Jump to content

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Mileydi

Önerilen İletiler

Yağmurlu bir günde marketten eve dönerken yan dairenin sahibi yalnız yaşadığını düşündüğüm genç bi oğlan kapı eşiğine oturmuş kulaklığı ile ama sesini sona dayamış bir şekilde "killing me softly with his love.."  şarkısını dinliyordu bir baktım ardındaki kapı aralandı ve boynu sargılarla sarılı minyon tipli başka bir oğlan dışarı sürünerek çıkmaya çalışıyordu ani bir hareketle elindeki elektrikli testere ile komşumun kafasını bedeninden ayırdı ben de bunu görmemiş gibi yoluma devam ettim malum her gün oluyor bu mahallede böyle şeyler :tuzkistrokeplz: eve gitmem gerekiyor beni bekleyen gözlüklü ve acayip yapılı vücuduyla yakışıklılığı dillere destan olan  polis beyefendi ile oynamam gerekiyor ben geç kalırsam üzülür sonra ona aldığım kırbaç ve strap-on oyuncaklarını üzerinde denemek için sabırsızlanıyorum :dandyonionplz:

Evet bence güzel bir hikaye oldu :big-eye-onion-head-emoticon:

Karakterleri merak edenler için ayrıntılı bilgi #killingstalking 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

geçen gün yolda gidiyorum bi baktım yolda 2 tane kereta gelin lan buraya dedim.  ben : adınız nedir bakayım sizin bacaksızlar naruto : ben naruto , buda arkadaşım flashback. ben: napıyonuz bakalım bur

jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çal

Oyunumuz basit kuralları örnek ile açıklayayım  :D    * 2 den fazla karakter kullanabilirsiniz. Ama harem kurmayın mümkünse  :P   Aizen ve Madara balkonda çay içiyor, Happy yanlarında çamaşırları asıy

Posted Images

• 2 sene sonra...

Kütüphaneye ders çalışmaya gitmiştim. Masaların birinde senseiim(@MrNose) i gördüm. Yanında ise uçan bir elma vardı. Havada süzülüyor ve kendi kendine ısırık izleri oluşuyordu. Endişelendim, neler olduğunu anlamak için yanına gittim. Siyah bir deftere yazı yazarak çalışıyordu. Ya da ben çalıştığını sandım. Çünkü orada sadece bir kişinin adı yazıyordu @pegasusejder. Sanırım sevdiği kişi olmalıydı :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir yerde erkek muhabbeti yapılıyordu ben franky aldım yanıma cenor pink i dedim ulan noluyo burda baktım yağmur yağıyo dışarda cenor ağlıyo teselli ettim okeye 3.levi 4.yagami geldi levi da çay koydu usta demli olsun dedim başım gözüm üstüne dedi getirdi içtik beraber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Asuna ve Kirito sabah bana kahvaltıya geldiler. Kahvaltı ettikten sonra balkonda sabah kahvemizi yudumlarken aşağıda Ichigo Kurosaki'yi gördük. Eline katanasını almış sinirli bir şekilde gidiyordu. Bizde onu kahve içmeye çağırdık. O içemem Erwin'le düellom var dedi. Biz şaşırdık tabi. Kolay gelsin deyip uğurladık. Sonra akşam oldu. Bu sefer bana Luffy geldi. Hasır şapkası yırtılmış onu dikmem için getirmiş. Gel dedim balkona çıkalım balkonda çekirdek kola yapar sohbet ederiz. Biz balkona çıktık birde ne görelim Ichigo üzgün bir şekilde katanasını sürükleyerek yolda yürüyor. Noldu Ichigo bu halin ne derken düelloyu kaybetmiş üstü başı kan olmuş geri dönüyor. Üzüldük biz de. Gel dedim çekirdek kola var. Ne olduğunu anlatırsın. Geldi bu ağlaya ağlaya anlattı olanları. Luffy'le biz göz yaşlarımızı zor tuttuk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

İşte oturuyorum herzamanki gibi sıkıntıdan patlıyorum Saitama adında genç bi adam geldi dedi abi beni sev.

Dedim sen ne ayaksın dedi abi sen çok güçlüsün beni eğitirmisin dedi tamam eğittim bunu benim seviyeme gelemesede epey güçlendi dedim bu kadar yeter artık tek başınasın ama dedim soran olursa beni tanımıyorsun ben aslında yokum oda dedi tamam abi sorana bişeyler uydururum sanırım 3 yıl boyunca 10 km koşu 100 şınav 100 mekik çekiyorum öyle bu hale geldim demiş insan biraz iyi sallar be kaslarını geliştirdimde kafada eksik kalmış. Keşke Lelouch a yaptığım gibi birazda beyin jimnastiği yaptırsaydım acaba ona ne oldu Lelouch'a.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.