Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Adige in Haxball   
    Yarın gelirim bende oynamaya , oyuncumuz eksik olursa bi kaç kişi daha getirebilirim.
  2. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from CousinMan in Selam u.u   
    Hoşgeldin samet  :hi-onion-head-emoticon: bende berat  B)
  3. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Kushina-ta in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Oynayan kızlarda var , çekinme gir yine gruba  :D Levele önem vermiyoruz zaten şu konuda 100 kere söyledim  :P
  4. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Fyzal in Merhabalar   
    Foruma hoşgeldin dostum  :hi-onion-head-emoticon:

5. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Cold Dewil in Duo   
    100 ileti olmadan,
    Tanışma konusu açmayıp bir "hi" demeyip,
    Sadece LoL oynamak maksatıyla konu açmayınız...
    Anime Forumu burası...

Forum kurallarını okuyunuz lütfen...
    http://forum.turkanime.tv/forum-13/announcement-5-yeni-konu-başlatmadan-önce-okuyun/
  6. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Laodri in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Dostum tekrardan hatırlatayım :D Forumdaki herkes ile etkileşim haline olmak için takıma girmen gerekmiyor sadece "TurkAnime TV" adlı chat odamıza katılman yeterli orada zaten sıcak bir ortamımız var kimse kimseyi dışlamıyor veya ezmiyor elimizden geldiğince hoş muhabbetler döndürüyoruz :D
  7. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Zeyzeyinufakkardeşi in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Lol neden bozsun ki siteyi bozan laftan anlamayan üyeler :)
  8. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Adige in League of Legends 2014 Türkiye Büyük Finali   
    Benimde gidesim vardıda tbfye gidemicem ya imkanlar el vermiyor  :( fotoğraf falan çekmeyi unutma tuğrul , fotosuz gelme ha  :D  
    Video vb. şeyleride istersen ben paylaşabilirim tbf ile alakalı  ;)
  9. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Sydno in Yeni Bir O Kadar Da Eski :)   
    Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon:
  10. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Gizemlibiri in merhaba   
    Foruma hoşgeldin ess  :hi-onion-head-emoticon: Bende Cyber (Berat)  B)
  11. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from slimjack in Ecchi FC [+18]   
    Ertuğrul bakıyorumda tüm kız karakterler var diye bi havalarak girmeler falan :D Sende varda bizde yokmu  :D
    Bendede 15 hero yokmuş  :P Abi sona yokmuşya bende  :o

İssei candır ya bizim ecchi üstadımız :D ama kişiye göre değişir tabi :)
  12. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to kawaii kereste in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.

nickim: VODKIA

1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. dangalağın teki ev yapcam diye direği parçalamış, burası Türkiye.

o yüzden bahsettiğin deneme maçlarına falan 1 haftaya katılabilir miyim bilemiyorum Ertuğrul.

edit: he zaten mid oynuyorum, eğer hali hazırda takımda mid oynayan arkadaş varsa yerinde gözüm yok :D friend ekleyin ara sıra oyun atarız, o da güzel olur.
  13. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Mileydi in Sugar Sugar Rune   
    Öyle bir kuralımız var ancak konu ve açıldığı yerde önemli B) şimdilik çevirmen arkadaşımız Ecem 'in açtığı konular herhangi bir sorun teşkil etmiyor, üstüne gayet güzel konular açıyor  ^_^ paylaşım ve bilgilendirme için ayrıca teşekkürler bu arada  :ph34r:  
  14. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Xxceci in Herkese Merhaba!   
    Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Tetsuya in TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014   
    Grafikerler aynı zamanda editörlük yapıyor tüm yazıları tek tek okumamız pek mümkün olmuyor microsoft word hataları bulursa onları düzeltiyoruz "ye" de anlamlı bir kelime olunca word uyarı vermemiş kusura bakmayın. teşşekürü ben yazdım :( son dakikalara kaldığı için photoshopta hızlıca yazıyordum :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.