Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsuuun ^.^ 

Buraya geç yazdım ama hepimizin en kutlu bayramını kutlamamak olmaz.

2. Daha önce diş teli taktırıp teli kıran var mı aranızda acaba ? o.O 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Elimiel

Elimiel

Biraz zorlu bir süreç ama sonuçtan memnun kalıyorsun değer yani :) 

3. Perfectum

Perfectum

Aslında korku işin şakası daha ziyade uygun zaman ve ekonomik durumu kolluyorum. Memnun kalmayanı da daha görmedim :D

4. Elimiel

Elimiel

Korkman normal çünkü gerçekten acı verici. Fiyat konusuda sürekli artıyor zaten ama dediğim gibi değiyor. İnşallah istediğin uygun zaman ve şartı bulursun :) 

3. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

2. bluegrass

bluegrass

Ahahah bir haftadır ben de arkadaşımla bu konuda konuşuyorum. Digimon ve pokemon tasoları ile Yu-Gi-Oh kartlarımın acısını çekiyorum hala. Hiç biri elimde kalmadı. Ama güzel anıları var ne eğlenirdik oynarken. Çocukluğumuz işte:blush-crazy-rabbit-emoticon:

3. Gallardo

Gallardo

Favorimdi

Spoiler

491.jpg

4. bluegrass

bluegrass

Ben Patamon’u çok severdiim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Angemon’a dönüşmüştü çok yakışıklı geliyordu ondan sonra dödndnbdbdb

4. Dünden beri modum Tony gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Bi Bobby gördüm sanki... :wow2-onion-head-emoticon:

2. bluegrass

bluegrass

Eveeett sincap ya düşecekti bir ara fazla gaza gelmiş dksnsknen Hem Telle hem de Bobby sağolsun şarkıyı 739376262727 kez felan dinledim. :loveloveplz:

5. Erasmus+ sınavına gireceğim, aşırı gerginim. t.t 

6. Eskiden yazlarımı photoshopta eğlenerek geçirirdim, bu yaz elimi sürmedim. Şimdi de düşününce sanki tatil yapmamışım, boşa harcamışım gibi geliyor. Erken yaşlandım bu yaz resmen. o.o 

7. eskileer. T.T

8. Finaller :'(

Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 

2. lntegral

lntegral

Güzel bir gruplaşmayla insanın yapamayacağı hiçbişey yok.Sesli gruplar kurup yardırmanız dileğiyle 

3. bluegrass

bluegrass

@Perfectum Bize sınav yerine ödev verdiler. Bitmiyor. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Resmen hepsi üst üste geldi bende de bir gram istek yok, sürünüyorum öylece. Bu arada başarılar dilerim umarım bir sorun çıkmadan dönemi bitiririz u.u 

4. Perfectum

Perfectum

@bluegrass Kanka benim ödevler de vardı yav. Bugün bitti kurtulduk. Bir düzine saçım beyazladı.

9. Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u

1. sShoguNn

sShoguNn

Sidonia no Kishi filmi mi vaaay

Sevdiğim animenin filmi mi geliyomuş peki 3. sezon gibi mi olacak

2. bluegrass

bluegrass

Geç cevap verdiğim için kusura bakma :( yeni film farklı bir hikaye anlatacakmış. Benimde sevdiğim serilerdendi böyle haberini duyunca mutlu oldum ^.^

10. Hava çok sıcak, tez önerimi yazmam gerek ve benim hiçbir şey yapasım yok bu arada Fugou Keiji çok iyi değil mi o.o 

11. Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :( 

2. bluegrass

bluegrass

@Barış  Bu rüzgar konusunda biraz evin konumu da önemli cephe dedikleri şey var ya. Ama hayır efendim Adana burası. Sadece nemi ile boğulabilirsiniz. İstanbul bu bakımdan daha iyi oranın nemi buradan daha az orada da kaldım çünkü. Burada ise sabah öğlen akşam güneşte ve gölgede hep sıcak :/ Kışın bile yarım kolluyla geziyorum üzerimde uzun kollu bir gömlekle Adana bir türlü soğumuyor:sweetdrop-onion-head-emoticon:

3. Barış

Barış

adanaya geldim bi gün deneme yapmaya. iş teklif ettiler ben burda kafayı yerim diye reddettim. hakkaten yaşancak yer değil. alışık olmayan çok zorlanır.

4. bluegrass

bluegrass

@Barış Ahahah kaçın buradan ajsdaadw . Şaka maka alışanı için bile zor neyse bakalım başka  bir şehirde işe başladığımda ben de özlerim inşallah Adana'yı, Amin. 

12. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Alıntı

@Pseudohomophylus Ben de dün geçtiim. Ne bileyim belki açılmıştır ben görmemişimdir dedim eskisi kadar aktif değilim maalesef. ama çocuğum ne illegali kimlerler takılıyorsun sen 

:onion_emo_2_by_theg_force:Ben temizim hakime abla öylesine bir benzetmeydi. Yoksa değil miyim?  :big-eye-onion-head-emoticon:

3. bluegrass

bluegrass

:calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Kendine gel de çık girdiğin o ruh halinden.  Anime izleyen minnoş insanlarız hepimiz ne işimiz olur illegalle. 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çıktım, çıktım tamam. :whistling-onion-head-emoticon:

13. İnsan ilişkileri çok zor be. :(

2. bluegrass

bluegrass

@Yuki-chan insanı mutsuz ediyorlar valla. :sweetdrop-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Amaaan maviçimen. Bu emoji boşuna mı var?  :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

4. bluegrass

bluegrass

@Perfectum Emojiyi yapanı da darlamışlarsa artıkın. Güzel yapmış ama, sayende görmüş oldum :good-job-onion-head-emoticon:

14. İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resmen o.o 

15. Kulaklığım bozuldu, resmen kahroluyorum. Toplu taşımada müzik dinlemeden yolculuk yapabilen bir insan değilim ben :(

2. bluegrass

bluegrass

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:Beni anlayan birii. Ama denediim, denemedim değil gene de yerini tutmuyor. Odaklanmak sıkıntı, çok odaklandığım zaman da durakları kaçırıyorum asdadasa beş durak, 3 durak sonra indiğim oldu. 

3. lntegral

lntegral

O bişey değil ben hayallere kaptırıyorum kendimi yolda saçma sapan hareketler yapıyorum zıplıyorum hopluyorum falan.Kendini kaptırması gereken son insanım birini öldürücem yakında bişeylere dalıp gitmemem gerekiyor sdfgj

4. bluegrass

bluegrass

asjdsad Ağzının yüzünün okuduğun şeye göre şekil alması da ayrı bir olay. Ama gittim ve bir kulaklık aldım . Daha fazla drama yaşamamak içn u.u 

16. Mezun oluyorum be. :( Kpss geliyor felan. Çok uzak geleceğe ait şeylerdi bunlar şuan yaşıyorum. 

17. Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

1. Perfectum

Perfectum

Ooo mushishi güzeldir ya :) İnsanı garip bir şekilde sakinleştirme gücü olan bir anime ve her bölümü de ayrı güzeldi. Ayrıca, Johann Liebert mi o kendisi benim favori psikopatım olur da gözüm tanıdı hemen :D

2. bluegrass

bluegrass

Ne denebilir ki güzel şeyler çabuk bitiyor.  Bir natsume gibi söyle 6 sezon falan çıkarsalardı iyiydi bence.  Çünkü çok doğal ve seviyorum böyle karakterleri ya.  Ahahahh ta kendisi, en cool haliyle ikonumdur.  :D 

18. Natsume'nin ya da Mononokean'ın yeni sezonu ne zaman gelir acaba... :( 

1. Gallardo

Gallardo

Bilgim yok ama Saraiya Goyou ve Mushishi öneririm.

2. bluegrass

bluegrass

Puff :( Resmi bir tarih yok araştırdım normalde ona ağlıyordum. Bu arada öneriler için teşekkürler, Mushishi benim favorilerimden biri. Ama diğer seriyi izlememiştim. :) 

3. pirpiirella

pirpiirella

2021 ilkbaharında gelicek gibi bir şeyler okudum ama ingilizce kaynaklarda acaba tam kesin bir haber var mı?

19. O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 

2. bluegrass

bluegrass

@quincy Gene de bulamayınca şifreyi bir türlü sinirlerim bozuldu asjkds ve de forum normalden daha mı sakin ne yaz geldi oysaki  u.u 

3. quincy

quincy

pek takılan olmuyor artık. buralar hep dutluk oldu... :p 

4. bluegrass

bluegrass

@quincy Eh biraz fark ettim gibi oldu. Sanırım sadece anime izleyip geri gidiyorlar. Olsun ilerde gene değerlenir burası :d

20. Oohh, tam böyle sevineceğim bir haber almışken ardına gelen bir olumsuzluk mu? En favori durumum. Zaten böyle tamı tamına mutlu olmayı da seven bir tip değilimdir hiç. :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

hayat bizle eylenir

21. Photoshop insanı yoruyor . Ama eğlenceli de. ^.^

2. bluegrass

bluegrass

Oooğ o tür şeyler bende de oldu canım asjdasd çalışmanın orta yerinde transparent boşluklar bıraktığımı bile hatırlıyorum asdkmhasdha hatırlayınca güldüm ya bak şimdi. Ama neyse şimdi eğlencesine kullanıyoruz işte hobi gibi bir şey oldu. Keşke geliştirseydim kendimi bak ya belki bu alandan çalışırdım tüh :/

3. lntegral

lntegral

Bu seni eğlendiriyorsa bu alana yönelseydin keşke

Gerçi hala yaparsın yav hiçbirşey için geç değildir hayatta

4. bluegrass

bluegrass

Lisedeyken grafikerliği hiç düşünmemiştim ben ya ne bileyim o.o  tabiiki bir sürü kursu felan var öğrenmek isteyip devam ettirmekte sorun. Bakalım belki olur :D

22. Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

2. Fumi
    3. bluegrass

bluegrass

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: reality bites diye bu duruma deniyor işte. 

4. sShoguNn

sShoguNn

Aynen yaaa güzel şeyler hep bitiyor :cray:

23. Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. 

jhasdjha kendinizee iyi bakın hadi. :cheer1-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Somali'de ne yapıyorsun öyle? İyi bari gönlünce olduysa ne güzel, Allah daha da güzellerini nasip etsin sana. 

3. bluegrass

bluegrass

Ehehehh, Asya kıtasıdır Avrupa kıtasıdır olur felan diye diye Afrika kıtasına düştü yolum. Burada olursa Türkçe öğreteceğim uzun bir süre. Şimdi başladım alskdhajsd Teşekkür ederiim. Allah hepimize bir yurt dışı nasip etsin amin. 

4. pegasusejder

pegasusejder

Hahaha bayağı değişik bir istikamet olmuş. :D Hadi inşallah olur o zaman, sevindim adına. :) Kolay gelsin. :D Hahaha ben pek istemiyorum ya. :D 

24. Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT

2. bluegrass

bluegrass

Lisenin en zor zamanları :( Doğruyu söylemek gerekirse en güzel öğrencilik zamanları lisedeki zamanlar ama . Bitsin istemiyor insan. 

3. Can

Can

bence lise deneminde staj koaly yani okuyacağınız bölüme ünüversiteden sonra nabıcanıza sizi ufak ufak hazırlıyor 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Lise dönemim ders haricinde çok boş geçti bi an önce bitsin

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.