Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

• Forum Admin

wow1-onion-head-emoticon.gif?1292862527 yine bir çırpıda okudum ve bitirdim devamı nerde payup-onion-head-emoticon.gif?1292862514 şaka bir yana demiycem şaka değil gerçek kısa geldi bu bölüm lonely-onion-head-emoticon.gif?129286264 önce yazı ebatını azcık büyütsen bebem yaaa zaten körüm kopyalayıp word dosyasında büyüterek okudum sweetdrop-onion-head-emoticon.gif?129286 Bremlin in geçmişi azcık da olsa öğrenmek iyi geldi, ve şu azizler olayına kattığın yorum da çok hoşuma gitti serenade-onion-head-emoticon.gif?1292862 devamı yine 4-5-9 gözle bekliyorum eline sağlık good-job-onion-head-emoticon.gif?1292862

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu ben de fark etim yazı boyutu çok küçük sonra hemen düzelttim ama yine de bir kaç püsür var neyse en azından şimdi okunuyor. 

Ben de uzun yazdım diye seviniyordum sen bana kısacık diyorsun  :dying-onion-head-emoticon:

Beğendiğine her zamanki gibi çok sevindim ve bundan sonra o kadar uzun süre beklemeyeceksin yeni bölüm için söz. Güven bana  :embarrassed2-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu ben de fark etim yazı boyutu çok küçük sonra hemen düzelttim ama yine de bir kaç püsür var neyse en azından şimdi okunuyor. 

Ben de uzun yazdım diye seviniyordum sen bana kısacık diyorsun  :dying-onion-head-emoticon:

Beğendiğine her zamanki gibi çok sevindim ve bundan sonra o kadar uzun süre beklemeyeceksin yeni bölüm için söz. Güven bana  :embarrassed2-onion-head-emotico

İnandırıcı olmadı cümlenin sonu crazy-monkey-emoticon-020.gif?1292792382

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

evet kısacıkkkkk whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625daha az önce dediğim gibi bundan sonra haftalık yok günlük bölüm isterim  :embarrassed2-onion-head-emotico ben sana hep güveniyorum başkaları ne derse desin mesela Eren lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnandırıcı olmadı cümlenin sonu crazy-monkey-emoticon-020.gif?1292792382

Bence en inandırıcı kısmı orasıydı  :ahaaah-onion-head-emoticon:

evet kısacıkkkkk whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625daha az önce dediğim gibi bundan sonra haftalık yok günlük bölüm isterim  :embarrassed2-onion-head-emotico ben sana hep güveniyorum başkaları ne derse desin mesela Eren lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512

Heheyt okurlarımdan başka kimsenin desteğine ihtiyacım yok  :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abla 1 ay sonra yeni bölüm gelir demedi deme crazy-monkey-emoticon-006.gif?1292792379

Bence en inandırıcı kısmı orasıydı  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Heheyt okurlarımdan başka kimsenin desteğine ihtiyacım yok  :big-eye-onion-head-emoticon:

Ben inanmadım crazy-monkey-emoticon-062.gif?1292792395

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Son 2 bölüm kafam karma karışık oldu :D açıkçası olayları tam olarak anlıyamadım ama ne zaman bilim kurgu tarzı şeyler okusam veya izlesem böle oluyorum bi bölümden sonra kopuyor anlıyamıyorum karakterleri :D özelliklede elimizde 2 tane sorunlu tip var gibime geldi ne biçim istekler onlar öle :D... çok güzel bir seri olmuş yanlız animesel olarak hayal ettim sahneleri cidden türüne çok uygun...sırada okuyacağım 1-2 FF daha var :D biraz geç oldu ama güncele geldim :D

En son kafam Ergo proxy izlerken karışmıştı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.