Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Paprika got a reaction from AdminSlayer in Üye Albümü   
    Bence de.Ama günün birinde öyle olmadan da havalı olmanın yollarını bulacağım !!
  2. Beğen
    Paprika got a reaction from Haruka in Üye Albümü   
    Tabii öğrenirim (biraz da kendimi şımartayım :D )Ama ilgim yok B) O değil de ben hep hacker (ama böyle dünya çapında beybi) ya da suikastçı falan olmak istemişimdir.Fotoşort bile bilmiyorum lo :ph34r:
  3. Beğen
    Paprika got a reaction from AdminSlayer in Üye Albümü   
    Ama ben bunlar nasıl yapılıyor bilmiyoğrumm :unsure:
    Hem ne rezil olucan bea bence çok karizmatik çıkmışsın B)
  4. Beğen
    Paprika got a reaction from HoodeD in HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-   
    5. güncellemede bambaşka olan Luffy çok karizmatik olmuş :D
  5. Beğen
    Paprika got a reaction from SecretCriminal in Nickinizin anlamı?   
    Sen öyle deyince fark ettim de harbiden üzerinde geyik döndürülesi bir nick olurdu. Ama yine de çok güzel :wub: Her neyse, ben nedense Paprika kelimesinin tınısına,harflerine,görüntüsüne vs. vs. tamamen tutulmuş bir konumdayım. O yüzden değiştirmeyi hiiç aklımdan geçireceğimi sanmıyorum :rolleyes:
  6. Beğen
    Paprika got a reaction from Estable in Ergo Proxy FC   
    Peki ^_^ Paylaşımın için de saol ayrıca.Ben bunların içinden bir tek heykelleri ve tabloyu fark etmiştim anime boyunca.
  7. Beğen
  8. Beğen
    Paprika got a reaction from Morgion in Ergo Proxy FC   
    Düşünmeden ekleseydin ya kardeş :D
  9. Beğen
    Paprika got a reaction from SUNA in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Hataraku Maou-sama'da Türkiye'de büyü izi vs. olabileceği muhabbeti geçiyordu. -_-
  10. Beğen
    Paprika got a reaction from Morgion in Burçlar!   
    Çoğu insan astronomi ve astroloji arasındaki farkı bile açıklayamıyor, boş versene.Yıl olsa da 2013,şu düzende iki şey değişmez;bunlardan birisi bağnazlık.Hiç düzeltmeye çalışma ki zaten burada sadece eğleniliyor. Fala inanma,falsız kalma hesabı..
  11. Beğen
    Paprika got a reaction from SUNA in Burçlar!   
    Çoğu insan astronomi ve astroloji arasındaki farkı bile açıklayamıyor, boş versene.Yıl olsa da 2013,şu düzende iki şey değişmez;bunlardan birisi bağnazlık.Hiç düzeltmeye çalışma ki zaten burada sadece eğleniliyor. Fala inanma,falsız kalma hesabı..
  12. Beğen
    Paprika got a reaction from ichigo1234 in Favori Anime Müzigin ?   
    Elfen Lied - Mirai Nikki - Hellsing Opening.Bu üçlü kutsaldır :D
  13. Beğen
    Paprika reacted to lBLacK in program önerin   
    :D
  14. Beğen
    Paprika got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    Ben bu konuyu unutmuşum ya...Bir girdim bu ne? Gölgelendirmelerine sağlık ağbey :D Çok iyisin. İstek var; sen çiz de ne çizersen çiz :D Son koyduğun da güzel olmuş.
  15. Beğen
    Paprika got a reaction from Shoryuken.M in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    Türkçe de de kelime köküne inersek çizgi-film çizimin filme aktarılması; bunda hiç bir kötülük yok.Ama Türkler kelimelere farklı anlamlar yüklemeyi seviyor.Nasıl hiç olmayacak kelimelerden cinsel anlam çıkarabiliyorlarsa çizgi-film kelimesinden de aşağılama amacı çıkarabilirler.Bunu engellemenin bir yolu yok bana sorarsanız gerek de yok.Başkasının size ne dediği bu kadar umurunuzda olmamalı.Çünkü ister film diyin isterseniz siyaset meydanı izliyorum diyin,dalga geçme amacı güden biri her türlü bir açık yakalar.Kelime köküne bakarsak çizgi-film demek hiç yanlış değil sonuçta...Cartoona çizgi-film diyoruz da animeye neden Türkçe bir isim vermeyelim? Cartoon da yaşlara göre değişebilir.Bu gerçekten de biraz ego meselesi gibi duruyor,kusura bakmayın.
  16. Beğen
    Paprika got a reaction from Morgion in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    Türkçe de de kelime köküne inersek çizgi-film çizimin filme aktarılması; bunda hiç bir kötülük yok.Ama Türkler kelimelere farklı anlamlar yüklemeyi seviyor.Nasıl hiç olmayacak kelimelerden cinsel anlam çıkarabiliyorlarsa çizgi-film kelimesinden de aşağılama amacı çıkarabilirler.Bunu engellemenin bir yolu yok bana sorarsanız gerek de yok.Başkasının size ne dediği bu kadar umurunuzda olmamalı.Çünkü ister film diyin isterseniz siyaset meydanı izliyorum diyin,dalga geçme amacı güden biri her türlü bir açık yakalar.Kelime köküne bakarsak çizgi-film demek hiç yanlış değil sonuçta...Cartoona çizgi-film diyoruz da animeye neden Türkçe bir isim vermeyelim? Cartoon da yaşlara göre değişebilir.Bu gerçekten de biraz ego meselesi gibi duruyor,kusura bakmayın.
  17. Beğen
    Paprika got a reaction from SUNA in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
  18. Beğen
    Paprika reacted to SUNA in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    Ay sizlere ne oluyor anlamıyorum. ;) ..Ben bu yaşımda çizgi film izliyorum diyorum da sizler kadar kafaya takmıyorum. ;) ..Gerçi kime ne <_< ..ne izlediğim... :angry:
  19. Beğen
    Paprika reacted to ibodi in Birkaç çizik   
    Yazın ilk karalaması :)

20. Beğen
    Paprika reacted to ibodi in Birkaç çizik   
    Akatsuki çizimi :)

21. Beğen
    Paprika reacted to DeathBook in Font'lar (Yazı Stilleri)   
    FONTLARI YÜKLEMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYIN.

Paprika nickinde font buldum :D

22. Beğen
    Paprika reacted to Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    Mikrop temizlemeye kalkan iki Gintoki'nin rekabeti :D :D

Edit: Devamı da vardı da bunlar yeter herhalde :D Sonrakinde Haci Şakir bile geçiyordu :D
  23. Beğen
    Paprika reacted to Cold Dewil in Videodan GİF yapma Programı...   
    Hergünümüz forumlar da geçiyor.Haliyle de illa ki imzalarımıza güzel birer resim olsun GİF olsun koyma ihtiyacı duyuyoruz...
    Ama o da ne :o İstediğimiz tarzda GİF. yok...Ben şu animenin şu sahnesini seviyorum niye onun GİF'ini yapmamışlar diye internetin altını üstünü getiriyor olsak da bazen hüsranla sonuçlanıp eski imzalarımızı kullanmaya devam ediyoruz ...
    Artık buna son ! ( Nedense satış elemanı gibi oldum ama :ph34r: )
    Öncelikle kendim Uploadladığım programı indiriyoruz gençler...

Programımızın ismi Free Video to GIF Converter...Adından da belli bu programın tek özelliği bir videoyu bilgisayarınızda GİF. formatına çeviriyor.Ekstra hiçbir programa gerek yok.
    ( Daha doğrusu şuana kadar benim yaptıklarımda gerekmedi ) Link çökerse internettende araştırıp indirebilirsiniz -_-
    Yapım aşamasına geçiyorum
    Programı yükledikten sonra Masaüstünde ki simgesine tıklayıp açıyoruz...

Browse video seçeneği ile videomuzu seçiyoruz...
    Eğer GİF.'nizin boyutunu ayarlamak istiyorsanız ortada ki "Keep aspect ratio" kısmını etkisizleştirip Width ve Hight ksımlarına oranları yazabilirsiniz.Mesela T.A. için 400x200 gibi...Extract kısmında ise videonuzun başlangıçtan itibaren ne kadar bir süre aralığının GİF. olmasını istediğinizi belitliyorsunuz.(Size 10 sn süre yeterlidir )
    NEXT kısmına basıp bir sonraki adıma geçiyoruz...

Bu bölümde ise istemediğimiz sahneleri Remove ile kaldırıyoruz.Custom kısmına tıklayarakda GİF.nizin hızını belirleyebilirsiniz...İşiniz bittiğinde Make GİF bölümüne tıklayarak işlemimizi gerçekleştiriyoruz...
    Sonuç: Nur topu gibi bir GİF. 'niz oldu ^_^ Geriye sadece onu internet ortamına yükleyip forumlara koymak.
    Açılmamış herhalde bu konu varsa silebilirsiniz...
    Kolay gelsin ^_^
    Az beğenin gariii
  24. Beğen
    Paprika got a reaction from Toprakezgi in Lanetli Burçlar   
    Burçlar genelde hep böyle iyi yanlara eğimli,okuyucuyu sevindirten"Aa aynı ben.Bak,bak aynı." dedirtecek türden yazılıyor.Eleştiri varsa bile çok hafif,insanı kırmayacak dille yapılıyor.Ama bu burç yorumunu açıkça bodozlama tüm burçların kötü yanlarını söyleyen bir yorum olarak düşünürsek; E gayet başarılı! :D
    Kaya, sana puanım doguz kankam :D
  25. Beğen
    Paprika got a reaction from GüLFi in Love Live! 2. Sezon Yolda   
    O zaman K-ON gibi bir şey.Hatta büyük ihtimal çok benziyor.Müzikli vs. Olsun K-ON çok güzeldi.Bu da umarım onun gibi güzeldir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.