Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum, 6 gündür yavru kedileri sevemiyorum dönüşte kız benimle geliyor. Gdip sevicem diyorum hastasın tetikler diyip durduruyor. Geçen gün de erkekler var diye durdurdu. Ben de "Hepsini yollarım mekan benim oğlum. B) " dedim ki cidden artık oradaki amcalar falan hep tanıyor lan. Annemle bile gidip sevdim. :D

Köpek foreva gerçi. :D

İtiraf ediyorum, kuşum ölecek diye çok korkuyorum.

Kanka yol boyunca hangi dükkanda hangi hayvan var bildiğim için kız benden ürkmeye başladı lan. Her gördüğüme uzaktan mıncırma hareketi yaptığım için. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen ettiysen bananee bende edemezmiyim :angry:

İtiraf ediyorum, ilkokul da bi kızın çantasına aşk mektubu bırakmak istemiştim :wub: , yanlış çantaya koymuşum, sonraki gün disiplindeydim :ph34r: (Disiplin çok sorun degildi de, herkes yanlıs anlamıstı ya ^^)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.