Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Geçenlerde öylesine bir Shoujo-ai izleyeyim dedim, Sakura Trick animesini izledim ve hoşumada gitti haa, yoğsam içimde gizli yurici mi yatıyor :smile_oleyo: Belki bu animeye özeldir :smile_artiz:

Velkam tu dı dark sayd.  :LTkJN9u:

Steins;Gate 6.bölümdeyim, ilerleyince açılıyor diyorlar ama açılana kadar anime bitecek gibi hissettim. D:  :head1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Velkam tu dı dark sayd.  :LTkJN9u:

Steins;Gate 6.bölümdeyim, ilerleyince açılıyor diyorlar ama açılana kadar anime bitecek gibi hissettim. D:  :head1:

İyi misin sen arkadaşım :P burada Steins;gate'den bahsediyoruz -_- başka ortamlarda söyleme taşlarlar :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi misin sen arkadaşım :P burada Steins;gate'den bahsediyoruz -_- başka ortamlarda söyleme taşlarlar :smile_oleyo:

Aa ama. ;-; Ben daha alışamadım valla Mayushii ve Kurisu-chan için izliyorum henüz nihihihii. Duymasınlar aman. -ninja-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steins;Gate spoiler!

Spoiler

Vay arkadaş. 12.bölümdeyim anca bir şeyler olmaya başladı ya. :c Ben niye sevemedim ayyy. x.x Of şu Moeka <_< alacaksın sopayı vuracaksın iki tane. Şimdi sonraki bölümlerde durmadan aksiyon bekliyorum. :D Bakalım.-. Ama Mayuri :( tutturuuuuu.  :dying-onion-head-emoticon: Pis Moeka. :head1: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen hafta mobilden o kadar yazdım da spoiler butonu çalışmamıştı gizlemiştim -.--

Şimdi bi özet yazıyım bari içimde kaldı tumblr_inline_muenupCi1a1qdlkyg.gif

Naruto Shippuden Spoiler graphics-kawaii-809868.gif

Bu sefer atar yapmadan soruyorum...Sen bunu neden yaptın Kishimoto ? Sana ettiğim beddualar inş. tutar  tumblr_inline_muenuqyTaQ1qdlkyg.gif

Naruto-678-Madara-Betrayed-By-Black-Zets

Gördükçe içim cız ediyo ...

Ah aşkısı ah benim Madaram...Bi kolla gidicek Villain miydi ?  :imo:

İnş buton çalışır T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.