Jump to content

Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın..?

CpTTkunKnA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyku problemi olan biriyim zaten. Buna rağmen geceleri "Bu bölümü de izliyim son." geyiği yüzünden her gün uykusuz kalıyorum.

Death Note nin bende de öyle bir etkisi olmuştu 2 günlük bir süre içinde bitirmiştim :D

Benim yazın uyku düzenin tam tersi oluyor sabahleyin uyuyom gece yarısı bilgisayarın başına geçiyom

anime çizgi filmdir hacı çizgi film sizin sandığınız birşey değil cartoonun yanlış çevirisidir. Cartoon anime animasyon bunların hepsi çizgi filmdir. Sizin bildiğiniz ile anime çizgi film değildir doğru ama asıl anlamıyla çizgi filmdir filozof taşının her yerde felsefe taşı diye çevrilmesi gibi bir hatta

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime çizgi filmdir hacı çizgi film sizin sandığınız birşey değil cartoonun yanlış çevirisidir. Cartoon anime animasyon bunların hepsi çizgi filmdir. Sizin bildiğiniz ile anime çizgi film değildir doğru ama asıl anlamıyla çizgi filmdir filozof taşının her yerde felsefe taşı diye çevrilmesi gibi bir hatta

Cartoon çizgi animasyondur ama çizgifilm türkçede anlamı çocuklara hitap eden televizyon programıdır ve biz de çocuk programı izlediğimizin söylenmesinden rahatsız oluyoruz bunun söylenmesine karşı çıkmak en doğal hakkımız :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Yugiohu Kanal D de ilk 30 bölümü felan izlemiştim.224 bölüm olduğunu öğrendiğimde bir haftada felan bitirdim.4 GB sınırlı internet paketi kullanıyodum tarife  gereği sabit 20 TL gelmesi gereken fatura 86 lira geldi.Böylece anime çılgınlığı başladı bende  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Telefon, tablet, bilgisayar vb. aletlere anime videoları (amv veya tam bölüm), opening ve endingleri, müzikleri, karakter resimleri falan ne varsa doldururum :D Hele favorim ise hafızada boş yer bırakmam. Uzunca serilere başlayınca sabahlamalar, günceleme yetişmek veya hemen bitirmek için bir günde 15-20 bölüm izlemeler falan. Anlat anlat bitmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geass bitirdikten sonra 1 ay boyunca kendimi Dünya'nın efendisi olarak görmeye başlamıştım ,  o ayda her sınavda yüksek not alarak hoca notumu söylediğinde büyük bir kibirle Geass işaretini yapardım tüm sınıfta bu çocuk ne yapıyor diye bana bakardı :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tüm favori animelerimin hangi bölümünde ne olmuş diye , OneNote mu ne ona yazmış biriyim. Başka aldığım notlar:

O animeyle ilgili her detayı yazarım ( Kim yapmış , hangi stüdyo , favori karakterler , favori müzikler , nefret edilesi karakterler , beğendiğim seiyuular vs. vs. )

Bleach , Gintama gibi uzun animelerin özellikle Bleach , her bölümüne , ne oldu ne etti , kim savaştı vs. yazar , yorumumu katarım.

Mangada da aynı şekilde her sayı olmasa da , konu bütünlüğü ile , o sayıları özetler , yorumumu katarım.

İzlediğim tüm animelerle ilgili bilgi veririm.

Ve sıkıldığımda bunları okurum.

Şu an bütün bunları nasıl bir kafa ile hazırladığımı merak ettim. Hayır nasıl bir hırstır :D

Gerçi ''Nefret Ettiğim Her Şey Listem'' gibi bi listem bile var , normaldir.

Fazla ağlayıp çığlık atmışlığım var , okulda. Evet

Spoiler

Mangada Aizen muhteşem bi dönüş yaptığında , kafeteryada oturmuş mangayı okuyordum ve kapağı görmemle çığlık atmam , ardından rezil olma evresi.

Başka bir örnek ; ağlayarak , hasta da olmuştum * -*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.