Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. niyeyse AMVleri pek sevmem, pek izlemem de. ama bu çok ayrı bişeymiş yahu, baya iyi -.-

1. veritas

veritas

youtube da bestamvofalltime yaz bir ka

2. kawaii kereste

kawaii kereste

çoğuna baktım zaten :D bitek bu Magic Eye ve The Game(HOTD) AMV'lerini beğendim, baya izledim aslında aralarında sevebileceğim bişey çıkar belki diye ama bana hitap etmediler :D

When I'm Bored AMV sayılır mı ki ?

3. Hokage_Minato
  2. yani biz şimdi arkadaş mı olduk Ercan :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Değil miydik O.O

2. kawaii kereste

kawaii kereste

o yüzden sordum zaten :D ilişkimizin adını koymuşsun...

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ayıpsın hacı sınırımızı belirtmek istedim fena mı olmuş :D

3. az önce LotR - Return of the King'i izliyodum da... en sonunda Gandalf Aragorn'a tacı takarken "hayırlı olsun" diye çevrilir mi ulan! gülmekten filmi durdurmak zorunda kaldım :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Zaten espri olsun diye öyle yazmıştır

2. Barış

Barış

işte bunu seviyorum ya :D bütün çevirmenlere örnek olması dileğiyle :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ya filmi çok ciddi çevirmişler. Elfler Osmanlı Türkçesi, Rohanılar Eski Türkçe, Gandalf Saruman gibileri de Eski Türkçe ve Osmanlı Türkçesi arası falan konuşuyordu, her şey dört dörtlüktü yani. sonra sen git oraya "hayırlı olsun" yaz :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Herhalde hayatta kalan öğrenci sayısını soruyor :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bu sorunun yanında Another peri masalı gibi galiba Ercan :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Asdasasafa :D

4. su içince yüzde 70 yamyam mı oluyoruz?

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Su canlı mı? :D Muz yeyince de yüzde elli yamyam mı oluyoruz? :) Kafamda deli sorular. :D

2. Paranoiac

Paranoiac

Bence her türlü yamyamız :D Ölen insanlar toprağa karışıyor ve bizde o mahsülü gömüyoruz mideye :D Ama tabi bu yamyamlık tanımının nasıl bir şey olduğuna bağlı :/

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Fazla zorlama. Bu kadar derin düşünürsek ohoooo -.-

5. Hound pls :'(

1. LeornKayn
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

üzülmemem için büyük bi sebep var aslında, ama bunu bikaç saat öncesine kadar bilmiyordum :'(

3. LeornKayn

LeornKayn

işte ondan üzülme dedim :D

6. I'm done.

1. Strix.

Strix.

birşey dicem profil fotonun sahnesi Çok komikti '' bende seni düüşünerek Kendimi ... ' :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

söyleme şekli daha güzel yapmıştı o sahneyi :D

3. Strix.
  7. Feint Asyalıymış da ben valla biliyodum melodilerinden belliydi!

1. Cувєя

Cувєя

Feniti kim o.o

2. Kaxell

Kaxell

seni de ölüler listesine eklemiştim furkan.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben tatildeyim Ertuğrul, ara sıra girip bakıyorum sadece. bensiz forum öldü mü lan yoksa huehuehueuh

Feint = en iyi dnb yapan herif, böyle şarkıları var:

8. 2 gün önce Avrupa'dan men edilenlere demediklerini bırakmayanlar şimdi "ay çok kötüsünüz" diyince ne komik oluyo öyle asudhfasdfad

1. gereksiz

gereksiz

bu kötülük değil valla en azından benim gördüğüm men olayı konuşuldu ve evet sevinen ler oldu ama o kadar değil ama şimdi ben face e girdiim yerde her yerde galatasarayı aşalamaya çalışan fener bahçeliler var daha real madridle maç yapabilecek kadar bile kapasitesi olmıyan birinin maç yapıp yenilen bir takıma laf atması zaten ilginç ama fener bahçenin yapısında var bu galatasaray sayesinde büyük takım oldu bu gününe kadar sadece galatasarayı yenmek için takım düzeni kurmuş bir takım iyi zaman...

2. gereksiz

gereksiz

larında bile düzenli olarak sadece galatasarayı yenebilmiş bir takım m kua özlemini hile ile gidermeye çalışan bir takım ben anlıyorum bu takımı kıskanç galatasarıyın uaştığı yerlerden dolayı aldığı kupalardan dolayı ben bu takıma sayı duymam

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Fenerbahçeli değilim ama ben de saygı duymuyorum, ne fenere ne de Galatasaray'a, sorry.

9. facebook sayfasında bişeyler olmuş galiba. günlük drama dozumu almam için biri yeşillendirirse çok makbule geçer ^^

1. Kaxell

Kaxell

Benim yoruma bak tekrar yazmaya üşeniyorum

2. Kaxell

Kaxell

Güncellememe yani

3. kawaii kereste

kawaii kereste

god bless you sir...

10. ahauahudfuhauhasduhfuchuhadf
    1. Kadir-

Kadir-

Kediye bak deldi geçti :D

2. Kaxell
    3. Anonymmy

Anonymmy

Kediyi geçen gün dersin başlamasına saniyeler kala sınıfa dalışıma benzettim nedense:(

11. DanMachi izlemeden önce ben: Hestia kesin overrated o ne öyle herkes ayılıp bayılıyor bu Hestia'ya

1. kawaii kereste

kawaii kereste

DanMachi izledikten sonra ben: Hestia b-beybi...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ben kıl olmak için izliyordum, baya önyargılıydım herkes bayıldığı için. ona rağmen sevdim ulan Hestia'yı çok başarılı olmuş :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

klasik waifu tipi tabi ki, ekstraları başarılı yapmış. ekstra mimikler konuşma tarzı falan. gerçi belki de ben yenilerden çok izlemediğim için bana başarılı gelmiştir bilemiyorum :D

12. revire gaz bombası. üsküdarda evlerine gitmeye çalışanlara asitli sular ve biber gazıyla müdahele. vesaire vesaire. bu bölünen ülke bi daha birleşcek mi acaba ?

1. kawaii kereste

kawaii kereste

ah unutmuşum, "savaşlarda" bile revirdeki yaralılara saldırılmaz. Alman Hastesine su sıkan polis TOMA'sı.

2. Dark Silence

Dark Silence

Yazık :) araştırma yap bakalım biraz daha sen galiba şu provokatorlerdensin sen dikkat et kendine.

3. kawaii kereste
  13. Fairy Tail mangasını okuyanlar... "final battle" nedir lan :( yoksa bitiyor mu Fairy Tail :(

1. gereksiz

gereksiz

yok kimin final battle si ise onların son savaşıdır her halde yani kimler savaşıyosa bi taraf feci yenilecek ben bunu anladım knka :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

"Natsu... Final battle is drawing near." cümlesinden nasıl bunu çıkardın Cem :D

3. gereksiz

gereksiz

lan sen sadece final battle yazdın :D ben animesini bile bir yerde bıraktıydım bırak mangasını :D yorum yapmıyorum lan gidiyorum ben :D

14. holy moly

1. Cold Dewil

Cold Dewil

:D Hani yumurta dicektim ki sonunda gösterdi gene :D :D Gülmekden yanaklarıma ağrı girdi resmen :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bi de bu var Ercan, olduk

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahahhaa :D Furkan :D Şşşşşhhhhhhh :D

15. finaller bitti be sonunda.

1. LeornKayn

LeornKayn

Nasıl bir finaldi? :)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

iyisiyle kötüsüyle geçti demek isterdim ama yarısı yalan oluyor :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçmiş olsun kardeşim..Umarım en iyi notu alırsın :D

16. olimpiyatlar konusunda niyeyse zerre

1. ByBesgen

ByBesgen

Ben de senin tam tersi çok üzüldüm. İstanbul'a çok yakışırdı olimpiyatlar. Bizim yatırımımızla Tokyo'nun ki kıyaslanamaz bile. Hala hazmedemiyorum.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

yok aman kalsın, kız-erkek ayrı yüzme havuzu falan yapardı bunlar. olimpiyatla ilgili ihaleler sayesinde yandaşları daha da zengin ederlerdi falan, böylesi daha iyi.

17. çizdiğim ilk chibi: http://i.imgur.com/NMGJ3my.jpg elimde kalem falan yok, 0.7 uçlu kalemle çizdim bunu, yarın gidip alcam bişeyler, baya hoşuma gitti chibi çizmek :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Natsu mu o yoksa İchigo mu :D Saç tipi ichigoya ,atarlanma Natsuya benzemiş çünkü :P

2. kawaii kereste

kawaii kereste

yok öyle bi karakter değil, kızgın chibi yani :D daha karakter çizebilecek seviyede değilim Ercan ilk denemem bu :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Olsun kanka birşeylere benzetmek gerek şimdiden :D Bakarsın Chibilerin Pablo Picassosu olursun kanka :D

18. AdBlock satılmış. elveda reklamsız internet, merhaba ayca_22 :'(

1. Amygirl

Amygirl

Ajsjdfkfkdkkd özledim ben onu ya :D belki gene ücretsiz olur bir umut :D

2. asci

asci

belki artık amerika için yeşil kart kazanabiliriz:)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ücretsiz mi olur bilemiyorum şimdilik satın alan eleman kimliğini açıklamamış ama bence kesin Google satın aldı. böylece AdBlock kullanan her bilgisayarı tespit edip onlara 2 kat reklam dayıycaklar bundan sonra.

1 milyonuncu ziyaretçi olduğumuz için mi yoksa asci :D

19. yarın büyük gün! 12'de Worlds başlıyor, oyşh.

1. rek

rek

Oooohooo, ben o sırada 20 dakika geçse de yemekhane sırasına girsek diye düşünüyor olurum. :/

2. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de kafamda o iş var... telefon twitch kaldırmıyor, sadece ses yayını var ama aynı zevki alamam... okulu mu eksem kararsızım...

20. ya yanlışlıkla geriye basınca bütün yazdıklarımız kaybolmasın... utaite başlığı açıyım dedim tek bi yanlış clickle hepsi gitti.

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Onu ben de istiyorum. Cook lanet olasi bir sey. Kac kere yazilarimin silindigini hatirlamiyorum artik.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

öylece bakakaldım ya... nasıl geriye bastığımı da bilmiyorum, yazıyodum backspace'e bi bastım harfi silmek yerine sayfadan çıktı...

kill me.

21. PAÜ LoL takımı mid lanerı olarak söylüyorum ki: namağlup şampiyon ! :D

1. gereksiz

gereksiz

yorumumu silmiş bazıları işte arkadaşlık işte dostluk :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bana diyosan ben silmedim Cem :O

22. Google anasayfasındaki yazıyı çeviren Google'sa, şimdiye kadar bizimkileri çeviren Paint miydi -.-

23. Nintendo'nun CEOsu Satoru Iwata ölmüş http://i.imgur.com/9kALghl.jpg

1. Nayru

Nayru

yetim kaldı nintendo :'(

2. Nayru

Nayru

http://i.hizliresim.com/8b0vYd.jpg bizi böylesine muhteşem bir evrene sürükleme yolundaki çabaların için...Arigatou R.I.P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.