Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• Forum Admin

O ortadan 2'ye böldüğü kadını ben sıradan biri sanmıştım ya yöneticiymiş o ben olayları çakmasamda olur Zeynep Ablaya sen spoiler ver mesajdan olayları çözsün rahat etsin :D ...Valla yazıcam yazıcam diyip yazmayıp duruyorum benim sağ soğlum belli olmaz :D D-gray man mangakasına bağladım 2-3-4 ayda bir :P :D aslında ne yazacağımda bellide işte hep daha sonra yazarım demekten...

Leorn Kardeş anladı anlamadığı yeri kadın yöneticiymiş...o değilde olaylar nereden nereye geldi yahu kız 3 kere farklı taraflar içinde bulunup durdu...ilk önce o evde beraber kaldığı çocukla işe atılacaklar dedim yok çocuk tarihe karıştı yardım etmedi korktu kız tek başına yola atıldı güzel bi grup buldu dedim yok orasıda kayboldu 3. olarak şu adını hatırlamadığım elemanla kaldı...ben açıklama gelicek bölümleri merakla bekliyorum yada ben harbi anlamadan okumuşum ya o elemanlar o tarikat harbi yokmu oldu birden ben o elemanları sevmiştim benim kafa hala orada :D ama yaşıyor olması lazım o tarikat sonuçta yanlış hatırlamıyorsam ana karakterimizi takas ederek kurtulmuşlardı...

olur valla :D spoiler beni rahatsız etmiyor tam aksine izleyesim geliyor  :blink: garip bir durum açıklayamıyorum bile  :P neyse eminim yazacaksın bir gün daha filme çekeceğiz  <_< hoooohoooo iş uzun ömrüm yetmez gibi geliyor senin FF  :P olayların arasında ki boşluğu ek bir cilt yayınlayarak bize sunacak Gizem beklemedeyim ^_^ sahibi gibi bir FF  B) ne slogan oldu bee  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

• Forum Admin

Spoiler bölüm yayınlayayım mı? Anlarsan ama tabi, daha da çok aklın karışabilir. Öyle açık seçik yazmam sadece bir kişinin konuşmasını yazarım. Olur mu okumak ister misin sonra yan çizme bak :D

komple bir spoiler alsam ben  :D şöyle baştan sona detaylıca  :P ama sen ne yazarsan da kabulüm dönüş yok artık B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merak ettiklerimi söylersem baştan sona spoiler olur  :D sen yeni bölümleri çabucak yükle ben beklemeye razıyım  ^_^

Sen nasıl istersen Zeynep en büyük kardeşçiğim. Artık söz falan da vermeyeceğim ya, sonra tutamıyorum ki büyük ihtimal söz verdiğim için tutamıyorum söz vermesem yapacağım, üzerimde baskı oluşmayacak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sen nasıl istersen Zeynep en büyük kardeşçiğim. Artık söz falan da vermeyeceğim ya, sonra tutamıyorum ki büyük ihtimal söz verdiğim için tutamıyorum söz vermesem yapacağım, üzerimde baskı oluşmayacak. 

verme söz neyim zaten istemiyim  :D o ruh halini çok iyi bilirim kafana göre takıl olmadı yandan kaykıl :P 1 yıl olmuş hala devam ediyor bu gidişle 10 yıllık dizileri sollayacaksın gibi  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

verme söz neyim zaten istemiyim  :D o ruh halini çok iyi bilirim kafana göre takıl olmadı yandan kaykıl :P 1 yıl olmuş hala devam ediyor bu gidişle 10 yıllık dizileri sollayacaksın gibi  :D

Oo çok güzel baş rol öldürürüm sonra yine diriltirim beni baştan çıkarma :D 

Sonraa kaynına atlayan baldızlar falan yaptırırım (bu arada ne kayın ne baldız görmedim hayatımda hiç) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Oo çok güzel baş rol öldürürüm sonra yine diriltirim beni baştan çıkarma :D

Sonraa kaynına atlayan baldızlar falan yaptırırım (bu arada ne kayın ne baldız görmedim hayatımda hiç) 

öldür öldür  :D daha zevkli :P aman kayın baldız olayına girme  :blink: birden bir ürperti geldi ıykkk  :ph34r:

Bende aksiyona önem veriyorum aksiyon ağırlığının yanına duygular serpildimi hoşuma gidiyor o yüzden Bleach fanıyım ve Tite Kubo idolüm :D Naruto'da 2.Sırada gelir 3.Death Note 4.Shingeki'dir sıralamamda....

aksiyon candır kandır heyecandır B) deme öyleee Bleach  :wub: ahh gene özlem damarım kabardı gidip azcık FC ye dalayım  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.