Jump to content

Selam İnsanlık !!!

ScReaM

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkdaşlar ben yusuf ceylan bu Scream342 Nik'imi her türlü internet protokolünde kullanırım  :cool-onion-head-emoticon:   ßilgisar Mühendisiyim :congrats-onion-head-emoticon:  ( Not : Okuyoz ol

üst üste flood yapmaktan vaz geç artık ayrıca yeni sistem güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak bu şekilde gereksiz pos kasmaya devam etmemeni rica ediyor sözlü uyarını veriyorum tekrarlanması da

Hoş geldin. :lol:  (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. )

hoşgeldin ben ayhan bende büro yönetimi okuyorum (çok havalı bibölüm ismi demi asdfg ama havalı felarn değil :D )

Hoşbulduk Evet İsim olarak havalı ama anlama gelince Çöküyo :D  

EDİT : Bu arada Senin imza Boşluğu Çok büyük Resim flen de görülmüyor bir ilgilen...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adminler uyarmadan ben söyliyim,

Bilgin olsun "Çoklu Alıntı"ya tıklayıp istediğin bütün herkesin iletisini tek bir iletide alıntılıyabilirsin ^_^ Öteki türlü tek tek yaparsan flood olup forumda kural ihlaline giriyor ;)

Uyardğın için Sağ ol :)   :hell-yes-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyardğın için Sağ ol :)  ( Not Bilerek Böyle yaptım ileti sayısı Çoğalsada Sevimliler Fc konusu Kilit olmaktan Çıksa diye )   :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Ban yememeye dikkat et.  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.