Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Byperest reacted to agg1401 in Ben seneler önce üniversite için bırakıp gittim burayı   
    Bende geri dönmeyi düşünenlerdenim. :D
  2. Teşekkür
    Byperest reacted to haikurema in Ben seneler önce üniversite için bırakıp gittim burayı   
    @Byperest Bıraktığınız gün benim çeviriye ciddi bir şekilde başladığım gün :). Tekrar hoş geldiniz öyleyse.
  3. Beğen
    Byperest got a reaction from Perfectum in Ben seneler önce üniversite için bırakıp gittim burayı   
    Seneler sonra bugün Türkanime.tv'den anime izlerken bir anda aklıma "ya ben forumda takılıyordum" şimşeği çaktı. Selamlar benim unuttuğum keza onların da beni unuttuğu burada konuşup anlaştığım, güzel günlerimi geçirdiğim insanlar. 2014'de üye olmuşum. Son aktivitem 2016. İkinci üniversiteme başladım, işsizim, anime severim herkese selamlar :D

Edit: Büyük ihtimal bütün konularımı silmişim sırf geri dönme isteğim olmasın diye :D
  4. Teşekkür
    Byperest reacted to Barış D. Baryshx in Ben seneler önce üniversite için bırakıp gittim burayı   
    Naban hacoli, hoşgelmişin.
  5. Teşekkür
    Byperest got a reaction from Barış D. Baryshx in Ben seneler önce üniversite için bırakıp gittim burayı   
    Seneler sonra bugün Türkanime.tv'den anime izlerken bir anda aklıma "ya ben forumda takılıyordum" şimşeği çaktı. Selamlar benim unuttuğum keza onların da beni unuttuğu burada konuşup anlaştığım, güzel günlerimi geçirdiğim insanlar. 2014'de üye olmuşum. Son aktivitem 2016. İkinci üniversiteme başladım, işsizim, anime severim herkese selamlar :D

Edit: Büyük ihtimal bütün konularımı silmişim sırf geri dönme isteğim olmasın diye :D
  6. Beğen
    Byperest got a reaction from Nyazomi- in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    Bir Halı Saha Klasiği
    Geçen yine halısaha ayarlamışız akşam 11-12 neyse toparlanıyoz falan yavaş yavaş,luffy burda kaneki burda kirito tusubasa hakkı bulut falan herkes toplanmış zoro yok naruto yok arıyoz arıyoz ulaşamıyoz en son aradık Naruto açtı:
    Ben:Neredesin oğlum? maç başladı.
    Naruto:Beyler ben maça gelemeyeceğim.
    Ben:Niye?
    Naruto:Oğlum köyde savaş çıktı bütün aşiretler toplandı büyük muhabbet var.
    Ben:Yine gelmemek için palavra sıkıyorsun ulan geçende görev var dedin Maldivlere tatile gitmişsin?
    Naruto:Görev vardı aga nabayım emir demiri keser.
    Ben:Hay senin kapat kapat inşallah konahaya taşlar yağar da köyü bir daha kuramazsınız amin.
    Naruto:Tövbe d...Telefonu kapanır.
    Ben:Lağn lağn! Luffy! ara bakayım Zoro'yu o nerde kalmış.
    Luffy:İhihihihihi Zoro mu?
    Ben:Allahın manyağı! Ya abi bune ya hiç akıllı kimse yok mu burada? Beni öldürün gömün 20TL kapora verdim lan ben bu sahaya!
  7. Beğen
    Byperest got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok sağ olun :D  Unutmamışsınız her ne kadar geç cevap versemde :D Yoğun bir çalışma sonucunda tekrar foruma döndüğümü bildirmek isterim :D
  8. Beğen
    Byperest reacted to Nones in Fantastik Ninja Karakterlerine Sahip En İyi Animeler   
    Japonlar Fantastik Ninja Karakterlerine Sahip En İyi Animeleri Seçti

Yine bir anketle karşınızdayız sevgili okurlar. Animelerin o çılgın abartılı güçte karakterlerini Goo sitesi oylamaya sunmuş Japonlar da seçmişler. İşte karşınızda fantastik ninja karakterlerine sahip en iyi animeler.
    10. Sasuga no Sarutobi

9. Basilisk: Kouga Ninpou Chou

8. Ninja Slayer From Animation

7. Pyuu to Fuku! Jaguar

6. Kagaku Ninja-tai Gatchaman

5. Kinnikuman

4. Gintama

3. Ninja Hattori-kun

2.  Nintama Rantarou

1. Naruto

Listeyi nasıl buldunuz? Eklemek veya çıkarmak istediğiniz animeler hangileri olurdu?
    Kaynak: www.animefantastica.com/
  9. Beğen
    Byperest reacted to Nones in Naruto Shippuuden’in Doldurma Bölümü Reyting Listesine Girdi   
    Japonya’da Naruto Shippuuden’in Doldurma Bölümü Reyting Listesine Girdi

Naruto’nun mangası biteli neredeyse 2 yıl oldu. Üstüne yeni anime filmleri, yeni jenerasyon karakterler, Boruto mangası ve daha niceleri geldi ve Japonlar onları da tükettiler. Bu sırada Naruto Shippuuden de pek ilerlemek bilmedi. Doldurma bölüm üstüne doldurma bölüm, sık sık verilen yayın araları derken bugüne kadar uzatıldı. Bütün bunlara rağmen Japonların Naruto Shippuuden’i izlemediğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
    Naruto Shippuuden geçen hafta Japonya’da top 10 reyting listesine girmeyi başardı. Hem de 21 Temmuz’da yayımlanan doldurma bölümüyle!
    Crayon Shin-chan – 22 Temmuz  Doraemon – 22 Temmuz Detective Conan – 23 Temmuz Pokémon XY & Z – 21 Temmuz Yo-kai Watch – 22 Temmuz Ace Attorney – 23 Temmuz Folktales from Japan – 24 Temmuz Mahō Tsukai Precure! – 24 Temmuz Naruto Shippuuden – 21 Temmuz Animated O-saru no George – 23 Temmuz
    Video Research şirketinin açıkladığı veriler Kanto Bölgesi’ne dayanarak açıklanmış ve başta Japonya’daki en çok izlenen anime Sazae-san dahil olmak üzere bazı animelerin geçtiğimiz hafta yayımlanmadığı da belirtilmiş. Ancak burada sürpriz olan bunca zaman sonra bile Naruto Shippuuden’in doldurma bölümlerinin Japonya’da ilgi görüyor olması. Bu arada listede Ace Attorney’i görmüşken söylemeden edemeyeceğim; seriye ilgi duyan biri olarak bile ilk bölümden fazlasına dayanamadım. Japonya’daki popülerliği tartışılmaz ama o nasıl bir anime yapımı öyle yahu!
    Son olarak TV Tokyo’nun Nisan 2015 – Mart 2016 arasını kapsayan mali yıl döneminde de en çok geliri Naruto’dan sağladığını hatırlatmakta fayda var
    Kaynak: www.animefantastica.com
  10. Beğen
    Byperest reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Byperest Doğum günü kutlu olsun
  11. Beğen
    Byperest reacted to Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Byperest Doğum günün kutlu mutlu olsuuun~ Keşke dönsen bir de. 
  12. Beğen
    Byperest got a reaction from koohime in Sosyalleşmeye Geldim Ben   
    Hoş geldin foruma :D ismini yanlışlıkla Berfu diye okudum gerçekten Berfu imiş :D tekrar hoş geldin sefalar getirdin.
  13. Beğen
    Byperest got a reaction from Namikaze_Minato in İmza Çalışmalarım   
    Yazı yazacaksan imzaların üzerine arşivi çok dikkatli seç ben ilk başladığımda efsanevi berbat fontlar seçmiştim,arkadaşların tecrübeleri sayesinde daha dikkatli seçiyorum fontları ve kendi arşivimi oluşturuyorum-gerçi durmadan silip silip tekrar topluyorum :D
  14. Beğen
    Byperest got a reaction from veritas in Bir animeyi aklınızdan silmeniz ve o animeyi tekrar izlemeniz için bir şansınız olsa ?   
    Naruto'yu aklımdan siler bir daha da izlemem :D
  15. Beğen
    Byperest got a reaction from whistler in WP Çalışmam   
    Fontlara önem ver ve şu göz yoran şeylerden uzak dur mesela aynı rengi aralara serp ama aynı renkle doldurma çünkü gözü çok alıyor.
  16. Beğen
    Byperest reacted to Witch in Özlü Sözler   
    Bastan okuyasim geldi benim de, lanet sey. :"))
  17. Beğen
    Byperest got a reaction from Witch in Özlü Sözler   
    Sizler özel değilsiniz,
    Sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan
    Kar tanesi de değilsiniz,
    Sizler işiniz değilsiniz,
    Sizler paranız kadar değilsiniz,
    Bindiğiniz araba değilsiniz,
    Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz,
    Sizler iç çamaşırı değilsiniz,
    Sizler her şey gibi çürüyen birer organik maddesiniz...
    Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden yeri geldiğinde dalga geçen yeri geldiğinde gülüp geçen pislikleriyiz.
    -Fight Clup

Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.)

Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır.
    -A. Dambledore

Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz.
    -A. Dambledore

Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner
    -Luna

En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz.
    -A. Dambledore

Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez".
    -Hagrid

Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz.
    -A. Dambledore

Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara.
    -A. Dambledore

Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir.
    -A. Dambledore
  18. Beğen
    Byperest got a reaction from AdminSlayer in Özlü Sözler   
    Sizler özel değilsiniz,
    Sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan
    Kar tanesi de değilsiniz,
    Sizler işiniz değilsiniz,
    Sizler paranız kadar değilsiniz,
    Bindiğiniz araba değilsiniz,
    Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz,
    Sizler iç çamaşırı değilsiniz,
    Sizler her şey gibi çürüyen birer organik maddesiniz...
    Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden yeri geldiğinde dalga geçen yeri geldiğinde gülüp geçen pislikleriyiz.
    -Fight Clup

Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.)

Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır.
    -A. Dambledore

Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz.
    -A. Dambledore

Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner
    -Luna

En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz.
    -A. Dambledore

Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez".
    -Hagrid

Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz.
    -A. Dambledore

Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara.
    -A. Dambledore

Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir.
    -A. Dambledore
  19. Beğen
    Byperest got a reaction from LucisTenebris in Riot Japan şampiyon seslendirmelerinin bazılarını yayınladı   
    ziGGs'i Kaneki'nin seslendiricisi seslendiriyor işte ben buna Japon serverine geçmek için bir sebep derim.Artık parmakları kütleterek ulti atarım.
  20. Beğen
    Byperest reacted to kawaii kereste in Riot Japan şampiyon seslendirmelerinin bazılarını yayınladı   
    edit: gençler dil değiştirme olayını takmayın kafanıza, server açılınca ben anlatıcam.

ayrıca o kadar coolluktan falan bahsetmişsiniz de hiç biriniz Twister Fate'i seslendiren Aokiji(One Piece), Dio(Jojo's Bizarre Adventure) gerçeğini farketmemişsiniz  :head1:

Jinx - 上坂すみれ (Uesaka Sumire) - Dekomori(Chuunibyou) Ziggs - 花江夏樹 (Hanae Natsuki) - Kaneki(Tokyo Ghoul) Yi - 藤原啓治 (Fujiwara Keiji) - Maes Hughes(FMA) Lulu - 悠木碧 (Yuuki Aoi) - Victurique de Blois(GoSick) Annie - 釘宮理恵 (Kugimiya Rie) - Happy(Fairy Tail) Taiga(Toradora) Alfonse Elric(FMA) Kagura(Gintama) Teemo - 大谷育江 (Otani Ikue) - CHOPPER Yasuo - 杉田智和 (Sugita Tomokazu) - GINTOKI, Kyon(Haruhi Suzumiya)   seslendirmelere bu kadar para yatırdıklarına göre büyük ihtimal Kana Hanazawa bi tanemiz kıymetlimiz ve Miyuki Sawashiro majesteleri hazretleri de kadroda olacak gibi görünüyor. HYPE!  
  21. Beğen
    Byperest got a reaction from Kikuchi in Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler   
    Hayatımın ilk 16 senesinde program yazılımı okumak istedim ama işte sen üniversite oku dediklerinden boş gezenin boş kalfasıyım :D mis gibi anadolu bilgisayar bölümü vardı ve puanımda yetiyordu :D Bir Mark Zuckerberg olabilirdim ama şuan (bel altı şaka +18)

haliyim :D
  22. Beğen
    Byperest reacted to Kikuchi in Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler   
    xD

Biz de 1337 olmak istiyoruz :D :D 
  23. Beğen
    Byperest got a reaction from Distortion in Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler   
    Hayatımın ilk 16 senesinde program yazılımı okumak istedim ama işte sen üniversite oku dediklerinden boş gezenin boş kalfasıyım :D mis gibi anadolu bilgisayar bölümü vardı ve puanımda yetiyordu :D Bir Mark Zuckerberg olabilirdim ama şuan (bel altı şaka +18)

haliyim :D
  24. Beğen
    Byperest got a reaction from Phryne in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Belki şuan yazdığım benim haddime değil bir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi yazmalıydı ama ben bir hatırlatayım.Türkanime.tv'nin zaten bir çeviri takımı var bildiğiniz üzere ismi de TAÇE. Hiçbir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi başka çeviri takımlarına "Ya arkadaş sen bu animeyi veya mangayı niye çeviriyorsun biz zaten bu işi yapıyoruz.Senin çevirmene gerek yok." dediğini gördünüz mü? tam tersine başka insanların kurduğu takımları desteklediler ve forumlarına tanıtımlarını yapmalarına izin verdiler hatta çevirileri de web sitelerine eklediler sonuç olarak gönüllü işi ne kadar çok çeviri ekibi olursa takipçiler için o kadar iyi ve bu bir yarış değil yarış olsaydı sonucunda bir şeyi kazanmış olurdunuz ama gönüllü işi bu ne kazanacaksınız? Son olarak MangaHanta'ya başarılar.Dj-Morphosis,ben buradayım acil grafiğe ihtiyaç olursa bir mesaj kadar uzağındayım biliyorsun :D
  25. Beğen
    Byperest got a reaction from Pingu in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Belki şuan yazdığım benim haddime değil bir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi yazmalıydı ama ben bir hatırlatayım.Türkanime.tv'nin zaten bir çeviri takımı var bildiğiniz üzere ismi de TAÇE. Hiçbir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi başka çeviri takımlarına "Ya arkadaş sen bu animeyi veya mangayı niye çeviriyorsun biz zaten bu işi yapıyoruz.Senin çevirmene gerek yok." dediğini gördünüz mü? tam tersine başka insanların kurduğu takımları desteklediler ve forumlarına tanıtımlarını yapmalarına izin verdiler hatta çevirileri de web sitelerine eklediler sonuç olarak gönüllü işi ne kadar çok çeviri ekibi olursa takipçiler için o kadar iyi ve bu bir yarış değil yarış olsaydı sonucunda bir şeyi kazanmış olurdunuz ama gönüllü işi bu ne kazanacaksınız? Son olarak MangaHanta'ya başarılar.Dj-Morphosis,ben buradayım acil grafiğe ihtiyaç olursa bir mesaj kadar uzağındayım biliyorsun :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.