Jump to content

Gintama FC

uchiha_n

Önerilen İletiler

GİNTAMA

Gintama.426075.jpg

Hikayemiz eskiden Samuraylar Ülkesi diye adlandırılan fakat Amanto isimli uzaylılar tarafından istila edilen Edo şehrinde geçmektedir.Artık samuraylık ve kılıç taşınması yasaklanmıştır Sakata Gintoki ise Amantolar ve insanlar arasında geçen savaşta yer almış günümüzde ise kirasını ödeyebilmek için Yorozuyalık yapan gümüş renkli ve doğal permalı saçlara sahip yetenekli samurayımızdır.Para karşılığı her türlü işi yapan Gintokinin yanında Shinpachi ve Kagura çalışır.

1280-by-1024-322782-20071204121749.jpg

Sakata Gintoki, şeker hastası olmasına rağmen tatlı şeyler yemeye bayılır.Çilekli sütü çok sever.Tembel ve pistir.Kirasını ödeyemez bu yüzden ev sahibi Otose ile sık sık kavga eder.Yaşına rağmen shounen jump okur.Her ne kadar hayata karşı çok kaygısız gözükse de yardıma ihtiyacı olan herkesin yanındadır.

Kagura, çok güçlüdür ve doymak bilmeden yemek yer.Kagura Yato klanının bir mensubudur.Uzaydan gelmiştir ve insan değildir ancak insanlara çok benzer.

Shimura Shinpachi ise Gintokinin yanında kılıç öğrenmek ve para kazanmak için kalır fakat Gintoki hiç maaş vermemiştir.Ünlü şarkıcı Otsu-chan'ın en büyük hayranıdır.

118758v1.png

Katsura Kotarou, Gintoki'nin çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda Amantolara karşı savaşan direniş örgütünün başıdır.Bu yüzden Shinsengumi tarafından aranan biridir.Gintoki ona devamlı ''Zura'' der ve o da bıkmak tükenmeden ''Zura ja nai,Katsura da!'' yani ''Zura değil,Katsura!'' der.Elizabeth adlı evcil bir hayvanı (!) vardır.

Shinsengumi, Edo'nun polis teşkilatı.

Isao Kondo, Shinsengumi komutanı.Shinpachi'nin ablası Otoe'ye deliler gibi aşık.Herkes onu gorile benzetiyor.Kendine güveni yoktur ama Shinsengumi'ye her şeyinden çok değer verir.

4bdeb4e0ec5ce0_full.jpg

Hijikata Toshizo, Shinsengumi yardımcı komutanı.Tam bir mayonez delisi ve sigara tiryakisi.Çok yetenekli bir samuraydır.Ciddiyeti ile ön plandadır.Gintoki ve Sougo ile hiç anlaşamazlar.

Okita Sougo, Shinsengumi 1. bölük kaptanı.Yardımcı komutan olabilmek için daima Hijikata'yı öldürmeye çalışır.Sadistlerin başkanıdır.Genelde bazukası iledir ancak harika bir samuraydır.

Yorozuya.full.473454.jpg

Benim en sevdiğim animedir Gintama.Gintama'yı Gintama yapan bence karakterleri tek tek çok güzel işlemesidir.Birkaç bölümden sonra karakterlerin kişiliğini yapısını her şeyini bilirsiniz o yüzden yaptığı absürt haraketler komik gelmeye başlar .İlk bölümlerde karakterlere aşina olunmadığından komik olmayabilir.Ama açıp izlesem şimdi ilk bölümü bayağı güleceğimi tahmin ediyorum.(Hatta bir ara ilk birkaç bölümü izleyeyim :D)Gintama, diğer birçok animeyi tiye almasıyla nam salmış bir anime aynı zamanda :D Ama asıl tavsiyem siz kendiniz izleyin eminim çok eğleneceksiniz.

Not:Tanıtım bana aittir.

Umarım kimse açmamıştır diye düşünüyordum açmamış Allah'tan :D hemen misu sakata oalrak açayım dedim :D

Parodik Resimler;

Death Note-Bleach-Naruto

death%20note%20bleach%20naruto%20shippud

Black Butler

SebastianGin1.png

Kiki’s Delivery Service

tumblr_m4zylxVncr1rqtsroo1_1280.jpg

Dragon Ball

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO2LKO4uYjmNRET-a-XzAwqgsOG5bQMQ7DxDzKIMdFBxutZEmR5Q

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQk6MmeIsAp6r9dfF8tr5BAnFH3c61c8Q-NDvAEiEVTV0egz74hDA

GintamanZ.jpg

Naruto

GintamaShippuden.jpg

6fb3eb7ef2a088db0278e77226d37ce0.jpg

D.Gray Man

http://rs217.pbsrc.com/albums/cc185/mid_Nights_Wrath/Gintama/D_Gray_Man___Gintama_by_hikariix.jpg~320x480

Devil May Cry

2449807_1329628868906.69res_250_300.jpg

FMA

2e1546eba9f86eb507c2202542dc581c.jpg

Pokémon

tumblr_mb45caTqtJ1r2flfro1_400.jpg

Street Fighters

tumblr_m4va1hIHtd1rqtsroo1_500.jpg

Mario

gintama__mario_parody_by_ssstawa-d5pw5qb

One Piece

gintoki+one+piece.jpg

tumblr_lrctdtFDqA1qlmfwuo1_500.jpg

http://rs37.pbsrc.com/albums/e91/darkmagen/LuffyKuro.jpg~320x480

Sket Dance

gintama227eyecatch.jpg

Neon Genesis evangelion

http://3.bp.blogspot.com/_lPhrhWaiaf0/S7sXBRwU2OI/AAAAAAAAA3s/bjhgEovifjM/s1600/Eva_Parody.jpgBleach

Bleach

35747.jpg

tumblr_m7cgzawdSv1ryvayxo1_1280.png

tumblr_lh9ekuwGyy1qfymvl.jpg

Kurucu:

Uchiha_n

Üyeler:

toprakezgi

haruka

lynx

MrPlasmius

Cold Dewil

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİNTAMA Hikayemiz eskiden Samuraylar Ülkesi diye adlandırılan fakat Amanto isimli uzaylılar tarafından istila edilen Edo şehrinde geçmektedir.Artık samuraylık ve kılıç taşınması yasaklanmıştır Sa

Ben forumda yeni sayılırım..benide ekle dicem ama ekleyince ne oluyor biri açıklarsa iyi olur ^^ :D

ekliyorum ayrıca hemen beğen e basıyorum :D

Beni ekle kanka B)

Bu yazıyı okuyan çocuk kör oldu Nurcan yazının boyutunu arttır. :D

10 saniye içinde yazının küçük olduğunu farkedip değiştirmiştim sen de ne ara yetiştiysen kanka :D

öhöm üyelerimiz artıyor yenilerden de bekleriz...

ayrıca bir şey eklemek istiyorum. fan ve club kelimeleri her ne kadar dilimize bayağı bir yerleşmiş olsa da bence fan club demek yerine hayran kulübü yazılması çok çok daha doğru..modlarımıza sesleniyorum.. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saniye içinde yazının küçük olduğunu farkedip değiştirmiştim sen de ne ara yetiştiysen kanka :D

öhöm üyelerimiz artıyor yenilerden de bekleriz...

ayrıca bir şey eklemek istiyorum. fan ve club kelimeleri her ne kadar dilimize bayağı bir yerleşmiş olsa da bence fan club demek yerine hayran kulübü yazılması çok çok daha doğru..modlarımıza sesleniyorum.. -_-

Kanka ben işsizin tekiyim her saniyem burada geçiyor. Bilgisayarda olmasam telefondan takip ediyorum. O yüzden 10 saniye içinde cevam yazmam çok normal. :D Bu arada o duruma ben de takıldım ama forumdaki ana başlık bile fan club olunca ve Halil abi de Fan Club açmak ile ilgili mesaj atarken Türkçe halini kullanmayınca sürüye ayak uydurdum. Bu konuyu ben bir ileteyim ya haklısın. :D Bu arada o zaman fan art bölümü ve fan fiction bölümü de değişmeli değil mi ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka ben işsizin tekiyim her saniyem burada geçiyor. Bilgisayarda olmasam telefondan takip ediyorum. O yüzden 10 saniye içinde cevam yazmam çok normal. :D Bu arada o duruma ben de takıldım ama forumdaki ana başlık bile fan club olunca ve Halil abi de Fan Club açmak ile ilgili mesaj atarken Türkçe halini kullanmayınca sürüye ayak uydurdum. Bu konuyu ben bir ileteyim ya haklısın. :D Bu arada o zaman fan art bölümü ve fan fiction bölümü de değişmeli değil mi ? :D

onlar değişmese de olur aslında..çünkü bayağı kalıplaşmış onlar artık.. her ne kadar çok çalışsam da mesela şu openingi dinledin mi fln gibi diyorum. fazla kasmayalım ama eğer onlarıu da çevirirseniz emin olun TÜRKanime olarak çok örnek olursunuz :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.