Jump to content

Önerilen İletiler

Ben de dershanede uyuyorum o olmazsa sürekli kulaklıkla duruyorum bana da çıkar artık şunu falan diyorlar. :D

Oldu oldu gayet insan içine çıkılır oldu çok da şeker oldum ehehe. :lol: Selda abla açtı saçımı. O bu işi iyi biliyor :D

İtiraf ediyorum evdekileri amcamlara yolladım ben ders çalışacağım diyerek evde kaldım şuan hayatın tadını çıkarıyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ben sabahtan beri uyumadım 4 saat uykuyla ve hala enerjiğim bir yerlere gidesim hoppidik hoppidik hoplayasım var dün gece çok korktum ondan mı oldu ki bu manyama bende acaba :ph34r: Yazın çok sabahladığım için idmanlıyım ben sanırsam.

İtiraf ediyorum bazen bilerek normalden daha az konuşuyorum ve depresifmiş gibi gözüküyorum.Çok komik oluyor arkadaşlarım"Neyin var Gizeem söyle bize Gizeem :unsure: " Tihihi için için gülüyorum tiplerine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aman kanka takma onları. Ben bazen annemin içeriden bana saydıklarını duymamak için de yapıyorum onu. "Hiç ders çalışmıyorsun, ben seni sene sonunda göreceğim, internetin bağımlısı oldun, öyle uyduruk bir okula seni göndereceğimizi düşünüyorsan çok beklersin valla veririm seni kocaya.. Seneye bu zamanlarda koca beklersin evde." Şu koca muhabbetini de korkarım da belki gaza gelirim diye mi yapıyor bir türlü anlamıyorum ama öyle bir şey olmayacağı için pek takmıyorum. :D

Ya bir de bugün gelen misafire "Hayır çıksa gezse tamam internette duruyor bütün gün." dedi. Çıldıracağım. :D

gereksiz, ben senin yazına başlamıştım misafirliğe gideceğimiz için yarım kaldı. Sonra vicdanım el vermedi asıl sözüm MAP'eydi. Şimdi onunkini okuyorum sonra seninkini okuyacağım kısmet olursa. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aman kanka takma onları. Ben bazen annemin içeriden bana saydıklarını duymamak için de yapıyorum onu. "Hiç ders çalışmıyorsun, ben seni sene sonunda göreceğim, internetin bağımlısı oldun, öyle uyduruk bir okula seni göndereceğimizi düşünüyorsan çok beklersin valla veririm seni kocaya.. Seneye bu zamanlarda koca beklersin evde." Şu koca muhabbetini de korkarım da belki gaza gelirim diye mi yapıyor bir türlü anlamıyorum ama öyle bir şey olmayacağı için pek takmıyorum. :D

Ya bir de bugün gelen misafire "Hayır çıksa gezse tamam internette duruyor bütün gün." dedi. Çıldıracağım. :D

gereksiz, ben senin yazına başlamıştım misafirliğe gideceğimiz için yarım kaldı. Sonra vicdanım el vermedi asıl sözüm MAP'eydi. Şimdi onunkini okuyorum sonra seninkini okuyacağım kısmet olursa. :D

tmm ezgi önemli değil okadar :D bu arada kocaya verme lafı dikkatimi çekti komikmiş hahaha ben herşeye gülerim ama neyse :D bu arada adım cem :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.