Jump to content

Bir Kral, Bir Taht ve Günah Keçisi [İnceleme&Tanıtım]

Önerilen İletiler

Yeayyyyy bugün başladım 3 bolum izledim yeaaayyyy.. Senaryo çizim müzikler hoş kankalar... Aksiyonu bol hızlı bitecek böyle devam ederse :D

Ancak izlediğim kadarı ile sitedeki tanıtımı eksik ve yanlış geldi bana.. Sağ elinde psişik güçler falan doğuştan değil sonuçta ?

Neyse bitireyim de son izlenimimi eklerim buraya :) spoiler yemiştim ama yapacak bir şey yok :)

aslında biçok animenin sitedeki tanıtımı yanlış veya çok eksik Amy :D tanıtım için myanimelist'ten baksan daha iyi, sitedekiler biraz yanıltıcı olabiliyor bazen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bundan 4 ay önce, yine oturduğum yerde, gözlerimi ekrandan alamayarak, bir yandan "Ne oluyor!" deyip diğer taraftan da gözlerimdeki yaşları almak için mendile uzanıyordum. Kalbim, hızlı hızlı çarparke

Hiç abartmıyorum bu animeyi 3-4 kez hiç sıkılmadan izlemişimdir. Hele ki 15. bölümden sonrası beni benden alıyor :D İşte 15. bölümün sonraları ve animeyi daha da güzelleştiren sahne ! (Animeyi izlemey

İzledikten sonra uzunca bir süre etkisinde kalmıştım. Hatta hala müziklerini dinlerken sahneleri gözümde canlandırıp bir tuhaf oluyorum. Çok iyi anlatmışsın gerçekten ellerine sağlık ^.^

• Forum Admin

Baştan uyarayım spoiler vermemeye çalıştım ama okurken,dikkatli olun :D

Guilty Crown... Baştan 13 bölüm planlanıp çok tuttu diye bölüm sayısı arttırılmış akabinde iyice kaliteyi düşürmüş animelerden birisini daha izlemiş oldum..

İlk 13 bölüm konusu ile müziği ile senaryosu ve karakterleri ile sağlam giderken serinin diğer yarısında konunun gidişatı baba bir karakterin kısa bir süre olmayışı dumur mort gıcık oldum yaaaa :(

Forumda Shu Reyiz nickli bir,forumdaş vardı.. İlk 13 bölümde baş karakter Shu gerçekten Reyiz di lan... Sonradan saçmaladı ekranın içine girip iki yumruk çakmayı o kadar istedim ki T.T Ama beni en çok hayal kırıklığına uğratan şey en iyi anime,çiftleri içinde top 5 ime girecek kadar birbirine yakışacak bir çift tablosunun ilerleyen bölümlerde yalan olması... Tertemiz aile kızı ne oldu öyle T.T Gai adammmsınnn :*

Animede en ilginç karakter Scar Faceeeeieee :D adam tipik böl yönet projeli amacı belirsiz kötü :D Jokerden sonra en sevdiğim,kurgu kötü karakter oldu :D

Müziklere diyecek bir şeyim yok.. 10/10 özellikle op 1...

Özetle bana göre ilk 13 bölüm 10/10

Serinin diğer yarısı 4/10

Eklemeden edemeyeceğim,animenin ilk yarısı ile son yarısı konu olarak sapsa da iki kısmı birbirine iyi bağlamışlar ama gene de son yarıda insan başka bir anime mi izliyorum acaba demekten kendimi alamadım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guilty Crown... Baştan 13 bölüm planlanıp çok tuttu diye bokum sayı arttırılmış akabinde iyice kaliteyi düşürmüş animelerden birisini daha izlemiş oldum..

İlk 13 bölüm konusu ile müziği ile senaryosu ve karakterleri ile sağlam giderken serinin diğer yarısında konunun gidişatı baba bir karakterin kısa bir süre olmayışı dumur mort gıcık oldum yaaaa :(

Forumda Shu Reyiz nickli bir,forumdaş vardı.. İlk 13 bölümde baş karakter Shu gerçekten Reyiz di lan... Sonradan saçmaladı ekranın içine girip iki yumruk çakmayı o kadar istedim ki T.T Ama beni en çok hayal kırıklığına uğratan şey en iyi anime,çiftleri içinde top 5 ime girecek kadar birbirine yakışacak bir çift tablosunun ilerleyen bölümlerde yalan olması... Tertemiz aile kızı ne oldu öyle T.T Gai adammmsınnn :*

Animede en ilginç karakter Scar Faceeeeieee :D adam tipik böl yönet projeli amacı belirsiz kötü :D Jokerden sonra en sevdiğim,kurgu kötü karakter oldu :D

Müziklere diyecek bir şeyim yok.. 10/10 özellikle op 1...

Özetle bana göre ilk 13 bölüm 10/10

Serinin diğer yarısı 4/10

Eklemeden edemeyeceğim,animenin ilk yarısı ile son yarısı konu olarak sapsa da iki kısmı birbirine iyi bağlamışlar ama gene de son yarıda insan başka bir anime mi izliyorum acaba demekten kendimi alamadım :)

Emel abla... Tam şuramdan vurdun beni...

Eğer sadece 13 bölüm olsaydı shounen olurdu bence. Animenin Guilty Crown olması zaten devamı dolayısıyla gerçekleşiyor. İnorinin Shu ya verdiği sonsuz destek, bütün acısını paylaşması, beni en çok vuran noktalar oldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eğer sadece 13 bölüm olsaydı shounen olurdu bence. Animenin Guilty Crown olması zaten devamı dolayısıyla gerçekleşiyor. İnorinin Shu ya verdiği sonsuz destek, bütün acısını paylaşması, beni en çok vuran noktalar oldu.

Seride Shu ve İnoriden daha çarpıcı karakterler var Ertuğrul :D ayrıca İnorinin özgeçmişini düşünürsen Shuya neden böyle destek verdiğini anlıyorsun.. Çok da etkileyici değil bence.. Gomen böyle.diyorum ama Hare İnoriden daha müthiş bir karakter bence :D

İki insan arasında daaha koklu ilişkilerin olduğu animeler izlediğim için,öyle söylediğiniz kadar etkilenmedim.. Sana İzlemediysen Trinity,Blood u öneririm ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guilty Crown... Baştan 13 bölüm planlanıp çok tuttu diye bölüm sayısı arttırılmış akabinde iyice kaliteyi düşürmüş animelerden birisini daha izlemiş oldum..

bence de 2. yarısı ilk yarısına oranla oldukça güzeldi. ilk yarısında Shu'nun ergenlikleri veletlikleri derken ben sinir krizleri geçirmiştim. ikinci yarısında Shu karakter olarak daha ön plandaydı, benim hoşuma gitti. yaptıkları doğru yanlış bilemem ama Shu'nun yerinde olsam aynılarını veya daha fazlasını ben de yapabilirdim. ve zaten Shu yaptıkları sayesinde ordaki biçok kişiyi kurtardı.

büyük güç = büyük sorumluluk. büyük gücün varsa altındakilerin seni sevmesi yerine hayatlarının kurtulması daha önemli olmalı. ikinci yarısında bunu yansıtmışlar, ben beğendim.

benim GC'de hoşuma gitmeyen şey hikaye akışı değil hikayedeki mantıksızlıklar ve boşluklar. bunları saymazsak 10 numara animeydi.

aslında senden ikinci yarısını daha çok beğenmeni beklerdim Amy  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

bence de 2. yarısı ilk yarısına oranla oldukça güzeldi. ilk yarısında Shu'nun ergenlikleri veletlikleri derken ben sinir krizleri geçirmiştim. ikinci yarısında Shu karakter olarak daha ön plandaydı, benim hoşuma gitti. yaptıkları doğru yanlış bilemem ama Shu'nun yerinde olsam aynılarını veya daha fazlasını ben de yapabilirdim. ve zaten Shu yaptıkları sayesinde ordaki biçok kişiyi kurtardı.

büyük güç = büyük sorumluluk. büyük gücün varsa altındakilerin seni sevmesi yerine hayatlarının kurtulması daha önemli olmalı. ikinci yarısında bunu yansıtmışlar, ben beğendim.

benim GC'de hoşuma gitmeyen şey hikaye akışı değil hikayedeki mantıksızlıklar ve boşluklar. bunları saymazsak 10 numara animeydi.

aslında senden ikinci yarısını daha çok beğenmeni beklerdim Amy  :ph34r:

İkinci yarı başlı başına anime,olur zaten Furkan.. İlk yarıda beklediğim şeyi ikinci yarı vermedi.. Çünkü ilk yarıda belli bir beklentiye giriyorsun ikinci yarıda olay başka başka yerlere,gidiyor. İkinci yarıda büyük güç,büyük sorumluluk ister mesajı güzel verilmiş ancak dediğin o küçük mantık hataları eklenince serinin kalitesi düşüyor.. Olaylar çok ardiardına oluyor ve bazı yerlerde,mantığı kuramıyorsun.. Ozellikle karakterlerin yaşları çok dengesiz Gai Shudan en az 5 yaş buyuk gorunuyor ya da Shu nun annesi ayrı bir olay :D Hele hastalıktan,yüzük nikah olayına,gitmek falan,neyse dayanamayıp spoiler veriiciiiiimmm :( ama,bir kız olduğımdan mıdır bilmiyorum istediğim ilişki olmayınca moralim,çok bozuldu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkinci yarı başlı başına anime,olur zaten Furkan.. İlk yarıda beklediğim şeyi ikinci yarı vermedi.. Çünkü ilk yarıda belli bir beklentiye giriyorsun ikinci yarıda olay başka başka yerlere,gidiyor. İkinci yarıda büyük güç,büyük sorumluluk ister mesajı güzel verilmiş ancak dediğin o küçük mantık hataları eklenince serinin kalitesi düşüyor.. Olaylar çok ardiardına oluyor ve bazı yerlerde,mantığı kuramıyorsun.. Ozellikle karakterlerin yaşları çok dengesiz Gai Shudan en az 5 yaş buyuk gorunuyor ya da Shu nun annesi ayrı bir olay :D Hele hastalıktan,yüzük nikah olayına,gitmek falan,neyse dayanamayıp spoiler veriiciiiiimmm :( ama,bir kız olduğımdan mıdır bilmiyorum istediğim ilişki olmayınca moralim,çok bozuldu :D< :D>

Shu'nun annesi  :bled1-onion-head-emoticon: 

hangi ilişkiyi istiyordun? ben bitek Inori-Shu istemiştim, belki Ayase ile de biri olabilirdi :D başka aklıma gelmiyor eşleştirdiğim bi çift falan.

aslında Hare ölene kadar Hare-Shu da aklıma yatıyordu ama bizim ergen velet Shu hiç sallamadı Hare'yi... hatta kullanıp attı lan kızı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shu'nun annesi  :bled1-onion-head-emoticon: 

hangi ilişkiyi istiyordun? ben bitek Inori-Shu istemiştim, belki Ayase ile de biri olabilirdi :D başka aklıma gelmiyor eşleştirdiğim bi çift falan.

aslında Hare ölene kadar Hare-Shu da aklıma yatıyordu ama bizim ergen velet Shu hiç sallamadı Hare'yi... hatta kullanıp attı lan kızı...

Bencede spoiler verdiğin sahneden sonra asıl anime başladı. Ondan öncesi sanki tatlı bir shounen miş gibi gelmişti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Spoiler butonunu hatırladığım kadarı ile alacağım ama gene de uyarayım...

İlk yarıda Gai ile ismini unuttum K ile başlıyordu okul başkanı kız dehşet yakışıyorlardı çok tatlılardı :( son yarıda okul başkanının akibeti beni fıtık etti lan :( Tabi Gai çok popi adam bir kıza kalacağını sanmazdım zaten de bu hoş durum devam eder sanıyordum :(

Ben Harenin akıbetine kadar animeyi daha çok sevmiştim siz tam dersini :D demek ki ben tatlı shounen seviyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.