Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

yok yollamasın ben yollarım kendime sevgilerimi :D çok sevgi dolu bir insanın sonuçta B) çünkü ben harikayım B)

Harikaligimi da millete bulastirdim adeta. B) İyi bari sen bilirsin zaten ben de yollasin istememistim ama bak koyarim gorursun tarzi bi sey demisti ben de koy lan ne olacak gibi bi sey demistim. Agjagauskak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet ben yaşadım açıkçası karanlıktan korkarımda gece lambasıyla yatıyorum.ayrıca ecchi shounen aoi animeleri sevmiyorum buda benim itiraflarım olsun gerçi alaka yok ama neyse söylemeden duramadım :D

Ayrıca bir itiraftada bulunayım ve dahada bulunmamayım :D imzamı nasıl oluşturacamı bilmiyorum :D

Oncelikle imzanda kullanacagim resmin ya da gifin 400x200 kuralina uygun olmasi gerekiyor. Onun ayarlamasinin nasil yapilacagini Amygirl aciklamisti. Sonracigima resmi bulduktan sonra eger pcde yukluyse internete yuklemek ickn hizliresim.com gibi bir resim yukleme sitesinden internetd yukluyoruz. Bize verdigi linklerden ile baslayani kopyalayip profil sayfamizda duzenle kismina tikladigimizda solda imza yaziyor. oradaki bosluga kopyalamis oldugumuz linki yapistiriyoruz. Yine de olmadi diyorsaniz bama haber veriyorsunuz ben yapiyorum. aksidickv

Bu da sinava girmeden onceki son iletim. Simdi dusununce sanirim bi sevap pointim oldu. ajwisick

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle imzanda kullanacagim resmin ya da gifin 400x200 kuralina uygun olmasi gerekiyor. Onun ayarlamasinin nasil yapilacagini Amygirl aciklamisti. Sonracigima resmi bulduktan sonra eger pcde yukluyse internete yuklemek ickn hizliresim.com gibi bir resim yukleme sitesinden internetd yukluyoruz. Bize verdigi linklerden %7Boption%7D ile baslayani kopyalayip profil sayfamizda duzenle kismina tikladigimizda solda imza yaziyor. oradaki bosluga kopyalamis oldugumuz linki yapistiriyoruz. Yine de olmadi diyorsaniz bama haber veriyorsunuz ben yapiyorum. aksidickv

Bu da sinava girmeden onceki son iletim. Simdi dusununce sanirim bi sevap pointim oldu. ajwisick

verdiğin bilgi için tşk. ederim öğreneceğim kesinlikle bende photoscape programı var olmazsa oradan boyutları ayarlarım tşk.ler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.