Jump to content

Önerilen İletiler

Belli bir yaşa gelince karşılanacak yerler seni protesto edip git başımdan eşşek kadar oldun ne bu naz, şımarıklık diye seni başından savıyorlar hani deneyimle sabit  :D değildir  :mellow: öylemidir yoksa  :blink: aslında çok itiraf edecek şey var ama ben onları unutmayı seçtim  :D

hahahahah daha sonra bi ara düşüneyim o zaman söylediklerini :D Ooo tabii bi şeyleri itiraf etmek için önce kendin benimsemen lazım  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• Forum Admin

Benim peşimden koşacak bir kız ? sanmıyorum ama eğer öyle olursa  bilmiyorum bana katlanabilmesi biraz zor geliyor :D karamsar, çocuk ruhlu  birini taşıyacak kişi çıkmaz ayrıca cidden bende sorun olabilir kız meslekte okuyorum kızlar ilgimi çekimyor tiyatroda kız sayısı erkeklere göre daha fazla neredeyse onlarla konuşma ihtilaycı duymuyorum ki bir çoğunun ismini bilmiyorum

Ayhan aklıma değişik şeyler geliyor böyle deme  :ph34r:  benim için sorun yok hatta izin ver 2 dalga geçeyim azcık felsefe yapayım nolurrrr  :D hem biliyorum sen bu tür şeylere takılmıyorsun o yüzden sadece ufaktan dokundurup kaçarım ben  :P ayrıca atalarımız boşa dememiş her topal satıcının bir kör alıcısı vardır diye  ;)

hahahahah daha sonra bi ara düşüneyim o zaman söylediklerini :D Ooo tabii bi şeyleri itiraf etmek için önce kendin benimsemen lazım  ^_^

Fazla düşünme değişen bişey olmuyor akışına bırak gitsin  :D benimsedim o kadar çok benimsedim ki kimse ile paylaşamıyorum  :lol:

sende özgüven problemi var bence  <_< herkesin kendi çapında seviceği insanlar beğenebiliceği karakterler vardır kimse kusursuz değildir 

bende hafif sadist ve patavahsızım ben öliyim o zaman :lol:

ayrıca her kör satıcının alıcısı bulunur  -_- böyle miydi bu laf hatırımdan silinmiş kullanmayalı  ;)

Ben yazarken senin cevap geldi aklın yolu bir demişler  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sende özgüven problemi var bence  <_< herkesin kendi çapında seviceği insanlar beğenebiliceği karakterler vardır kimse kusursuz değildir 

ayrıca her kör satıcının alıcısı bulunur  -_- böyle miydi bu laf hatırımdan silinmiş kullanmayalı  ;)

ben midesiz, kinci ve mantıksızım -,- yani bu tür şeyleri düşünmeme gerek yok bence ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet öyleymiş yani zeynep ablada öyle yazmış :D ayrıca sadistim dedin de geçen sülaymancıktan korkan benmiydim yoksa yanlış mı hatırlıyorum sanki muhabbet mekanında öyle bir konuşma geçmişti :D evet öz güvenim olmayabilir bilmiyorum aslında çekinmeden gidip bir şeyi soran ve ya konuşmaya dalan biriyimdir

Ayhan aklıma değişik şeyler geliyor böyle deme  :ph34r:  benim için sorun yok hatta izin ver 2 dalga geçeyim azcık felsefe yapayım nolurrrr  :D hem biliyorum sen bu tür şeylere takılmıyorsun o yüzden sadece ufaktan dokundurup kaçarım ben  :P ayrıca atalarımız boşa dememiş her topal satıcının bir kör alıcısı vardır diye  ;)

aklına ne geliyor abla açıkla merakta bırakma bizi :D

isteğin gibi  dalga  geç abla :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Evet öyleymiş yani zeynep ablada öyle yazmış :D ayrıca sadistim dedin de geçen sülaymancıktan korkan benmiydim yoksa yanlış mı hatırlıyorum sanki muhabbet mekanında öyle bir konuşma geçmişti :D evet öz güvenim olmayabilir bilmiyorum aslında çekinmeden gidip bir şeyi soran ve ya konuşmaya dalan biriyimdir

aklına ne geliyor abla açıkla merakta bırakma bizi :D

isteğin gibi  dalga  geç abla :D

Boku no pico desem  :D

Admin konu kaynatıyor hoppaaa  :D​ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

senin o 3 özelliğini yeni bulduk altından daha 6-7 tane çıkıcak bence  ;)

sen evde kal evde takılırsın tek başına :lol: senin umutsuz vaka olduğunu düşünüyorum  <_<

Valla bu güne kadar hiç olmadığım özellikler çıktı - ki hala inanmıyorum ( en azından kinci değilim bee :D ) -Normal şartlarda " sağol yaa :-/ " falan derdim ama ne yalan söylim ben de öyle düşünüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

süleymancık benim en azyıf noktam  <_< zaten yedim onu sadist kimliğim kirlenmesin diye  :lol: konuşmakta değil herkesin içinde rahat davranabiliyorsan kendin gibi davranabiliyorsan özgüven sıkıntın yok demektir zaten  :mellow:

ağır oldu ağır yapma  :D 

yoo izledim ben onu hatta 1 tanede yaoii bitirmişliğim var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.