Bu clan diğer birçok clandan farklı koşar.Byakugan nesilden nesle geçen 3 göz tekniğinden birisidir.Klanda aile ikiye ayrılır: Ana ve yan aile olmak üzere iki aile vardır.Yan aile ana aileyi korumakla görevlidir.Yan aile kendilerini ana aile için feda edebilir bunu koruma veya köle olarak adlandırabilirsiniz.Yan ailenin üyeleri dörde ulaştığında, alınlarına oyulan bir mühüre sahip olurlar, bu mühürle ana aile herhangi bir isyan çıkmadan rahatça onları öldürebilir.

GIFS AND PHOTOS

FAN CLUB'IMIZIN SLOGANI: EİEN DESU HİNATA!
    (biraz saçma olabilir önerilere açığım :D )

HİNA-NARU :wub: 'ya dair

Fan Club'ımız gittikçe değişecek ve gelişecektir.Yeni şeyler eklenecektir.

Kurucu İsmi:
    Kushina-ta (Mine)

Üyeler:
    Tzu-kun
    TSunadeHime
    Turk Panter
    songena2
    Hokage_Minato
    ThePower
    ame
    Marco
    dattebayo
    ag_hitsugaya
    Strauss
    UzatmayaGerekYok
    yunocuk
    SnoW_DeaD
    Baryshx
    champy55
    SiyahBeyaz
    TuvaletTerliği
    SecretCriminal
    DEATHSLIDES
    xFactoria
    Hiiyyep Gordneel
    SkEfSaNe
    EverydayStriffeling
    #Rucy
    Lethal
    TürkUzumaki_Naruto
    BenGeldim
    Browni
    Spratiox
    _phantom_
    konoha
    Soranohikari
    Mücahidem Şehide-i Cahide Nones ♠Misaki♠ Anime_Lovers h3n4    

GÜNCEL!!!

Hinata'nın bu kadar seveni olduğunu görmek güzel arkadaşlar ^_^  Yeni gif ve fotoğraf ekledim sizden de paylaşımlarınızı bekliyorum :)  Diyorum ki ; haftalık bir tartışma konumuz olsun. İsteyenler bu konuyla ilgili düşüncelerini yazsınlar.

Bu hafta: İlerleyen bölümlerde Naruto-Hinata arasında ne olacağını düşünüyorsunuz? Manga okuyorsanız 615 hakkındaki yorumlarınız neler? Hinata'yı en çok hangi karaktere yakıştırıyorsunuz?

Başlangıç: 30 mayıs 2014

Bu hafta: Hinata-sama yı başka bir animedeki karakterinin yerine koyuyoruz. Örneğin; Blade&Soul dan Alka yerine gözünüzde Hinata yı canlandırın bence çok yakışırdı. :D Yada D.Gray Man dan Lenalee !! ^_^

Başlangıç: 6 Haziran 2014

Ayrıcaa sonunda beklediğim bölüm geldi. :D Naruto Shippuuden'in son çıkan 364.bölümünde Hinata duygularını açıkca ifade etti. 'Çekingenliğini' hiç görmedik :rolleyes: Neji'nin öldüğü sahnede çok üzüldüm ama harika bir bölümdü ben hala etkisindeyim çevirenlerine tekrar eline sağlık :)

Not: İmza için çalışıyorum.Sizden de yardıma açığım
  3. Beğen
    Kushina-ta reacted to Sc4ry_4ng3L in Hyuuga Hinata FC   
    Hinata'nın 3 numaralı bakışı :)  Çok sevimli ya!

4. Beğen
    Kushina-ta reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)   
    Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edilen bir çalışma oldu. Herkese bunun için teşekkür ediyorum. Ama artık çıtayı yükseltme vakti geldi diye düşünüyorum. Bundan sonra bomba gibi çalışmalar ve yeni bazı projeler var. Umarım bu projeler hayata geçer. Haftaya bazı hususi durumlardan dolayı Anime Komedi olmayabilir ama Haziran ayına damga vuracak hem haftalık kısa çalışmalar hemde daha önce bahsettiğim uzun one-shot çalışması yolda ayrıca Manga severler için ve çizmeyi sevenler için forumdan değerli bir arkadaşımla bir projemiz var. Kesin değil daha ama yönetimle irtibatlarımız olacak daha sonraki günlerde bunu siz anime ve manga severlerle paylaşacağız. Takipte kalın :)

Bu hafta "dört büyükler" diye tabir ettiğimiz animelerden paylaşımlar olacak.
    Öncellikle One Piece ve Fairy Tail animelerinin amansız baş karakterleri Luffy ve Natsu ortak çalışması sizlerle olacak. Bu çalışmalar malesef çizim değil. Bu hafta yoğundum ve çizime çok vakit ayıramadım ama buna rağmen güzel oldu diye düşünüyorum birazda caps havasında çalışmalar oldu umarım beğenirsiniz :)

Daha sonra Naruto'nun ünlü Uchiha kardeşleri ninja dünyasından uzak bir dünyada sıradan abi kardeşler gibi yaşıyorlar. Ninja dünyasından uzak oldukları için aksiyon yok sanmayın :D söz konusu Uchiha kardeşlerse aksiyon hep vardır B)

Bu haftanın bomba çalışmalarından biri Bleach' ten geliyor :D Son zamanlarda ünlenen ve hemen hemen herkesin yapmaya başladığı bir olayı komediye çevirdik. :D Fikir ve boyama sevgili dostum Bedri(quincy)Burhan' a aittir. Bende bu güzel fikri elimden geldiğince çizmeye çalıştım. Fikri ve tüm yardımları için teşekkürler.

Son olarak geçen hafta başladığım AnimeciAşıklar (daha güzel bir isim bulma çalışmaları devam etmektedir) için çok güzel fikirlerim var bir kaç bölüm sürecek bir mini hikaye. Bu hikaye için bir çalışma hazırladım. Daha çok kapak tarzı birşey gelecek haftalarda bölümlerini yayınlamayı düşünüyorum.
    Umarım beğenirsiniz...

Luffy & Natsu

Uchiha Kardeşler

İchigo Bir Resim Paylaştı

AnimeciAşıklar Kapak Çalışması

5. Beğen
    Kushina-ta reacted to Soranohikari in Hyuuga Hinata FC   
    Beni de ekler misin?  ^_^ sınav nedeniyle (ygs-lys) ara vermiştim yani uzun zamandır ne manga ne anime nerelerde bilmiyorum, ama narutoyla yakışır yani kishimoto gidip de naruto sakura diye bitirirse çok abes olur :D
  6. Beğen
    Kushina-ta reacted to Lethal in Hyuuga Hinata FC   
    Ouyyy hinata'm ex aşkım :D

Gözlerine,saçına kurbann <3

Benide alırmısınız ?
  7. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from alexandraxv11 in Hyuuga Hinata FC   
    Hinata hayranı olarak bu sayfayı açma ihtiyacı duydum :D Burada Hinata ile ilgili resimler,sözler vb. paylaşacağız.Tüm Hinata severleri bekliyorum.

Fan Club Resimleri

HYUUGA HİNATA

Hinata karakter olarak utangıç bir kızdır.Oldum olası hep Naruto'ya aşıktır.Doğuştan Byakugan'a sahiptir.Takım arkadaşları Kiba ve Shino'dur.Sensei'si(hocası) Kurenai'dir.Kuzeni Hyuga Neji'dir.

Hyuuga Klanı:
    Hyuuga serideki en hızlı koşan clandır.Bu clan diğer birçok clandan farklı koşar.Byakugan nesilden nesle geçen 3 göz tekniğinden birisidir.Klanda aile ikiye ayrılır: Ana ve yan aile olmak üzere iki aile vardır.Yan aile ana aileyi korumakla görevlidir.Yan aile kendilerini ana aile için feda edebilir bunu koruma veya köle olarak adlandırabilirsiniz.Yan ailenin üyeleri dörde ulaştığında, alınlarına oyulan bir mühüre sahip olurlar, bu mühürle ana aile herhangi bir isyan çıkmadan rahatça onları öldürebilir.

GIFS AND PHOTOS

Kurucu İsmi:
    Kushina-ta (Mine)

Üyeler:
    Tzu-kun
    TSunadeHime
    Turk Panter
    songena2
    Hokage_Minato
    ThePower
    ame
    Marco
    dattebayo
    ag_hitsugaya
    Strauss
    UzatmayaGerekYok
    yunocuk
    SnoW_DeaD
    Baryshx
    champy55
    SiyahBeyaz
    TuvaletTerliği
    SecretCriminal
    DEATHSLIDES
    xFactoria
    Hiiyyep Gordneel
    SkEfSaNe
    EverydayStriffeling
    #Rucy
    Lethal
    TürkUzumaki_Naruto
    BenGeldim
    Browni
    Spratiox
    _phantom_
    konoha
    Soranohikari

GÜNCEL!!!

Hinata'nın bu kadar seveni olduğunu görmek güzel arkadaşlar ^_^  Yeni gif ve fotoğraf ekledim sizden de paylaşımlarınızı bekliyorum :)  Diyorum ki ; haftalık bir tartışma konumuz olsun. İsteyenler bu konuyla ilgili düşüncelerini yazsınlar.

Bu hafta: İlerleyen bölümlerde Naruto-Hinata arasında ne olacağını düşünüyorsunuz? Manga okuyorsanız 615 hakkındaki yorumlarınız neler? Hinata'yı en çok hangi karaktere yakıştırıyorsunuz?

Bu hafta: Hinata-sama yı başka bir animedeki karakterinin yerine koyuyoruz. Örneğin; Blade&Soul dan Alka yerine gözünüzde Hinata yı canlandırın bence çok yakışırdı. :D Yada D.Gray Man dan Lenalee !! ^_^

Ayrıcaa sonunda beklediğim bölüm geldi. :D Naruto Shippuuden'in son çıkan 364.bölümünde Hinata duygularını açıkca ifade etti. 'Çekingenliğini' hiç görmedik :rolleyes: Neji'nin öldüğü sahnede çok üzüldüm ama harika bir bölümdü ben hala etkisindeyim çevirenlerine tekrar eline sağlık :)

8. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from Suzu in Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?   
    Sorum şu: Anime karakterlerinin yaşadığına inanıyor musunuz?,İster miydiniz?
    Ve İzlediğiniz animelerden sadece bir karakteri yaşatabilseydiniz veya yaşasaydı hangisinin olmasını isterdiniz?
    Bence;
    D Gray Man -> Lavi (Allen'le arasında baya kaldım Lavi galip geldi :D )
    Naruto -> İtachi
    Death Note -> Light
    Fullmetal Alchemist ->Roy Mustang
    Bleach -> Hiçbiri (yaşasalardı Dünya'yı yıkarlardı :D şaka :D) Hitsugaya olurdu
    Fairy Tail -> Gray
  9. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from Lethal in Hyuuga Hinata FC   

Fan Club Resimleri

HYUUGA HİNATA

Hyuuga Klanı:

GIFS AND PHOTOS

Kurucu İsmi:
    Kushina-ta (Mine)

Üyeler:
    Tzu-kun
    TSunadeHime
    Turk Panter
    songena2
    Hokage_Minato
    ThePower
    ame
    Marco
    dattebayo
    ag_hitsugaya
    Strauss
    UzatmayaGerekYok
    yunocuk
    SnoW_DeaD
    Baryshx
    champy55
    SiyahBeyaz
    TuvaletTerliği
    SecretCriminal
    DEATHSLIDES
    xFactoria
    Hiiyyep Gordneel
    SkEfSaNe
    EverydayStriffeling
    #Rucy
    Lethal
    TürkUzumaki_Naruto
    BenGeldim
    Browni
    Spratiox
    _phantom_
    konoha
    Soranohikari

GÜNCEL!!!

10. Beğen
    Kushina-ta reacted to Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    İşte aa bu konuya koyayım deyip hep unuttuğum sahne :D

11. Beğen
    Kushina-ta reacted to JrKagan in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    İnşallah maşallah hocam(yarılıyorum lan böyle çevirmenlere :D)

12. Beğen
    Kushina-ta reacted to MinatoNamikaze in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Hinata
    -Her zaman seni takip ettim... Sana yetişmeye çalıştım... Hep seninle konuşmak istedim... Hep seninle olmak istedim... Beni değiştirdin... Gülümseyişin beni kurtardı...
    Bu yüzden seni korumak için ölmekten korkmuyorum...
    ........ÇÜNKÜ BEN........ ........SENİ SEVİYORUM.........
    "İnsanlar incindiklerinde nefret etmeyi öğrenirler... insanlar başkalarını incittiklerinde nefret edilirler ve suçlulukla dolarlar fakat bu acıyı bilmek, insanların nazik olmasını sağlar. Acı, insanları büyümesini sağlar... ve nasıl büyüdüğün sana kalmış"
    Jiraiya
  13. Beğen
    Kushina-ta reacted to Miyukizen in Hyuuga Hinata FC   
    Ekle beni de lütfen. Forver NaruHina :wub:
  14. Beğen
    Kushina-ta reacted to Heiwa. in Hyuuga Hinata FC   
    Foğever Hinata <3 :D
  15. Beğen
    Kushina-ta reacted to Turk Panter in Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?   
    Naruto -> Hinata :rolleyes: :wub:
  16. Beğen
    Kushina-ta reacted to Hokage_Minato in Minato Namikaze -- (Naruto)   
    Narutonun babası sarı şimsek bu adam için gördüğünüzde yolunuzu değiştirin emri verilmiştir kendisi muazzam hızlıdır ki raikage gibi bir hayvan bile bunun hızına yetişemez ayrıca çok iyi analiz yeteneği vardır tobiye dokunamadığını anlayınca olayı analiz etmiş sonra rasenganı çakmıştır gözüne bu abimiz kyuubiyi kendisiyle ışınlamış naruto adlı oğluna mühürlemiştir mühürleme sırasında ölmüştür. Hocasıda Jirai Sensei dir. Kendisi kakasinin hocasıdır sarı şimşek anlatılmaz izlenir.Raikage kimdir derseniz animenin en hızlı kişisidir ve o hızı geçen tek kişidir.(Naruto Sonradan 2. kişi oluyor)

Minato Namikaze
    İlk görünüm Manga 1. Naruto 1. Bölüm

Doğum tarihi :  25 Ocak
    Bilinen akrabaları :  Kushina Uzumaki (Eşi) Naruto Uzumaki (Oğlu) Rütbesi Hokage Bağlılığı Konohagakure Önceki takımı: Minato Takımı (Minato Namikaze, Kakashi Hatake, Obito Uchiha, Rin)     NOT: Animede En yakışıklısı ve En güçlü karakterlerden biri.   Naruto Kime çektiyse ::)
  17. Beğen
    Kushina-ta reacted to ErdeM in Naruto (Spoiler İçerir)   
    Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

18. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from Syraxor in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Fan Fiction'ım 9 oy almış.Açıkçası beklemiyordum.Oy verenlerin ellerine sağlık :D , teşekkür ederim :) .
    Herkese başarılar.
  19. Beğen
    Kushina-ta reacted to Aksamov in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum, sırf makinadan çıkan sıcak hava için evi süpürdüğüm oluyor..
  20. Beğen
    Kushina-ta reacted to Strauss in İtiraf Köşesi   
    5. sınıfta öğretmenden korktuğum için, 6 saat tuvalette okulun bitmesini beklemiştim. :D
  21. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from misaki123 in 21. Ankara Japonca Konuşma Yarışması   
    Böyle şeyler hep büyük şehirlerde İstanbul ve Ankara gibi yerlerde düzenleniyor.Denizli'de hiç böyle birşey olmuyor. :angry: Olsa kesin giderdim
  22. Beğen
    Kushina-ta reacted to Toprakezgi in Love in The Mask   
    Tür:Aksiyoni, Komedi, Dram, Cinsiyet Değişimi, Harem, Dövüş Sanatları, Okul, Yaşamdan Kesitler, Trajedi, Shoujo
    Yazan & Çizen: Han Yu-rang
    Uzunluk: 134 (Tamamlandı)
    Okuma Yönü: Soldan sağa okunur
    Editör: Neobi
    Çevirmen: DamlaSu
    Konu:Hyun – Bin bir erkek gibi yaşamanı sürdürmek zorundadır. kader onu bir kuşu kafeste yaşamaya zorladığı gibi bir maske altında yaşamaya zorlamıştır.
    ….
    Suh Hyun – Bın, küçük erkek kardeşi ile sakız satarak zalim gangsterler arasında büyümüştür. ancak, talihsiz bir olaydan sonra, hyun – bin kaçmış ve bodyguard olarak yetiştirilmek üzere eğitime alınmıştır. Ama, kız olduğunu saklamak ve erkek gibi davranmak zorundadır. sekiz yıl boyunca, soğuk, erkek bodyguard olarak yaşamıştır. ama bu sonsuza kadar devam edecek midir?
    Manhwa olduğu için soldan sağa okunuyor.
    Türkçe indirmek için;
    http-~~-//www.sekerkizcandy.com/index.php/topic,5299.0.html
    Sitemizden online okumak için:
    http-~~-//www.turkcraft.com/Love_In_The_Mask/01
    Bu tanıtım yukarıda linkini verdiğim Şeker Kız Cansy sitesinden alınmıştır.
    Kişisel Not: Güzel bir manhwa. Bu yazarın diğer mangalarından da takip ettiklerim var. Şuan manhwanın çevirisine ara verildi ve çevirmen arıyorlar eğer okur da beğenirseniz ve ingilizceniz de iyiyse lütfen çevirmen olmak için başvurun. Çünkü ben burada çeviri bekleyen zavallı bir takipçiyim. :) Bu arada beğenirseniz sevinirim eheh :)
  23. Beğen
    Kushina-ta got a reaction from uchiha_n in Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)   
    Hepsi çok güzel olmuş ama özellikle Sasuke muhteşem çizilmiş elline sağlık
  24. Beğen
    Kushina-ta reacted to uchiha_n in Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)   
    Sonunda ben de forumda çizim sayfamı açayım dedim.Umarım beğenirsiniz ;)

Okuldaki sırama çizmiştim ,çok hata var ama neyse :D

Hijikata: (Beth-chan için.. )

Tokuchi:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.