Jump to content

Önerilen İletiler

Bence kıvırcık saçlılar kısacık kestirmeli. Acayip tatlı oluyorlar. Ben çok seviyorum. Bizim okulda bir kız vardı mezun oldu. Benden 2 yaş falan büyük sanırım. Kız o kadar tatlı ki hala facebookta fotoğraflarını takip ederim. Erkek saçından biraz daha uzun kestirmiş. Yüz de güzel olunca çok yakışmış. Ama sen bilirsin tabi. Bu arada kıvırcık saçlı olup her sabah 6da uyanıp saçını düzleştiren küt saçlı bir sıra arkadaşına sahibim. :D

Sıra arkadaşın da hayli psikopat bir o kadar takdir edilesiymiş.:DBen her ne kadar küt saç istesem de bir süre sonra düzelen kıvırcık saçlar adlı hikayeleri duyduktan sonra çok çok çok çok gerekmedikçe düzleştirmemeye karar verdim.Hii çok korkunç :o
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Sıra arkadaşın da hayli psikopat bir o kadar takdir edilesiymiş.:DBen her ne kadar küt saç istesem de bir süre sonra düzelen kıvırcık saçlar adlı hikayeleri duyduktan sonra çok çok çok çok gerekmedikçe düzleştirmemeye karar verdim.Hii çok korkunç :o

Ben de onu diyorum işte. Bozulacak bir gün saçları. Ama onunki biraz daha az kıvırcık sanırım. Seher gelsin aydınlatsın beni. 3 yıldır arkadaşız toplamda 4 kere falan anca görmüşümdür kıvırcık halini.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ebru'nun saçları çok mu kıvırcıktı kanka yoksa değil miydi o kadar ? Kıvırcık diyor ama hatırlayamıyorum ya. :huh:

Kısa saç rahat ama cidden geri dönüşü yok. İyi karar vermek lazım. Ben de kakül ( böyle yazılıyormuş ) kestirmek istiyorum ama benim yüzüme gider mi emin değilim. :unsure:

İtiraf ediyorum açlıktan ölüyorum. Akşam güzel yemek yoktu adam gibi yiyemedim.

Işık kapatmaya kadar ben de yaptım ama Seda olayı.. :mellow: Değiştir kanalı bence. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum annem şu dakikalı pıst pıst eden oda parfümünü açmış.Bir kaç dakikada bir cins cins ses çıkarıyor ilk başta anlamamıştım bayağı korkmuştum herkes de uyuyor.Gerçi şimdi bu da bir tahmin gidip görmedim gerçekten oda parfümü mü diye.Ene korktum uyuma vaktim geldi galiba artık. :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.