Jump to content
  • Create New...

Ancaks

Kayıtlı Üye
  • Content Count

818
  • Last visited

• Days Won

17

Ancaks last won the day on February 26

Ancaks had the most liked content!

About Ancaks

• Rank
    Level 8
  • Birthday 09/19/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap Okumak
    Yazı Yazmak
    Müzik Dinlemek
    Anime ve Film izlemek
    Satranç Oynamak

Recent Profile Visitors

73,264 profile views

Single Status Update

See all updates by Ancaks

1.  Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-

1. Show previous comments  4 more
    2. Ancaks

Ancaks

Teşekkür ederim. Durumun ne olduğunu söyleyemem malesef ama teorik tanı koydular var ama net tanı koymadı doktorlar. Ölümcül bir şey değil yüksek ihtimalle, kendime dikkat ettiğim sürece çok büyük sorunlar çıkartmıyor. Bu durumu attığımda cidden sinirimi bozan bir şey olmuştu (bir işim çok çok kötü ters gitmişti) üstüne de o kadar hastane gezip de net sonuç alamadığım ve bolca bel ağrısı yapan bir rahatsızlığım olunca ilk gördüğüm yere patladım. Böyle umutsuzluğum yok da, o an cidden sinirim tepeme çıkmıştı :// Gerçekten çok hasta insanlara Tanrı şifa versin. Ne zor şeymiş hastaneye gidip durmak. Benim şu anlık ihtiyacım olan zamanmış, duruma göre teori üzerinde duracak doktorum. İyi olacağıma inanıyorum. Sadece yorgunken sinirlenip, kendimi işe vuruyorum. Bir yerle sözlü olarak yazmasam içime atacaktım o yüzden buraya yazdım ; )

3. AntiNewEra

AntiNewEra

Tekrardan geçmiş olsun, iyi etmişsin buraya yazmakla.

Ben hastane görünce kafamı çeviriyorum ya, modumu çok düşürüyor :D

4. Ancaks

Ancaks

Teşekkür ederim : )
      Evet cidden hastane görmenin öyle kötü bir etkisi var. İnsanın bütün yaşam enerjisini sömürüyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.