Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

işte ordaki Lucifer daha karizmatik, meleğe neler yapıyo :o

Öff böbrek suratlı herifin nesi karizmatik?

Constantine'de asıl Gavin Rossdale vardı.Adam karizmanın sonu.Eskiden Bush diye grubu vardı hatta.Bir kaç şarkısını severim.Ama oynadığı karakterin adını hatırlamıyorum.Azraildi sanırım o.Tam bilemedim.Hani şu adamın susuzluktan yanıp kavrulduğunu hissettiği,bir sürü içecek içip patladığı marketli bölüm var ya; oradaki su içen yakışıklı adamdan bahsediyorum :D

Ehe bu v.v

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öff böbrek suratlı herifin nesi karizmatik?

Constantine'de asıl Gavin Rossdale vardı.Adam karizmanın sonu.Eskiden Bush diye grubu vardı hatta.Bir kaç şarkısını severim.Ama oynadığı karakterin adını hatırlamıyorum.Azraildi sanırım o.Tam bilemedim.Hani şu adamın susuzluktan yanıp kavrulduğunu hissettiği,bir sürü içecek içip patladığı marketli bölüm var ya; oradaki su içen yakışıklı adamdan bahsediyorum :D

o kanatları falan naptı öyle ya :o ayrıca biliyorum kim olduğunu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lucifer deyince aklıma hataraku maou sama daki lucifer geldi hiç şeytan tipi yok onda o kadar şirin bi şeytan olur mu ya :D

Ay ben o Luciferi yerim.Çok şirin :D En son bölümün de "Kızarmış et yok mu?Var di mi?Hey,hiç yok mu,var değil mi?" falan deyişi beni öldürdü :D

o değilde Lucifer benim içimde ki kötülük lan, şirin demeyin :o :D

Sen de daha örijinal bir isim bul içindeki kötülüğe -_- Mesala benimkisi Tanya :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.