Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

162210 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Şu riot çalışanları league of legends'ın anime kısmı gibi bir bölüm yapsa ne güzel olur oynarken bi düşümdümde Naruto ile Bleach'in karakterlerindeki özel güçler olur yanii Naruto Q:Kage bun...E:Rasengan...R:Rasenshuriken harbi çok güzel olurdu hem riot daha fazla oyuncu çeker hemde biz animeciler çok güzel vakit geçirirdik belkide vardır ben bilmiyorumdur:D varmı öyle bişe animeci arkadaşlar:)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

Warcraft 3: Reign of Chaos - 2002 yılında Blizzard Entertainments tarafından çıkarılan RTS / RPG tarzında bi oyun. oyunla birlikte gelen World Editor adındaki program haritaların oldukça kişiselleştirilmesine imkan verdiği için kısa sürede bi yığın fanmade haritalar üretiliyor. Blizzard'ın sunduğu haritaların büyük çoğunluğu melee tarzında, yani klasik strateji oyunları gibi. ama World Editor'ün reklamı olsun diye 4-5 tane custom harita da eklemişler oyuna, bazı patchlerde farklı cust...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

lan o kadar şey yazdım yarısından çoğu burda yok. neyse tekrar hayatta uğraşmam sdfasdf

4. gereksiz

gereksiz

yazmana gerek yok knka ben biliyorum onları ama sonra anime ile ilgili olan mapların çoğaldığını görünce şirken bir kaç tane kendi map hazırladı bunlar sikillerin görünüşleri karakterler bağabından item olsun herş ey olarak tamamen dotadan farklı ide bunlardan bir kaçının araştırıp sana göndere bilirim ne dersin fan yapınları sadece karakter görünüşünü değiştiriyor yüzde sekseni öle gerşçekte olan sikilleri adını değiştirip koyuyorlar ama bir sikill hazırlamaak bir heroı ayarlamak bunun çoğu...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.