Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ronaldo naptın be olm... 3-1 skor oynamıştım ben, 980tl alcaktım ne güzel...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lightning

Lightning

:D Ben iddiayı kazandım '' da ''Kuponu kayıp etmişsim

3. ALEJANDRO

ALEJANDRO

70'lik laga viski alıp içerdin 2-3 hafta kafan rahat olurdu :)

4. kawaii kereste

kawaii kereste

işte bu hayalleri kurduktan sonra Ronaldo sağolsun hepsinin bi güzel içine etti.

Serdar Marley'den gelsin, "hayaaat beni neden yoruyosun .s.s"

2. niye durumum silinmiş ? ne zamandan beri sağ duyu gösterip gördüklerimi yazmak siyaset oldu ? yapmayın abi gözünüzü seveyim.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

gaz değil de kurallara en azından saygı gösterdiğimi biliyorsundur galiba :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Biliyorum Fuki. Yoksa seni tutamazdik zaten. :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

niye lan ne kadar uslu bi insanım halbuki :(

3. yeni evimin karşısındaki düğün salonunda her gece düğün var ulan. bi gece karadeniz havaları bi gece roman havaları şimdi ankara havası...

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

yok bizdeki değişim çok ayrı bi değişim :D sabah kış, öğlen yaz, akşama son bahar yaşıyoruz :D ben kış insanıyım zaten sıcak olunca geliyolar bana :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Uff aynen çok sıcakta cinlerim tepeme çıkıyo -_- En güzeli ilkbahar ^^ Oyasumi :)

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

sonbahar ve kışı seviyorum bnde ^^ oyasumi :)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

daha genciz de bütün bunlar haneye yazılan skor benim için. ilerde mesela böyle gaza gelirken aklıma bu olay gelcek falan temkinli olcam gibi. ondan sonra "niye erkekler kızlara yürümüyor" diyolar, ahanda bu yüzden.

3. aizen-

aizen-

Ama murat 131 kazanır yani.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bnimkide bunun farklı versionu. Zor ya. Ahh ah -,-

4. niye böyle yapıyorsun TTNET... 2 gündür internetim niye yok benim... arıza kaydı verdim niye gelmiyolar... telefonumun internetini mi kullanmak zorundayım ben... verdiğim paranın 15te 1ini kesin lan bari.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bikaç kere gidip gelmişti benim ki de, belki sinyal vermiştir hani "Olm bak durumlar kesat bi gün gidecem gelmeyecem ona göre" falan demek istemiştir, ama öküz ben anlamamışımdır...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

uzun zamandır başkalarının profiline girmedim. son girdiğimde birinden bağıran karı çıkmıştı, o günden beri kimsenin profiline girmedim. az önce bu korkumu atlatıp senin profiline bakayım dedim jans09, depresyonlardayım, ty.

4. jans09

jans09

Bak şimdi sinyal falan dedin beni de bir korku kapladı. Bizim ki de mi aynı sinyali veriyor acaba :? O şarkı biraz korku biraz bunalım yaşatabiliyor insana ama kimisine feci bağımlılık yapıyor :P ama gece uyurken çalması istenilmeyecek türden o kesin ))))

5. bak ya... bana 'dingil' diyen adminden adap dersi alma qeyfi xddddd

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Çoook fazla. :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben gördükçe yorum atıyorum sana Ezgi :D kim olduğu önemsiz sanırım zaten offline

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Tesekkur ederim fuki. :D

6. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

2. Kaxell

Kaxell

Hacı shu zorundaydı ama. Bunun naptığı belirsiz, yaptığı her bi b*ktan sonra pişman oluyor. mamorucuları da sevmiyorum onlarda gereksiz.

bak şu anki favori erkek karakterim Rakudai Kishi no Eiyuutan'daki ana karakter. İlk bölümde tipik biri olarak gözüküyoda ilerledikçe adamın hası olduğunu anlıyosun. Bu arada Rakudai Kishi no Eiyuutan'ın ingilizcesi "The Tale of Worst One" hatırlatıyım B)

3. Kaxell

Kaxell

illa spoiler verdirtçen de mi? şu seriyi bitir biran önce yoksa son bölümünde hayal kırıklığına uğrayacaksın.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

hemen bakıyorum B)

Ayumi'yi bilim adamları kurtarmış olabilir diyorum ben, biraz şüpheliydi ölüm sahnesi. Jun Maeda bile olsa öyle aniden imouto öldürmez diye umuyorum :'(

spo verme, devam ediyorum.

7. Shinsekai Yori izleyen var mı ? pek bilinmiyosa tanıtım yazısı yapcam bi ara.

2. Mileydi

Mileydi

:) bence tanıtım yazısı yaz hem fark edilmesini de sağlarsın saglam bir kurgusu var Zeynep begendi :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kurgusu baya iyi, cidden yazan adam "ben gelecekten geldim." dese inanabilirim. fazlasıyla realistik bi kurgu yaratmış adam, başlarda garip gelen herşey ilerde çözülüyor falan.

bence de en iyisi yazayım bişeyler :D

4. Mileydi

Mileydi

bence de yaz :D anime sıkıntısı cekenlere alternatif olabilir :) kolay gelsin simdiden :P

8. bu herif çok iyi yahu adfhasduhf http://i.imgur.com/1DPGZGf.jpg

2. houston

houston

ivit :T anladın yani o.o

3. Witch

Witch

Iie -.- tch -.- Manchester United futbol takimi degil miydi ya o-o

4. houston

houston

ne -.- chi -.- evet öyle :D

9. "bu resim uzantısının forumda kullanılmasına izin verilmiyor." cevap atamıyorum bu hatayı alıyorum wtf

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bence forum hata vercek kadar umursamıyor seni huehuehuehue

3. Lynx

Lynx

Ne alaka çocuk. >:( Bi kere ben her foruma girdiğimde hoşgeldiniz Beti-sama bile yazıyor. Ajklasfasf.

4. historianWeeb

historianWeeb

hee tabi canım öyledir öyle :d

10. ulan bildiğin yaktım be balığı :'(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

yurtta tüm temizlik işlerini yapan bi kankam varken tek yaşıcamı sanmiyim. Ben mesela tek yaşasam senin gibi balık alıp yapmakla hiç uğraşmam :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

zaten alırken temizlettiriyorsun, sana kalan eve gelip pişirmek :D ben yanında bira içtim sadece, salata falan yapıcaksan o zaman yorucu oluyor evet :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Biranın tadı berbat. Ya yok ben tek yaşasam herhalde dolapları hazır ramenle hızlı çorba ve meyveli sodayla doldururdum.

11. turnuvanın ilk ayağı: 2-0 victory! fazla iyiyim...

2. gereksiz

gereksiz

hoho banamı kaldınız gençler hahaha yanlız ben oynadımmı kaybetme lüksümüz olmaz :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

PAÜ öğrenci kartın varsa düşünebiliriz Cem :P

4. gereksiz

gereksiz

alırım problem değil :D ama ben sizin takıma gelmeeemki B-Baaagaaa sana anca çekiç diyorum baaaaaaga

2. Amygirl

Amygirl

Günümüzde o amaca hizmet eden siteler maalesef insanların ihtiyacını değil daha sapıkça ve salakça şeyleri karşıladığı için o sitelere karşıyım insanlara doğal olanları değil daha saçma şeyleri aşılıyor bu konu bu forumda tartışılmaz ama istemedikleri cinsel yontemlere maruz kalan kaç kadın var biliyor musun?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bazı hayvanlar eşlerine zorbalık yapıyor diye geri kalanları bu ihtiyaçtan mahrum bırakmak bana pek akıl karı görünmüyor Amy. genelleme yaparsak şöyle bi durum var, kadınların cinsel olarak mutlu olduğu yer: Avrupa-Amerika yani bu sitelerin serbest olduğu yerler. kadın cinsel olarak mutsuz olduğu yerler: Ortadoğu-Güneydoğu ve Doğu Asya yani bu sitelerin yasak olduğu yerler.

2. Witch

Witch

Ehi ehi evet türkiş eyırlayns reklamıydı :,)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

şimdi gördüm THY logolarını... TV izlemeyince haberim olmaması normal :D

4. Strix.

Strix.

:D Dimi ya O zamanlar bedne izliyordum Televizyon şu son 6 ay bıraktım TV yi :D

12. 2 gündür Largopen alıyorum da şimdi baktım prospektüsüne, yan etkileri arasında kişilik değişikliği var. bundan sonra yapacağın her hainliğin itliğin sebebi Largopen'dir, benle alakası yok.

2. Amygirl

Amygirl

- Tatlım başım çok ağrıyor!

- Geçmiş olsun tatlım Talcid malcid iç :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben prospektüsün yalancısıyım valla değiştiriyor mu bilemem :D

bu arada Talcid ne işe yarıyor doktor hanım :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Her derde deva asdfgfdsa :D

13. debriyaj gibi boyun posun devrilsin adı batasıca

2. Barış

Barış

şimdi zeynep adminim sen şanslıymışsın artistlik yapmasan diyorum :P eğitimi aldığın araba iyi olupta sınavda sana verilen araba külüstür, deriyajı doğru düzgün kavramayan araba verdiklerinde tabiki dumura uğruyosun ben keresteye hak verdim :D bendede aynı şey oldu eğitimi yolda yağ gibi kayan arabayla yaptım kendi kendine gidiordu nerdeyse araba, sınavda diğer çeşit arabaya denk geldi çeşit B tipi araba vardı kursun, ikisi birbirinden tamamen farklı olduğu için ve o arabada hiç alıştırma yap...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim tek farkı sanırım kalkış ve rampa desteği yoktu sınav arabasında, diğerinde vardı. ben hep tek arabada çalıştığım için garip geldi.

peder bey de arabayı vermiyor zaten hatta çalıştırmıyor bile çift fren debriyaj olmadığı için, işler yaş :D

4. Barış

Barış

babadan babaya fark var demekki :D ben ne zaman olsa kullanırdım arabayı ehliyet almamı babam daha çok istiyordu üşengeç uzun yolda bize veriyor kendisi arkada takılıyo TRT Türkü :D , kardeşim de baya bi kullandı öğrendi geçende ehliyetini aldı tek seferde

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Tartışmayak bnde beğendim burda teksin hayırdır :D Kime dikleniyorsun arkadaşım :D :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

çoğunluğa kalsa Justin Bieber da gelmiş geçmiş en iyi şarkıcı :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Burada ki mekandan bahsediyoruz...Hi desende s

14. bunu kesinlikle deniycem bigün :D http://i.imgur.com/TNWcmCk.gif

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ahahaa lan yok be bi uyariym dedim ben. :D çanak senin çanağın sonuçta sen bilirsin :D

15. bug

2. kawaii kereste

kawaii kereste

senin izliyceğini pek düşünmüyorum ama teşekkürler :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Niye ki ? Sararsa izleyebilirim belki :D Ama belki :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

izleyince düşündüm ki,aslında sevebilirsin :D ilk bölümü hallettim az önce :D

16. bi caminin önündeki "hiç kuran hatim ettin mi" falan yazan afişte anime kızı resmi kullanıldığını gördüm bugün. diyanetten birileri anime fanı heralde :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aklıma gelmedi :/ yarın falan geçersem çekerim bi foto koyarım buraya.

Kanal 58 diye bi kanal mı varmış...

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tokat kanalı sanırım, uydu da denk geldi

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yani şimdi öğrenmiş oluyorum ki 58 Tokat'ın plaka kodu :D

17. Sanırım bugün hayatım boyu unutamayacağım bi ders aldım. Bi süre aranızda olamayabilirim, hepiniz kendinize iyi bakın bana da şans dileyin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.