Jump to content

Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması

Misafir

Önerilen İletiler

Bleach, Darker Than Black ve GTO.Bu üçüne de öylesine sıkıntıdan başlayıp ilk 5-10 bölümü de sıkılarak izlemiş ama sonrasında pes etmeyip izlemeye devam etmiş ve çok sevmişimdir.Bu bakımdan kendimle gurur duyuyorum,eğer bu serileri daha geç keşfetseydim gerçekten kendime üzülürdüm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zankyou no terror resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon

Steins-Gate konusunu okuduğumda gene saçma bir animedir, bir türlü yapamıyorlar şunları diye girdiğim bir seri. Bitirip çıktığımda  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 

hentai ouji to warawanai neko ilk animem olduğu için bu anime denen şey neymiş lan böyle diye bi şaşırdığım için bunu ilk duşunduğum anime o oldu ama ondan sonra clannad, darker than black, mirai nikk

• 3 ay sonra...

Gangsta diyorum müthiş bir şey. İlk bölümün eklendiğini görünce dur bakalım nasıl bir şeymiş bi göz atayım dedim sonuna kadar izleme niyetim yoktu ama resmen kapıldım gitti. Karakterleri ortamı müzikleri ve Nicholas reyizin endingde ki hareketiyle şimdiden favorilerim arasında yerini aldı diyebilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sanırım Psycho-Pass'ı da bu kategoriye dahil edebilirim. Önceden, özellikle Kougami'nin çizimleri dikkatimi çekmişti. Fikir edinmek için rastgele bir videosuna baktığımda pek ısınamamıştım diyaloglar biraz kasıntı gibi gelmişti. Sonra bir gün yine aklıma düştü biraz arşatırayım dedim ve yönetmenin animeye başlamadan önce ''hiç bir şekilde kendilerini kısıtlamamaları, önlerine çıkmamaları'' konusunda yapımcılardan söz aldığını öğrenince hafiften bi heyecan geldi. ''Bir şans vereyim'' dedim. İlk bölüm bitti baktım güzel. Opening ve ending kulağa hoş geliyor. Öyle kasıntı bir işleniş de yok. Devam ettim bölümler ilerledikçe seri beklediğimden daha iyi çıkmaya başladı özellikle 7. bölüm (olması lazım) ve sonrasında her bölüm yükseliş daha da hızlandı. 11. bölüm başlangıçtan itibaren en iyi bölümdü ondan sonra anime seviye atladı diyebilirim. En son 13'ü izledim heyecan tüm hızıyla sürüyor finali nasıl olacak merak ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zetsuen no Tempest'in ismini duydum konusu fena değil diyip izliyim demiştim. Ama izlerken gerek konu kalitesiyle, gerek konunun işlenişiyle, kafada soru işareti bırakmayan olayların akışıyla ve güzel açıklanan finaliyle çok iyiydi. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach, kılıçlar ve çok bölümü olması yüzünden başlamıştım. Sonra 160. bölümde bağlandım, hala arada açıp izlerim. Oradaki kalp felsefesi çok hoşuma gidiyor.  :)

Naruto' yu izleyen bir arkadaşım bana anlatırken hep çok heyecanlanıyordu aslında o da Namikaze' imiş (kim olduğunu anlamışsınızdır :) ) filan diye sonra İtachi ve Jiraiya geldi ben direkt mangasına başladım.

Üç büyüklerin ikisine nasıl başladığımı da yazmış oldum.  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.