Jump to content

En son gittiğiniz / izlediğiniz film?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 644
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.

Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne k

Uzun zamandır arşivimde olup izleyemediğim bir filmdi "Scent of a woman" Al Pacino'ya oscarı kazandırmış bu filmi benim gibi dram sevenlerin kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünüyorum. 2 buçuk saatli

Posted Images

Gajini böylemi yazılıyo bilmiyorum ama çok güzel bi film :)

Ghajini

Aamir Khan'ın en güzel filmlerinden biri, öyle ki daha önce de bu film çekilmiş ama bir başarı elde edememiş, A.Khan ile yeniden çekildiğinde hakettiği ilgiyi bulmuş. Ama benim asıl beğendiğim Kalpana karakteri, gerçekten aşık olunacak bir karakter, ayrıca karakterin hakkını veren Asin de çok güzel ve başarılı bir oyuncu. Filmin müzikleri de süper yine :D

Bak yine filmi hatırlayınca Kalpana krizim tuttu :(

Ben bugün ise bir kore filmi izledim " I Will Teach You Love "

Romantik-komedi severler için güzel bir alternatif, konusundan kısaca bahsedersek, işinde bir numara olan Kwon Tae Joon, bir çöpçatan şirketinin başındadır. Bir gün Lee Jin Yi isimli utangaç bir kız 12 yıldır sevdiği Chul Woo'ya açılamadığı için Tae Joon'dan yardım ister. Ve olaylar gelişir.

Senaryo ve kurgu güzeldi, şaşırdığınız yerler olacak. İzlemenizi tavsiye ederim,

Baş roldeki Tae Joon karakter bakımından aynı ben B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en son sinemada izlediğim: The Hobbit (çoğu kişi izlemiştir bi şekilde, fena değildi, sinemada izlenmeli ya da sağlam bi kulaklıkla falan.)

en son izlediğim: How to Rob a Bank (farklı bi film, başlarda kafanızı çok karıştırıyor ama zamanla açıklıyor herşeyi, bu sefer de "benim kafam az bile karışmış." moduna giriyor insan :D güzel filmdi, iyi ki izlemişim dedirtti.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.