Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    OrangeBox got a reaction from free word in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
  2. Beğen
    OrangeBox reacted to TsundereAkali in AMV   
    ---Güncel---

https://www.youtube.com/watch?v=GaeEFc--uNs

3. Beğen
    OrangeBox reacted to HyeLyn in Pottermore   
    Harry Potter sevenler için tasarlanmış, online ve ücretsiz bir oyun. Bu oyunda Hogwarst'ta bir öğrenci olup Harry Potter'ın maceralarına ortak olabiliyorsunuz. Kendi asanız, kendi binanız oluyor. Başka öğrencilerle düello yapabiliyor, iksir hazırlayabiliyorsunuz.
    Vs...  :lol:

İşte linki: https://www.pottermore.com/

Kullanıcı adım: StormSnitch10469
    Sizde kendinizinkileri yazın.

İyi eğlenceler!  ^_^
  4. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Kayla in Yeniyim, noobum :3   
    Hoş Geldin ^_^
  5. Beğen
    OrangeBox reacted to hi im gosu in Çizimlerim™♦(Guncel)   
    asdsadsa
  6. Beğen
    OrangeBox reacted to Cerenimo in Konnichiwa^^   
    Merhaba arkadaşlar, üyeliği yaklaşık 4 ay önce açmıştım ama konu açmak için kendime güvenememiştim.  :unsure: 
    Adım anlaşıldığı üzere Ceren, 15 yaşındayım.  :) (Arkadaşların taktığı çeşitli lakaplardan en beğendiğim "Cerenimo" :D  :D)
    Anime izlemeye yeni başlamış sayılırım ama daha önceden neden başlamadığım için kendime fazlasıyla kızıyorum. Küçükken (şimdi fazla büyük sayılmam ama...) trt çocuk da yaymlanan Miyazaki animelerini izlerdim. İlk izlediklerimde onlardı sanırım. :)  Serileri izlemeye Ocakta başladım. Okul zamanları olduğundan pek fazla izleyemedim tabii :( Ama şimdi izlemek için bol bol vaktim var.İzlediklerim arasında Attack on Titan ve Death Note favorilerim ve sizde sevdiğiniz animeleri önerirseniz çok sevinirim :)  

Birazda kişiliğimden bahsedeyim. Fazla konuşkan gibi duruyorum ama nerede ve nasıl konuşulacağını bilirim, kendimden büyük veya küçük kişilerle genellikle anlaşırım, biraz utangacımdır, bana iyi davranan kişilere ben bin kat daha yaklaşırım :) bir de kendime güven sorunum var ne zaman üstesinden geleceğim bilmiyorum... -_- 

Anlatacağım şeyler bu kadar sanırım, umarım beni sevebilirsiniz :wub:
  7. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Sydno in Yeni Bir O Kadar Da Eski :)   
    Hoş geldiniz :)
  8. Beğen
    OrangeBox got a reaction from denizakkas13 in Sword Art Online II’nin Uzun Videosu   
    0:28

9. Beğen
    OrangeBox reacted to Nekorel in Nickinizin anlamı?   
    Benim adımın anlamı bayağı fazla :D "Nekorel" deki "N" adımın baş harfi. Ayrıca adımın içinde "Neko" geçiyor. Bu da "kedi" demek. Ne"kore"l kısmıda var. Ayrıca biraz da kore hayranıyımdır. Neko"r""e""l" deki "r", çizdiğim bir mangadaki kendi özelliklerimi verdiğim karakterin baş harfi. "e" Fairy Tail'deki Erza'nın baş harfi ve "l" de Fairy Tail'deki Lucy'nin baş harfi.Ayrıca Death Note'daki L'ye feci şekilde hayran olduğumdan "l" harfi bu anlamı da taşıyor.Aslında "r" Ryuzaki'nin r si de oluyor :) Üşenmeden okuyanlara sevgiler ve saygılar :)
  10. Beğen
    OrangeBox reacted to Hokage_Minato in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Youtube Kanalı
  11. Beğen
    OrangeBox got a reaction from AYKa in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Orochimaru ve T.K çok benzemiş fakat Yato... -_-
  12. Beğen
    OrangeBox reacted to Kaxell in Manga Akademisi: Bölüm 2 Çıktı! + Sorularınız&Sorunlarınız   
    Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb)
    İndirme Linki
    /Alternatif: TIKLA
    Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb)
    İndirme Linki 

/Alternatif: TIKLA

DUYURU:
    Bu konuda sadece  sorularınız yer alacaktır. Ben ya da DHspark arkadaşım en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağız.  

Manga akademisi, her ay turkanime.tv e-dergi ile çıkacaktır. Çıktıktan bir hafta sonra, bu konuda indirme linkini bulabilirsiniz. 
     "Manga Akademisi 2. Bölüm" türkanime.tv dergisinde Temmuz sayısında yer alıyor! Eğer dergi ile beraber okumak isterseniz  BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. (sayfa 94-151 arası)

Lütfen ILK yorumu okumadan cevap yazmayınız.

Eğer çeviri işinize yaradıysa "Beğen" butonuna tıklamanız motivasyonu arttıracaktır. :)

+Ekstra: Sevgili Zeynep Ablam 4 tane birbirinden güzel imza yapmış, aynı şekilde dgraymantr arkadaşımdan bir tane imza istemiştim, beş imzayı da sizlerle paylaşmak istedik. Hazırlayanlara teşekkür ederiz. 

Papillon:

dgraymantr

13. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Eklendin.
    Bir de tüm şarkıların videolarını birleştirerek yapılmış güzel bir tane buldum:

14. Beğen
    OrangeBox reacted to Smtkrsln in Akihabara Yok Edildi   
    Japonlar bu photoshop ve 3d işlerinde sahiden de çok iyi attack on titans'ın reklamını izlemiştim gerçek gibiydi resmen gerçi lastik reklamıydı o ayrı tabi :) ... yalnız spoiler'daki resimlere bakarken shiina'yı görmeyeyimdim iyiydi sakurasou'nun 2.sezonu gelsin lüften beni mahvettin söyleyim :/
  15. Beğen
    OrangeBox reacted to eXt in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Adamların inadıkları şey insan sınırlarını zorluyor
    Konu dışına kaçmadan

16. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Hadi az kaldı :D

Edit: Bir de Anitrendz karakter anketinin sonuçlarını çıkartmış :D

17. Beğen
    OrangeBox reacted to kawaii kereste in Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?   
    yani mesela; 

"Henüz Naruto'yu izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Itachi baya iyi karaktermiş."

"Ulan sırf şu Rias'ı görmek için Highschool DxD izlicem bigün." 

seksi anime kızı, badass erkek tipler falan artık hangi izlemediğiniz animeden hangi karakter dikkatinizi çekmişse.

--

benimki sanırım Accel World'deki siyah saçlı ana karakter kız. ara sıra o karakteri merak ettiğim için izliycek gibi oldum ama bi türlü başlayamadım aylardır. bu gidişle hiç izlemiycem galiba :D ana karakter Cartman'e benziyor yahu.

edit: aha valla Cartman

18. Beğen
    OrangeBox reacted to Skadi in Sword Art Online II’nin Uzun Videosu   
    Başlamasına Az Kala Sword Art Online II’nin Uzun Videosu 
    Daha öncesinde de bahsettiğimiz 5 Temmuz’da yayınlanmaya başlanacak Sword Art Online II animesinin uzun tanıtım videosu resmi web sitesi tarafından yayınlandı.

Birinci sezonun ikinci açılış şarkısı “Innocence”ı seslendirmiş olan Eir Aoi ikinci sezonun açılış şarkısını da seslendiriyor. “Startear” adlı yeni bitiş şarkısını ise Luna Haruna’dan dinleyeceğiz. Anime serisinin başlamasına gerçekten çok az bir zaman kaldı.

Kaynak:AnimeFantastica
  19. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Namida in Hint filmleri izleyen var mı ?   
    Üç aptal favorim :good-job-onion-head-emoticon:
  20. Beğen
    OrangeBox reacted to Skadi in All You Need is Kill Mangasından Video   
    All You Need is Kill Mangasının Videosu Yayımlandı

Başrollerini Tom Cruise ve Emily Blunt’un oynadığı son zamanların popüler filmi Edge of Tomorrow için romanın yazarı Hiroshi Sakurazaka’nın film ile ilgili yorumlarını sizlere aktarmış ve aynı zamanda Death Note, Bakuman ve Hikaru no Go gibi ünlü serilerin mangakası olan Takeshi Obata tarafından mangasının çıkartıldığını da hatırlatmıştık. Görünen o ki şimdi manganın reklamını yapmanın tam sırası. All You Need is Kill mangası Japonya’da 2 cilt olarak piyasaya çıktı ve tanıtım videosu da yayımlandı.

Viz Media manganın İngilizcesini Japonya’da çıkar çıkmaz dijital platform uygulamasından sundu. Viz Media aynı zamanda İngilizce ciltli mangaların sonbaharda çıkacağını duyurdu. Onun da bilgisini verelim de mangayı belki Türkiye’de ilerleyen zamanlarda görürüz. Görmek ister misiniz sevgili manga severler?

Kaynak:AnimeFantastica
  21. Beğen
    OrangeBox reacted to Songena in En Etkileyici Ses   
    Gintoki... :D Ağlıyışında,bağorışında. paniğinde farkını hissettiriyo. B)

Şaka bir yana Shingenki no Kyojin'de Levi'den çok sesini sevdim. :wub:
    Bir karakter daha var o bana kalsın. Şimdi kızlar sesini hatırlıycak üstteki halim gibin kalpler çıkıcak filan. :angry: :P
  22. Beğen
    OrangeBox reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)   
    Merhabalar arkadaşlar. Kısa bir aradan sonra tekrar beraberiz. Bugün üniversite giriş sınavlarının sonuncusuda bitti. Tüm öğrenci arkadaşlar geçmiş olsun diyorum. Umarım hepiniz istediğiniz yerleri kazanırsınız. Sınav stresinin ve okulların bitmesiyle yaz tatilinin güzel günleri kapıda belirdi. TürkAnime.TV ailesi olarak bu yaz için çok güzel çalışmalarımız var. Bu haftaki AnimeKomedi çalışmasının da gecikmesinin sebebi bu. TürkAnime.TV E-Dergisinin gelecek sayısı için "Manga Akademisi" adıyla manga çizim dersleri çalışmamız olacaktır. Değerli çevirmen arkadaşımla "(Kaxell)" beraber güzel bir çalışmaya imza atacağız. Çizime meraklı olanlar ve manga sanatını öğrenmek isteyen arkadaşlar Temmuz sayısından itibaren E-Dergiyi muhakkak okusunlar. Bunuda burda duyurmuş oldum. 
       Gelelim AnimeKomed'ye bu sayıda son zamanların ünlü dizisi Game of Thrones'a anime karakterleri atıfta bulunuyor :) Geçen sayılarda tanıtımını yaptığım Animeci Aşıklar mini serisinin ilk bölümü sizlerle ve son olarak TürkAnime.Tv Haber Ekibi yollarda :D geçmişten tanıdık bir karakteri bakın nerede ne yaparken buldular :o . Takip eden herkese teşekkürler. Umarım beğenirsiniz. ^_^

Winter is Coming

Animeci Aşıklar -Bölüm 1-

Haber Ekibi Yollarda - Geçmişten Bir Kahraman

23. Beğen
    OrangeBox reacted to mutou in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
    Şu anda bir ligth novel çevirisi yapmaktayım.
    0nLin3 ve Soranohikari ile birlikte...

Saygılarımla; mutou (Diagosakena)

24. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Ayyy çok teşekkürler :embarrassed1-onion-head-emotico -Hangi karakter önemsiz hepsine bayılıyorum :D-
  25. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Black rock shooter (OVA'sındaki değil) yapabilir misin? Bu arada çalışmaların çook güzeller!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.