Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Paprika got a reaction from Witch in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Haydi kızlar hep beraber;
    Resim isteriz!! Resim isteriz!!
    İyice anneme benzedim "Meeh meh meh. Yaz yaz şu yenmez, bu yenmez. Ne cipsi? Git karpuz ye. Meh meh meh."
  2. Beğen
    Paprika got a reaction from Witch in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, çook uzun zaman önce bir ara başladım ama sonra unuttum gitti. Bir şans daha vereyim bari :huh:Resim isteriz!! Resim isteriz!!
  3. Beğen
    Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;
  4. Beğen
    Paprika reacted to FuneraireS in Beğendiğiniz Klipler   
    Eski ama en sevdiklerimden..
  5. Beğen
    Paprika got a reaction from Megane-san in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Sırf zero için Yuuki olmak isterdim zaten :D Yoksa çok şanslı veya akıllı değil, zero'yu bıraktığına göre hiç akıllı değil :angry:
  6. Beğen
    Paprika reacted to weirdone in Meast - Acemice Manga Çalışmaları   
  7. Beğen
    Paprika reacted to Distortion in Nickinizin anlamı?   
    Owari = Son  demek 
  8. Beğen
    Paprika got a reaction from Witch in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Mikasa'ya gıcığım.(Shingeki no kyojin)
    Sonracığıma Asuna çok salak (Sword Art Online)
    Kuran Kaname ölsün, anime boyunca şöyle doğru dürüst bir şey anlatmıyor, konuşmuyor sırf kasıntı yahu.(Vampire Knight)
    Kaichou wa maid-sama'daki başrol kız -adını hatırlayamayacağım şimdi- bilmiyorum neden ama uyuz oluyorum, bir sebebi yok sanırsam, sadece gıcığım işte. 
  9. Beğen
    Paprika reacted to kaskas123 in TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi   
    hellsing'e haksızlık olmuş. başkarakter olarak alucard

bu caninin orada olmaması yazık olmuş

10. Beğen
    Paprika got a reaction from Kaxell in Üye Albümü   
    Hello, ben pedo. Yeğene talibim. Çocukları da hiç sevmem oysa ki ama..
  11. Beğen
    Paprika reacted to LeornKayn in En İyi 2048 Skorunuz   
    Tam sayısal oyunu bir sözel olarak uzak duracağım :D
  12. Beğen
    Paprika got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    Az önce buldum D-frag diye bir anime, çok korkuyorum aman tanrım bu benim animelere dönüşüm olabilir mi?
  13. Beğen
    Paprika got a reaction from mako chan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    Bu çok hoşuma gitti.^^

Bu da animeden fırlamış gibi.Makyajı,saçları vs. çok güzel.Hiç yapay durmuyor.
  14. Beğen
    Paprika got a reaction from Madaxe in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.
  15. Beğen
    Paprika got a reaction from Madaxe in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Beyaz saçlılar FC olmalı bir tane ya :D
  16. Beğen
    Paprika got a reaction from Shitai in Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]   
    Helal be ya.Uğraşmışsın etmişsin ve de çok açıklayıcı anlatmışsın.Ben de bu yaz çeviriye başlamayı düşünüyordum,video çok yardımcı olacak.Bir de kullandığın programların hepsinin ismini ayrı olarak yazarsan çok makbule geçer. ^_^
  17. Beğen
    Paprika got a reaction from Sena.UZUMAKİ in Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu   
    Ya ama bir 2. erkek karakterleri seven, kollayan bir insan olarak çok üzülüyorum: 

Okumayacağım bir daha aşk üçgeni ya  <_<
  18. Beğen
    Paprika got a reaction from Megane-san in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Beyaz saçlılar FC olmalı bir tane ya :D
  19. Beğen
    Paprika got a reaction from Amygirl in Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu   
    Benim Narutoda favorim hiç değişmeyecek :D

Edit: İngilizce konuştuğunu çok sonraları fark ettiğim adam.
  20. Beğen
    Paprika got a reaction from cirrusminor in Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu   
    Ya ama bir 2. erkek karakterleri seven, kollayan bir insan olarak çok üzülüyorum: 

Okumayacağım bir daha aşk üçgeni ya  <_<
  21. Beğen
    Paprika got a reaction from Momoi in One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi   
    Gintama 1. ve 2. bölüm filler mi :o ? 3. bölümde böyle direkt konuya girmek yerine daha iyi bir şeyler yapıyorlar mı? Çünkü 1. bölümü izleyip Gintama'yı bırakmıştım.Eğer 3. bölümde bir şeyler olmaya başlıyorsa anime hep 1. bölümdeki gibi gitmiyorsa başlamayı düşünüyorum -_- Herkes hastası animenin merak ettim :ph34r:
  22. Beğen
    Paprika got a reaction from -Alper- in Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?   
    Doğru lan, bir de o var. Çocuklar duymasın daha önce :D 
    Ama tabi illüminati varsa ve uluslararası çalışıyorsa önce Türkiyeyi çocuklar duymasın ile ele geçirip Japonya'ya  Death Note'u salmış olabilir. Gerçi videoda iki yapım arasındaki benzerliklerden başka bir şey yok. Benzemesi neden bizi korkutuyor anlamadım :D 
  23. Beğen
    Paprika got a reaction from TheLasTHermeS in Selam meraba.   
    Hoş gelmişsin, iyi etmişsin gelerek. Ben sayılardan hiç anlamam hiç de önemsemem. 13müş 23müş peeh. Ben laflara bakarım :D 
  24. Beğen
    Paprika reacted to The Benefit in Ağlama Duvarı   
    İnsanlar çeşit çeşit. Senin için veya bir başkası için küçük olan bir olay bir başkası için can evinden vurulmak sayılabilir. Şu halde kimsenin sıkıntısını küçük görmek gibi bir lüksümüz olamaz. Gerçi sen de öz eleştiride bulunmuşsun spoiler altında ya... ekleme yapayım dedim. :)
  25. Beğen
    Paprika got a reaction from canseckiner in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.