Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
    452
  • Son ziyareti

• Başarı

12

Gallardo kullanıcısının son zaferi 2 Haziran

Gallardo en beğenilen içeriğe sahiptir

Gallardo hakkında

• Derece
    Level 4
  • Doğum tarihi 10-04-1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://myanimelist.net/profile/Gallardo00
    http://www.turkanime.tv/kullanici/gallardo
    https://disqus.com/by/ronsard_rell/

Son profil ziyaretçileri

15.763 kez ziyaret edildi
  1. Gallardo

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Lise 1. sınıf 4 oda arkadaşı etrafında şekillenen bir slice of life 1. Kişi: Çeşitli nedenlerden dolayı erkek yurdunda kalmak zorunda kalan eşcinsel bir arkadaşımız. Tanısak aslında severizdir ama çekinceleri vardır. 2. Kisi: Bu çocuğun tam 5 ablası, sürüyle yeğeni var. Ailedeki tek erkek çocuk olduğu için fazlasıyla pohpohlanan, gözlemlenen, çekiştirilen biridir. O da "bıktım artık sizden bi rahat verin" modundadır ama ailenin en küçüğü olduğu için pek ciddiye alınmaz. Aile üyelerinden sık sık yurda ziyarete gelen olur. Zaman zaman ailesinden yakınan, canayakın, arkadaş canlısı bir kardeşimiz. 3. Kişi: Ailesini trajik bir şekilde kaybetmesi sonucu "bana bir şey olursa kimsenin arkamdan üzülmesini istemiyorum" moduna bürünen, sosyal olsa da insanlarla arasında hep bir mesafe olan, bir yüzü karanlık, hayatı bodoslama yaşayan biri. Rehberlik hocası bu çocukla fazlaca ilgilidir. Sonra çocuğa aşık olur.. 4. Kişi: Genellikle "sen neden bu kadar sessizsin?" izlenimi veren ama kritik zamanlarda süpriz çıkışları olan biri. Anime manga meraklısı, iyi bir gözlemci, ressam bir arkadaşımız. Hayatı "hayatım bir anime olsaydı, ben başrol olsaydım, nasıl bir karakter izlemek isterdim?" diyerek yaşamayı sever. Popüler ve despot sınıf başkanı kendisiyle oldukça ilgilidir..
  2. Gallardo

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Tarık Akan - Anne Kafamda Bit Var Sade, muhabbet eder gibi bir anlatım. Okurken rahatlıkla "bu kitabı yazan bir yazar değil" diyebilirsiniz ki bence güzel bir farklılık.
  3. Myanimelist'te Feng Shen Ji'nin ilk 5 bölümünü puanlıyorum ve 5 bölümün 5'i de %100 5 tam puan. Hak ediyor mu? Fazlasıyla. Ben bu zamana kadar ilk 5 bölümde kar topu gibi başlayıp çığ gibi büyüyen bir seri daha görmedim. 

4. Bugün aniden Feng Shen Ji serisine ilgi duymaya başladım. Önceden her ne kadar övülse de, puanları yüksek olsa da bir çekim duymadım. Yeterince orjinallik hissi vermiyordu Japon mangaları ile karşılaştırınca imitasyon gibiydi sanki. Ama bugün.. yazarının okuyup çok etkilendiğim kısa bir manganın da yazarı olduğunu öğrendiğimden beri düşüncelerim 180 derece değişti. Hiç öyle araştırıp spoiler falan da yemedim. Bakalım taze bir heyecan var üzerimde 🙂

5. Gallardo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Usemono Yado 3-15: Heyecanlı, sürükleyici ve zaman zaman kendimden bir şeyler bulduğum bir manga. 3 bölümü kaldı muhtemelen güzel de bir bitişi olacak. Tavsiye edilir.
  6. Rave Master - Musica&Reina: Animede ne kadarına değindiler bilmiyorum ama Hiro'nun elinden çıkan belki de en iyi çifttir.
  7. Gallardo

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

Chrome Shelled Regios - Sharnid Elipton: Kishou Taniyama seslendirmese bu kadar dikkatimi çekmezdi hatta sırf bu nedenle favorim diyebilirim.
  8. @Gallardo   Özkannnnn pabucu yarım çık dışarıya bir şey soracağım 😄

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

O benem 😄 Canısı Discord da pp nin animesini buldum ama ecchi yazıyor o.O Konusu nasıl tavsiye eder misin? 

3. Gallardo

Gallardo

Ablacım animeyi henüz izlemedim ama Seo Kaoru daha izlemeden favorim olan bir karakter.

4. Mileydi

Mileydi

:| Bende beğendim ondan şey etim di :D

9. Gallardo

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Naruto duygu sömürüsüdür. Code Geass tribünlere oynayan bir animedir. Kaichou wa Maid-sama en abartılmış shoujo olabilir. Aisaka Taiga en abartılmış tsundere olabilir. Tachibana Kanade ve Shiina Mashiro en abartılmış kuudere yarışmasında dereceye girebilir.
  10. İki Valentine'ı çok severim: Faye Valentine ve Mai Valentine.

1. Gallardo

Gallardo

A bi de Miss Valentine vardı. Onu da unutmamak lazım 😀

11. Gallardo

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Bir One Piece ve Rurouni Kenshin gerçeği var. One Piece 53. Bölüm aşçı kadın ile Sanji'nin düellosu hatırlarım. Kadın patatesleri kabuklarını havaya ucurarak soyuyor bizim Sanji gayet cool kesme tahtasına maydanozları falan kesiyor. Birde Kaptan Kuro arc olması lazım bizim Usopp'u kılıçlıyorlardı galiba kanlar içinde yere düşmüştü o sahnede çok korkmuştum animelerdeki 9 canlılık olayını bilmiyorum tabi tee yıllar sonra lisede bir resimde kendisini ekibin içinde görünce çok sevinmiştim ölmediği için Rurouni Kenshin'de de Kyoto'ya gitmeden önceki sarılmak sahnesi. Böyle ateşböcegi gibi ışıklar birden kayboluyor o yaşımda sahnedeki romantizm atmosferini iliklerime kadar hissetmiştim☺ Geçenlerde düşünürken çocukluğumdan sonraki yıllarda bu iki animenin aslında hayatımda ne kadar önemli bir yeri olduklarını farkettim. Hayalgücümün şekillenmesinde doğrudan etkileri var bir kere. Bu iki seriye mangadan da olsa yeniden başlamak, bir nevi geçmişten kalan eksikleri tamamlamak gibi oldu. İtiraf edeyim One Piece hatırladığım kadar cool gelmedi çocukluğunda çok daha kanlı ve ciddi bir seri zannetmiştim. Aslında Kenshin de öyle. Ama Tsuioku-hen Kenshin'in küçüklüğümdeki etkisi ile ayni kıvamda bak onun hakkını verelim☺ Aslında Tsuioku-hen Kenshin'in tamamiyle hak ettiği bir işleniştir böyle bir Kenshin kesinlikle çok daha iyi olurdu. Bir ara Monster Rancher ve Digimon'u da izleyip Blackwargreymon ve boynuzlarindan elektrik çıkaran mavi beyazlı kurt da, bunca anime izleyip bunca cool karakter tanıdıktan sonra hala çocukluğumdaki kadar havalı gelecekler mi bu sorunun cevabını bulmak lazım ☺