Jump to content
Türk Anime TV Forum

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyaret

• Başarı

3

Perfectum kullanıcısının son zaferi 31 Mart

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

8 Takipçiler

Perfectum Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Animeler/ Mangalar/ Yabancı Diziler/ Mimarlık / Çizim

Güncel Profil Ziyaretleri

4.962 profil görüntüleme
  1. MBTI Kişilik Analizi

ENTP çıktı ve şaşırmadım hiç :D Yenilikçi ve kurallara karşı gelen bir yapıdadır. Çevresinde olan biten herşeyi araştırmaktan ve farklı olasılıkları düşünmekten zevk alır.
  2. Para, Mutluluk Getirir Mi?

Düşüncelerimi değiştirdin. Bu sayede farklı bir yerden bakmaya başladım ve hak verdim sana. Keyf yapma kısmını bende diliyorum :D
  3. Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Şu an random müzikler dinliyorum spoti den ve beğendikleri not alıyorum ve tirad** denilen bir şeyi öğrendim, izlemesi hoş :) **Oyuncu kişilerinin uzun soluklu konuşmalarına verilen ad. Not: alın mikemmel bi tanım görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.
  4. Benimle birlikte çay içip, çekirdek çitleyen bir muhabbet kuşum var. Buradan ist martılarının besin zincirini simit olarak değiştiren dayılara selam olsun :D
  5. Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendimi samimiyetsiz bulurum ve karşı tarafında bu hissi sezdiğini düşünürüm genellikle.
  6. Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Ben özellikle kendime hazırlıyorsam o yemeği yapımından mideye indirilişine kadar acayip zevk alırım yalnız başıma falan ..ehem biraz bencillik koktu. Diğerlerine yemek yapmayı da seviyorum canım şimdi sizde :)..
  7. Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bu adam Harika be :panda-15:

2. Pelin

Pelin

Ayayayaayaya çok seviyorum o adamııı muhteşem *-* mükemmele yakın bi sesi var. Başkaları da keşfediyor demek.. ;-; :admire2-onion-head-emoticon: Çokta sempatik. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

8. Bu şarkıyı her zaman severek hatırlayacağım.
  9. Sabahattin Ali yazar Nükhet Duru okur. Bu aralar nostalji etkisi yapan şarkılar dinler oldum bir de şu şarkı var :)
  10. Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!

Hoşgeldinn. Forumumuz pek aktif ve eğlenceli değil ama ayrıntılı tanıtımları olsun, kategorileri olsun güzeldir. Umarım kalıcı üyelerden olur , eğlenceli vakit geçirirsin
  11. Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Warehouse diye bir yaoi mangaya başladım şuan bakalım.