Jump to content

Önerilen İletiler

Odur ya. Bir keresinde bana da olmuştu ben evde değildim. (Kimdeydim acaba ya?) Pısttan da değişik bir ses çıkarıyordu tırsmıştım. Onun olduğunu anlamam bayağı zamanımı almıştı. <_<

Aynen pıst demiyor zaten pıst yansıması yanında çok kibar kalır.Kıpshoeea gibi bir şey :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

4 buçuk saat uykuyla şuan ölüyorum. Bende yükseklik korkusu oluşmuş uyanır uyanmaz çamaşır asınca midem bulanmaya başım dönmeye başladı. Çok yüksek de değil anlamadım. Ama şuan sıfır enerjiyleyim. Kuzenim ve ailesi kahvaltıya gelecekler. Üff mızmız bir oğulları var gelmese de olur yani.. Ezgi parka götür diyorlar tamam ama çocuk şımarıklıktan adımı bile söylemiyor. :angry:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bigudi saçları bukle yapmak için kullanılan alet. Saçını ona sarıyorsun falan. :D

İtiraf ediyorum bu aralar çok sinirliyim

Taylan kanka ben de öyleyim. Bence stresten. Biraz kafa dağıtmaya çalış, çık gez dolaş bence. ;)

İtiraf ediyorum bazen çok kuralcı biri olabiliyorum. Ama genelde kuralları çiğneyen taraftayımdır. Ruh halime göre kuralcı oluyorum aslında. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bigudi saçları bukle yapmak için kullanılan alet. Saçını ona sarıyorsun falan. :D

Taylan kanka ben de öyleyim. Bence stresten. Biraz kafa dağıtmaya çalış, çık gez dolaş bence. ;)

İtiraf ediyorum bazen çok kuralcı biri olabiliyorum. Ama genelde kuralları çiğneyen taraftayımdır. Ruh halime göre kuralcı oluyorum aslında. :D

Etrafımda sourn çok şu aralar :D onları haletsem problem kalmaz .D

Camış diye bir arkım var oda hiç ilgilenmiyorki :D sadece akıl veriyor işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.