Jump to content

Daha Çok Sekai-ichi Hatsukoi


Guest The Utopian
 Share

Recommended Posts

Guest The Utopian

Sekai-ichi Hatsukoi 2014′ te dolu dolu geliyor…

Resmi ekleyen


Resmi Twitter hesabına göre, orijinal hikayesi Shungiku Nakamura’ ya ait olan Sekai-ichi Hatsukoi Valentine Special adlı kısa anime, 2014’ te yayınlanması planlanan Sekai-ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai anime filmi ile birlikte geliyor.

Sekai-ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai’ nin yönetmenliğini Junjou Romantica ve Sekai-ichi Hatsukoi televizyon serilerinin de yönetmenliğini yapmış olan Chiaki Kon üstleniyor. Başlıca seiyuular ise Zen Kirishima olarak Tohru Furuya ve Yokozawa Takafumi olarak Kenyuu Horiuchi.

Shungiku Nakamura’ nın Sekai-ichi Hatsukoi – Onodera Ritsu no Baai – adlı mangasında Marukawa’ da yeni manga editörü olarak işe başlayan Onodera Ritsu’ nun yıllar önce lisedeyken sevmiş olduğu Masamune Takano (Marukawa’ da baş editör) ile tekrar karşılaşmasıyla birlikte yaşanan olaylar anlatılıyor. Miyako Fujisaki ve Shungiku Nakamura’ nın Yokozawa Takafumi no Baai adlı romanında ise olaylar Masamune Takano’ nun üniversiteden arkadaşı ve onun Marukawa’ ya girmesinde yardımcı olan Yokozawa Takafumi’ nin başından geçmektedir. Yokozawa Takafumi de Marukawa yayıncılık şirketinde çalışmaktadır ve belli etmese de Masamune’ ye karşı duygular beslemektedir. Fakat Takafumi’ nin hayatına başka birisi girecektir, Takafumi’ yi kız kardeşinden bile kıskanan Zen Kirishima.

Resmi ekleyen

Kaynak: www.animefantastica.com

Link to comment
Share on other sites

senin tabirinle 'gay' animesi <_< .Ama beni en çok güldüren yaoidir kendisi,tabi junjou romantica'yıda unutmamak gerek .Filminin çıkacağından haberim yoktu ,sevindim.

Kusura bakma ben bu tarz animeler izlemem aşk konulu severim ama bu tarz değil :)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.