Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Üzgünüm ama acı gerçekler -_- ha bide asla hayalinizdeki aşkı yaşayamazsınız yani yaşam koşulları ve insanların bencillikleri buna izin vermez bak ayak üstü hayat üzerine yine spoiler verdim kıymetimi bilin  :D

benim hayalimdeki aşk diye bi kavramım yok aslında :ph34r:  yine de spoiler için sağol :D  zorunda kalırsam kullanırım artık  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yok kalsın abla ben böyle mutluyum  kısa süreli bir olayı almaym ben  onla geçireceğim zaman veya harcıyacağım parayı daha yararlı işlere harcarım daha iyi

Bebem ilerde başına ne gelir bilinmez ama eninde sonunda kapacak biri seni bak buraya yazdım yıllar geçer bir gün aklına gelirse açar okursun Zeynep ablam demişti ah ahhh diye  :D

benim hayalimdeki aşk diye bi kavramım yok aslında :ph34r:  yine de spoiler için sağol :D  zorunda kalırsam kullanırım artık  B)

İnsanların %99 unun bilinç altında mutlaka bir aşk veya sevgi kavramı yatar yani bu ilk doğum anından gelen kucaklanma ve sıcaklık hissinden kaynaklanıyor bence (ana rahmine kadar gider bu yazı :ph34r: ) ne kadar inkar ederse etsin insan bir yerde sevilme ihtiyacı duyuyor burada asıl nokta ihtiyaç kavramı ayy çok derin şeyler bunlar beni aşar hem bu yaşa gelmiş evde kalmış birinden gönül tavsiyeleri dinlediniz bence dinlemeyin  :lol:

Konuya cevap olarak itiraf edecek bişeyim yok desem yalan olur ama neyi itiraf edeceğime karar veremedim  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bebem ilerde başına ne gelir bilinmez ama eninde sonunda kapacak biri seni bak buraya yazdım yıllar geçer bir gün aklına gelirse açar okursun Zeynep ablam demişti ah ahhh diye  :D

İnsanların %99 unun bilinç altında mutlaka bir aşk veya sevgi kavramı yatar yani bu ilk doğum anından gelen kucaklanma ve sıcaklık hissinden kaynaklanıyor bence (ana rahmine kadar gider bu yazı :ph34r: ) ne kadar inkar ederse etsin insan bir yerde sevilme ihtiyacı duyuyor burada asıl nokta ihtiyaç kavramı ayy çok derin şeyler bunlar beni aşar hem bu yaşa gelmiş evde kalmış birinden gönül tavsiyeleri dinlediniz bence dinlemeyin  :lol:

Konuya cevap olarak itiraf edecek bişeyim yok desem yalan olur ama neyi itiraf edeceğime karar veremedim  :blink:

sevgi ihtiyacımı bi şekilde bi yerlerden karşılarım artık, eğer olay buysa :D  bu arada itiraf edecek bir şeyinin olmamasını itiraf etmek de bir itiraf değil midir ? ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

de me öyle bende bir kız peşinde koşturacak potansiyel yok, ilgi yok

Ama bu karşı cinsin potansiyeli olmadığı anlamına gelmez  :D ya o senin peşine düşerse  :ph34r:

sevgi ihtiyacımı bi şekilde bi yerlerden karşılarım artık, eğer olay buysa  :D  bu arada itiraf edecek bir şeyinin olmamasını itiraf etmek de bir itiraf değil midir ? ^^

Belli bir yaşa gelince karşılanacak yerler seni protesto edip git başımdan eşşek kadar oldun ne bu naz, şımarıklık diye seni başından savıyorlar hani deneyimle sabit  :D değildir  :mellow: öylemidir yoksa  :blink: aslında çok itiraf edecek şey var ama ben onları unutmayı seçtim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama bu karşı cinsin potansiyeli olmadığı anlamına gelmez  :D ya o senin peşine düşerse  :ph34r:

onlardan biri senin peşinden koşarsa naparsın?

cevap verme her erkek aynı şeyi yapar zaten :D

buda içinde ilgi olduğuna işarettir  <_<

ayrıca aşk diye bi duygu bende bilmiyorum merak etme

Benim peşimden koşacak bir kız ? sanmıyorum ama eğer öyle olursa  bilmiyorum bana katlanabilmesi biraz zor geliyor :D karamsar, çocuk ruhlu  birini taşıyacak kişi çıkmaz ayrıca cidden bende sorun olabilir kız meslekte okuyorum kızlar ilgimi çekimyor tiyatroda kız sayısı erkeklere göre daha fazla neredeyse onlarla konuşma ihtilaycı duymuyorum ki bir çoğunun ismini bilmiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.