Jump to content

Önerilen İletiler

Hee bu arada paprika senin yerinde olsam o arkadaş bozuntusuna gidip cocuğa durumu acıklayana kadar işkence yapardım. :ph34r:

Ben de aynısını yapardım ama bana 1 sene falan yalan söyledi "Ben ona durumu açıkladım Gizem seni sevmiyor" falan dedim diye sonradan öğrendim ve içime çok fena dert oldu.Şimdi gidip söyletsem ne işe yarar.Çocuk deli mi ne falan diye düşünür.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Öcü müyüm lan ben :D Ahah Ezgi kanka 2.cümlen bana ismail yk nın bir şarkısını hatırlattı gece gece bütün lanet üstümde ben nereden biliyorum o şarkıyı tövbe allam tövbe :D Paprika olay o aşamaya geldiyse gebertseydin köpeği adama bak tam dayaklıkmış. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öcü müyüm lan ben :D Ahah Ezgi kanka 2.cümlen bana ismail yk nın bir şarkısını hatırlattı gece gece bütün lanet üstümde ben nereden biliyorum o şarkıyı tövbe allam tövbe :D Paprika olay o aşamaya geldiyse gebertseydin köpeği adama bak tam dayaklıkmış. :angry:

Çok yakın arkadaşımdı ya.Gerçi diceksin böyle yakın arkadaş mı olur bence de nasıl yaptı böyle bir şeyi salak :angry: Ama bu olayın dışında pek bir yanlışı yoktur ve taşındı fazla görüşemedik o yüzden fitil fitil getiremedim bu yaptığını burnundan yoksa çok çaçaronum ben bakma böyle durduğuma :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok yakın arkadaşımdı ya.Gerçi diceksin böyle yakın arkadaş mı olur bence de nasıl yaptı böyle bir şeyi salak :angry: Ama bu olayın dışında pek bir yanlışı yoktur ve taşındı fazla görüşemedik o yüzden fitil fitil getiremedim bu yaptığını burnundan yoksa çok çaçaronum ben bakma böyle durduğuma :D

Benimde öyle çok karıştığım işler oldu yanlış anlaşıldı falan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.