Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cold Dewil reacted to misas in Andromeda   
    Böyle şeyleri görünce insanın boşveresi geliyor ya, "zaten koca evrende küçük bi canlısın hayatı fazla ciddiye almamalı" psikolojisi oluşuyor hemen. :D
  2. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from misas in Andromeda   
    Kendinizin aslında ne kadar küçük olduğunuzu görmeniz için...
    Toplamda
    1.5 milyon piksel ölçeğinde
    4.3 gb boyutunda
    411 tane hubble teleskobundan çekilen fotoğrafla birleştirilen dünyanın en büyük fotoğraf...

Yavaş yavaş yaklaşıpta yüklenmesini bekleyin ^_^

http://www.spacetelescope.org/images/heic1502a/zoomable/

3. Beğen
    Cold Dewil reacted to OneAutmnLeaf in Doctor Who- Thetimeofthedoctor   
    Hatırladın sen onu hatırladııın :D 
  4. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Phryne in Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)   
    Hmmm Fc de hala üye kabulü varsa gelmek isterim ^_^ Ending aldı beni benden :D
  5. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from mustafalrsm in Dizi tavsiyesi   
    Forum Durum kısmana yazarsan ana sayfada da görülür ;) Biraz alta kaçma ihtimalide olsa ordanda yardım ederler hem silinmede olmaz  ;)
  6. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Hohenheim in Konnichiwa Minna-san!   
    Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  7. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Mechiro in İlk önce tanışma ...   
    Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
    PS: Gintama izleyen birinin kötü olacağını düşünmüyorum umarım iyi ısınırsın forumla ( En fazla Kondo-san gibidir :D)
  8. Beğen
    Cold Dewil reacted to Obito is Mad in Merhaba   
    Flash'ın yeni bölüm 5 gün sonra geliyor :D Captain Cold'u tekrar görme heyacanı :D:D:D
  9. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Witch in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    İnsan ömrünün %95'i parasızlığın getirdiği mutsuzluk şeklinde geçtiğinden bu yönden ele alırsak cebinde varsa para mutlu olursun...
    Diğer yandan harcayamayacağın kadar cebinde para varsa bir süre sonra elinin altındakinlerinin sınırsızlığıyla mutluluğun azalmaya başlar...

O zaman burdan anlayacağımız,
    Gerçek mutluluk için sahip olunması gereken zaman zaman eline geçecek yüksek miktarda para ile sağlanabilir...

10. Beğen
    Cold Dewil reacted to Barış D. Baryshx in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    Mutsuzluk getirmeyeceği kesinde, gerisi kişiye kalmış -_-
  11. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Ani.Maxiventus in Animelerden etkilenmeler.   
    Iııı ...
    Garip gelecek ama ...

12. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Paku Romi [Seiyuu Tanıtım]   
    Seiyyunun Künyesi
    Adı: Paku Romi / Romi Park
    Doğum Tarihi: 22 Ocak 1972
    Doğum Yeri: Edogawa / Tokyo
    Boy:161 cm
    Kan grubu: AB

Sanatçımız Japonya’da doğup büyümüş olsa da aslen Korelidir. Lisede Touhou Gakuen Drama ve Müzik Koleji’nde okumuş yükseköğretimini Yonsei Üniversitesinde Kore Dili üzerine yapmıştır. Kendisi seiyyuluğun yanında aktörlük ve şarkıcılık da yapmaktadır.
    Sanatçının anime karakteri seslendirme işinin yanı sıra video oyunu seslendirmeleri, Hollywood filmi seslendirmeleri, oyunculuğu ve şarkıcılığı vardır. Hobi olarak da piyano çalar ve yüzer. Akıcı bir şekilde Korece konuşabilir ve Kore’de de oldukça sevilen bir sanatçıdır.

Gelelim fasülyelerin faydalarına…
    Kendisi en sevdiğim seiyyudur. Seslendirdiği karakterleri bilsem de hakkındaki araştırmalarımı yürütürken seslendirdiği karakterleri gördükçe yeteneği beni hayretlere düşürmüştür.
    Bildiğim karakter seçimleri en geniş olan seiyyudur. Hırçın ama güçlü küçük çocuk karakterlerden tutun gizemli kadınlardan romantik genç kızlara kadar fazlasıyla farklı türden karakter, listesinde mevcuttur. Tabi onun için erkek ya da kız olması da fark etmiyor :D

Seslendirdiği başlıca karakterler:

Edward Erlic / Full Metal Alchemist
    Şaşırdınız mı :D 43 yaşındaki bu kadın kısa boy kompleksli, tatlı agresif simyagerin dibi gencimizi seslendirmekte :)

Hitsugaya Toushirou / Bleach
    Çoğunuz Edward ile bu hırçın deha genç takım kaptanımızın seiyyusunun aynı olduğunu biliyorsunuz zaten :)

Osaki Nana / Nana
    Hırçın gençlerden romantik, düşünceli ve güzel sesli punk müzik vokalistimize geçtik :) Sanatçı bu seslendirmesi ile Seiyyu Ödülleri’nde en iyi kadın karakter ödülünü almıştır. Bu ödülü hangi yıl aldığını bulamadım

Teresa :* / Claymore
    Ahhhhh ahhhh anlatmıyorum :D

Madame Red / Kuroshitsuji

Igurashi Ganta / Deadman Wonderland

Hanji Zoe / Shingeki no Kyojin

Temari/ Naruto – Naruto Shippuuden

Noboru Maeda / Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Yuuki Irie / Itazura na Kiss

Bunlar göze çarpanları :) Sanatçının kariyer geçmişi bayağı kabarık... Korece ve Japonca dizayn edilmiş resmi sitesi mevcut. Orada biyografisi vardır daha ayrıntılı ancak google translate ile uğraşamam şimdi :)

Seslendirdiği karakterlerle ilgili bir derleme video:

Sanatçının yaklaşan doğum günü ve uzun zamandır bir tanıtım konusu açmamamın özlemi nedeni ile sizlere tanıtmaya çalıştım. Sürç-ü lisanım affola :)
  13. Beğen
    Cold Dewil reacted to Yuki-chan in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ercan doğum günün kutlu olsun  :cheer3-onion-head-emoticon: yanlız ercan yaşlanıyon ha haberin olsun  :cool-onion-head-emoticon:  :D
  14. Beğen
    Cold Dewil reacted in Dareka'dan...   
    2. bonom.

Govorco

Yanlış.
  15. Beğen
    Cold Dewil reacted to Mileydi in Nefes alıyorum...   
    Uzun zaman önce yazdığım ufak bir çalışma, paylaşayım dedim. Herkesler yazıyor, benim neyim eksik (çok şeyim eksik) idare edin artık  :P 

**Argo kelimeler içerir, aslında argo kullanmayı pek sevmem ama bazı durumlarda, bazı durumları daha iyi ifade edecek kelime öbeklerini kullanmayı bilmiyorum.

16. Beğen
    Cold Dewil reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 05.01.2015 (10) (YENİ)   
    Herkese Merhabalar :) Öncelikle yeni yılınızı kutlayarak başlamak istiyorum. Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum. ^_^
    Yeni bir yıla girmemizin yanı sıra TürkAnime.TV'nin 5. Yılına girmiş bulunuyoruz. Bu koca ailenin tüm emekdarlarına, anime çeviride, uploadta ve düzenlemede katkısı bulunan tüm kardeşlerime,tüm site ve forum adminlerine, modlarına çalışanlarına, sevgili çevirmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bizler, siz anime severlerin hakettiği kaliteyi, sizlere sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. TürkAnime.TV animenin adresi olamaya devam edecek.

Uzun zamandır ANİMEKOMEDİ çalışması paylaşmamıştım. Başka projelerle meşguldüm bunlardan biri geçenlerde başlattığım Manga Karakteri Tasarım Projesi olan HanzaiWORLD. Açıkçası komedi fikirleride sürekli aklıma gelmiyor gelen olursa biriktiriyorum, umarım AnimeKomedi çalışmalarına devam ederim ve takipçilerimi güldürmeye devam ederim.Lafı çok uzatmadan 10. bölümün çalışmalarına geçeyim :D Bu arada gelecek hafta geride kalan AnimeKomedi sayılarındaki tüm çalışmaları oylamaya sunacağım ve en beğenilen AnimeKomedi çalışması hangisi olacak hep beraber göreceğiz :)

İlk çalışma geçenlerdeki yılbaşına da atıfta bulunarak yeni kurduğum komedi ekibi SAPIKDÖRTLÜ'den geliyor.

One Piece'nin en komik karakterlerinden biri Sanji-Kun ve "Aşkın Gücü"
    -Bu çalışma sadece One Piece izleyenlerin anlayabileceği bir çalışma oldu.-

AnimeKomedi Mini Serisi "AnimeAşıklar" ın son bölümü karşınızda
    Bölüm 3 : "BİR ANİMECİNİN SONSUZLUK TANIMLAMASI"

BÖLÜM -1-

BÖLÜM -2-

BÖLÜM- 3 -FINAL-

-Efsaneye Veda-
    Son olarak mangası geçenlerde sona eren ve büyük ihtimalle bu yıl içinde de animesi bitecek olan, efsanevi animelerden NARUTO ile animeseverler olarak veda vaktimiz yaklaşıyor. On beş yıldır, o muazzam hikayesiyle çoğumuzun kalbinde taht kurmuş büyük bir yapımın artık bizimle olmayacağı gerçeği hepimizi çok üzse de elden bir şey gelmez malesef. Ben, Naruto bitse de AnimeKomedi de, efsanenin komedi çizimlerine devam etmeyi düşünüyorum. Son olarak bu güzel hikayeyi bize ulaştıran mangaka sevgili Masashi Kisimoto'ya, Naruto Anime Stüdyosuna ve Naruto'yu çevirerek izlememize olanak sağlayan sevgili çevirmen arkdaşlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:
    http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/

17. Beğen
    Cold Dewil reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun ercan-kun
  18. Beğen
    Cold Dewil reacted to Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Gecenin kör vaktinde gözümden uyku akarak ama ağrıdan uyuyamamaktan sinir olmuş bir şekilde sana bu satırları yazarken nasıl acı içinde kıvrandığımı ben bilirim kıymetini bil  -_- Lanet bel ağrısı  :angry:

Öhöm öhömm neyse parti var dediler geldikkk

Biricik kardeşimin doğum günü kutlu, mutlu, huzurlu, paralı, sağlıklı, bol kahkahalı, aşklı meşkli yeni yaşlara olsun emiiii :D

Gel sarılacağım  :rolleyes: 

Pastasız doğum günü doğum günü değildir Nice yıllara Ercommm  ^_^

P.S. Aslında başka planlar yapmıştık ama kısmet olmadı be Ercom inşallah ilerleyen zamanlarda birileri ekmez ise yine  :ph34r:

Almıyorum gifleri, resimlere spoilere itirazı olan  <_<  
  19. Beğen
    Cold Dewil reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Eren, Ercan'a Lady mi diyorsun  ? aşjsbdkasd

Happy birthday my lady. :D
  20. Beğen
    Enee ben de bu eleman kim diyoruum. Bedri :O Yalnız çok da severim hee o espadayı. :D
  21. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ben de nickimi bir ara değiştirip Amyboy yapacağım :P

Bu arada Skadinin imzasındaki eleman kim acep?

Ercan burdan da kutlayayım :) Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın  :embarrassed4-onion-head-emotico
  22. Beğen
    Benimkini niye beğenmiyosun ırıspı mısın ? 

Bedri yakışmış hayırlı olsun. :D Gerçi ben quincy'yi de severdim. :D

23. Beğen
    Cold Dewil reacted to quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Ercan.Nice senelere ^_^
  24. Beğen
    Cold Dewil reacted in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Yılbaşını 2 gün ile kaçırmak... :7 

Doğum günün kutlu olsun. :7

http://www.youtube.com/watch?v=rUvVvk18C5s
  25. Beğen
    Cold Dewil reacted to Hokage_Minato in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ercan Doğum günün kutlu olsun!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.