Jump to content

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi

death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D

SAO? şaka?

Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? One piece yok?

Hadi serilerin yarısından fazlasını bilmiyorum ama bildiklerime bakarak bu liste içime sinmedi. Ben yapayım bir top 20

20-Light Yagami vs. L (Death Note): Sırf listeye almak için aldım aslında yoksa 20 vs çıkmayacaktı :D
Ama yine de yaklaşık 1 sezonluk bir beyin savaşı olan bu vs'nin yeri ayrıdır bende 

19-natsu vs gildarts (Fairy Tail): gildarts'ın tek vuruşta yenmediği bir rakibi yok. Bu arkadaşça müsabaka o yüzden iyiydi

18-teressa vs 4 claymore(Claymore): bölüm sayısını hatırlamıyorm ama serinin değerini birden arttıran bir vs idi.

17-Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Naruto): Eh yani son dövüş ne de olsa. Muhtemelen shippuden sonundaki dövüşle değiştirecem eğer filler dan ömrüm yeterse de görürsem  <_<

16-veritas vs leri (Veritas): yani o kadar iyi bir dövüş mangasıydı ki(manwha diyorlar galiba yanlış mı oldu?) listeye alma gereği duydum

15-guts vs zodd(berserk): Seinen kralı berserkten manga dışındaki en iyi vs

14-spike spiegel vs electra(cowboy bebop movie): Böyle normal bir insan vs'si her zaman bulunmaz 

13-kenichi vs odin(histories strongest disciple kenichi): Maksat liste dolsun diye koyuyorum tekrar değiştirmeye üşendim. top 10 a bakın siz bunlarla çok uğraşmadım:D

12-luffy vs lucci(One piece): Serinin en iyi vs si tabii ki olacaktı

11-Titan Eren vs. Female Titan (Attack on Titan): Hani sırf seriye olan saygımdan doldurmalık yine :D

10-vegito vs super buu (Dragonball Z): Heh işte serinin en iyi vs si kanımca. Normalde Overpower dövüşleri sevmem ama bu gerek kısalığı gerek epik sahneleriyle gayet güzeldi

9-zaraki kenpachi vs 5. espada(Bleach): Zaten zarakinin 2 tane adam gibi vs si var işte biri bu.

8-zebra vs magma tortuise(Toriko): İsmi Z ile başlayanların karizması ayrı oluyor :D Torikonun vs leri beklemediğim bir şekilde tatmin ediciydi bu arada. İlk 10 a girmiş bir tanesi düşün

7-hisoka vs kastro(HunterxHunter): Zeka dolu bir vs. Güç yarışından ziyade bu özelliğiyle seçtim. Zaten seriden güç yarışı isterseniz başka vs ler var bir bakın derim 

6-alucard vs luke valentine(Hellsing ultimate OVA): Alucard'ın bütün karizmasını görebileceğiniz bir vs

5-kenshin vs saito(rurouni kenshin): Seriyi izlemediğim halde listeye aldığım bir vs

4-nagi vs takanayagi(Tenjho tenge): Hiçbir baş karakter bu kadar güzel dayak yememiştir emin olun

3-madara vs ezikler(Naruto shippuuden bölüm 322): Açın izleyin başka bir şey demiyorum. Attığı meteor yeter, 2 mi demeliydim yoksa :D

2-aizen vs final getsuga(Bleach): Zaraki ve unohanadan sonra serinin başına gelmiş en iyi vs budur bence. Dağlar dayanmıyor b vs ye

1-luffy vs blueno(one piece): "Gear Sekandou!" Bir power up'ın ilk alındığı sahne her zaman en iyisidir zaten.

bonus: muhtemelen yeni favori naruto vs si bu olacak benim için bu arada :D
madara vs gai 

Not: iyi oldu bu konu ben youtbe falan bakarım bu vs lere  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello     Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir g

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D SAO? şaka? Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? On

Bleach neden yok diye bi düşündüm önce... Sonra cevabı buldum; katılımcılar Bleach'teki düellolar arsında seçim yapamamış olsa gerek  -_-

• Forum Admin

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi

death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D

SAO? şaka?

Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? One piece yok?

Hadi serilerin yarısından fazlasını bilmiyorum ama bildiklerime bakarak bu liste içime sinmedi. Ben yapayım bir top 20

20-Light Yagami vs. L (Death Note): Sırf listeye almak için aldım aslında yoksa 20 vs çıkmayacaktı :D
Ama yine de yaklaşık 1 sezonluk bir beyin savaşı olan bu vs'nin yeri ayrıdır bende 

19-natsu vs gildarts (Fairy Tail): gildarts'ın tek vuruşta yenmediği bir rakibi yok. Bu arkadaşça müsabaka o yüzden iyiydi

18-teressa vs 4 claymore(Claymore): bölüm sayısını hatırlamıyorm ama serinin değerini birden arttıran bir vs idi.

17-Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Naruto): Eh yani son dövüş ne de olsa. Muhtemelen shippuden sonundaki dövüşle değiştirecem eğer filler dan ömrüm yeterse de görürsem  <_<

16-veritas vs leri (Veritas): yani o kadar iyi bir dövüş mangasıydı ki(manwha diyorlar galiba yanlış mı oldu?) listeye alma gereği duydum

15-guts vs zodd(berserk): Seinen kralı berserkten manga dışındaki en iyi vs

14-spike spiegel vs electra(cowboy bebop movie): Böyle normal bir insan vs'si her zaman bulunmaz 

13-kenichi vs odin(histories strongest disciple kenichi): Maksat liste dolsun diye koyuyorum tekrar değiştirmeye üşendim. top 10 a bakın siz bunlarla çok uğraşmadım:D

12-luffy vs lucci(One piece): Serinin en iyi vs si tabii ki olacaktı

11-Titan Eren vs. Female Titan (Attack on Titan): Hani sırf seriye olan saygımdan doldurmalık yine :D

10-vegito vs super buu (Dragonball Z): Heh işte serinin en iyi vs si kanımca. Normalde Overpower dövüşleri sevmem ama bu gerek kısalığı gerek epik sahneleriyle gayet güzeldi

9-zaraki kenpachi vs 5. espada(Bleach): Zaten zarakinin 2 tane adam gibi vs si var işte biri bu.

8-zebra vs magma tortuise(Toriko): İsmi Z ile başlayanların karizması ayrı oluyor :D Torikonun vs leri beklemediğim bir şekilde tatmin ediciydi bu arada. İlk 10 a girmiş bir tanesi düşün

7-hisoka vs kastro(HunterxHunter): Zeka dolu bir vs. Güç yarışından ziyade bu özelliğiyle seçtim. Zaten seriden güç yarışı isterseniz başka vs ler var bir bakın derim 

6-alucard vs luke valentine(Hellsing ultimate OVA): Alucard'ın bütün karizmasını görebileceğiniz bir vs

5-kenshin vs saito(rurouni kenshin): Seriyi izlemediğim halde listeye aldığım bir vs

4-nagi vs takanayagi(Tenjho tenge): Hiçbir baş karakter bu kadar güzel dayak yememiştir emin olun

3-madara vs ezikler(Naruto shippuuden bölüm 322): Açın izleyin başka bir şey demiyorum. Attığı meteor yeter, 2 mi demeliydim yoksa :D

2-aizen vs final getsuga(Bleach): Zaraki ve unohanadan sonra serinin başına gelmiş en iyi vs budur bence. Dağlar dayanmıyor b vs ye

1-luffy vs blueno(one piece): "Gear Sekandou!" Bir power up'ın ilk alındığı sahne her zaman en iyisidir zaten.

bonus: muhtemelen yeni favori naruto vs si bu olacak benim için bu arada :D
madara vs gai 

Not: iyi oldu bu konu ben youtbe falan bakarım bu vs lere  B)

Gintamanın türü: Komedi, parodi, shounen, tarihi, bilim kurgu, doğa üstü güçler, ecchi, mecha askdjfdgf yaoi bile var ya :D Hemen her türü barındırıyor :D

Gintama evet gülmek için izlenmeli ama bir çok arc taki vs leri bir çok shounen e taş çıkartır.. Yoshiwara arc.. Burdaki vs favorimdir.. Gintama vs Hosen olarak aratıp youtube ta izleyebilirsin..

Teresa vs diğer dört claymore... O nasıl bir güçtür.. O nasıl bir asalettir.. O nasıl bir badass olmaktır.. Kadında power up bile görmedik :D 

Fairy Tail de yine Büyü Oyunlarında Erza vs Kagura vs Minerva .. Çok beklediğim bir vs idi ve fan servise lerle dolu olsa da çok karın doyurucuydu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inanır mısın ben de şoktayım :o  başımıza taş yağacak  :o gerçi yine de araya bi tane SAO vssi kaktırmışlar  <_<

Ertuğrul da demiş, ben de Fate'den bikaç vs bekliyodum listede :mellow:  özellikle Fate/Zero'da çok kaliteli vsler vardı.

Ona "leydi" duruşu yakıştırıyorlardır belki,dövüş falan bozar tanrıçalarını:D

ya bir de sana sorsam:Fate serisinin izleme sırası nasıldı :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ona "leydi" duruşu yakıştırıyorlardır belki,dövüş falan bozar tanrıçalarını :D

ya bir de sana sorsam:Fate serisinin izleme sırası nasıldı :ph34r:

Fate/Zero Fate/Stay Night'ın öncesini konu alıyor o yüzden ilk onu izle.

ilk Fate/Stay Night ile yeni Fate/Stay Night'ın konuları farklı. anime visual noveldan uyarlama olduğu için bu 2 sezonda farklı routeları konu almışlar. ana mantık ve kurgu aynı ama plot farklı diyeyim. bana kalırsa 2sini de izle. ben henüz yenisini izlemedim bitmesini beklediğim için ama beklentilerim çok büyük :D

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works filmi ile yeni Fate/Stay Night'ın konusu aynı. filmini izleme çünkü çok sıkıştırmışlar her şeyi, izlerken hikayeyi takip etmek roller coasterda manzara izlemeye çalışmak gibi oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime dünyasının en etkileyici savaşı Sasuke, Naruto'dan daha çok Naruto Paindir bana kalırsa. Hazırlanış, başlangıç, yıkım, Pain diyalogları,soundtrackları... tamamen bestlik akıyordu.
 Fate/zero da ki savaşlar başlı başına liste oluşturur. Bleach, One Piece, KHR gibi niceleri varken bizi şaşırtmayan firmanın SAO hayranları tabii.

Fate/Zero Fate/Stay Night'ın öncesini konu alıyor o yüzden ilk onu izle.

ilk Fate/Stay Night ile yeni Fate/Stay Night'ın konuları farklı. anime visual noveldan uyarlama olduğu için bu 2 sezonda farklı routeları konu almışlar. ana mantık ve kurgu aynı ama plot farklı diyeyim. bana kalırsa 2sini de izle. ben henüz yenisini izlemedim bitmesini beklediğim için ama beklentilerim çok büyük :D

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works filmi ile yeni Fate/Stay Night'ın konusu aynı. filmini izleme çünkü çok sıkıştırmışlar her şeyi, izlerken hikayeyi takip etmek roller coasterda manzara izlemeye çalışmak gibi oluyor.

Ufotable'nin yaptığı Unlimited Blade Works (Fate 2014) finali verdi. Novelin 3. hikayesinin filmi kaldı bir tek. Benim de beklentilerim yüksekti ama savaş sahneleri doyurmadı beni.

Düzenlenme: Estable tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime dünyasının en etkileyici savaşı Pain Naruto'dur bana kalırsa  Hazırlanış, başlangıç, yıkım, Pain diyologları, Pain soundtrackı ve savaş ...her noktasından bestlik akıyordu. Kısaca Pain'dir olay  ;)

Ufotable'nin yaptığı Unlimited Blade Works (Fate 2014) finali verdi. Novelin 3. hikayesinin filmi kaldı bir tek. Benim de beklentilerim yüksekti ama savaş sahneleri doyurmadı beni.

aynen finali vermiş. tatilden döndüğüm gibi izliycem burda internetim yok telefondan yiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende naruto-sasuke ikilisinin savaşını beğendim birde titan eren-famale titan savaşı, eklicek olursam madara ile shinobilerin savaşıda güzeldi cidden o savaşı izlediğimde ağzım açık kalmış yerlerde sürünüyordu :D

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu firmanın anketlerini yayınlamayın bence  <_< Ya da onların anket konusunu biz konu olarak açıp kendi aramızda oylayalım  :D Bleach - HxH - Hajime no Ippo - Samurai Champloo - FMA bırakın tek sahneyi içinde bir çok düello çıkartabileceğiniz seriler bunların bir tanesinin bile listede olmayışı sorgulanmalı bu firmanın yaptığı anketlere kesinlikle güvenmiyorum -_- Adamların yaptığı her ankette bir şekilde sao geçiyor  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.