Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

İtibar Etkinliği

1. Harika
    pegasusejder reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hemen başlıyorum o zaman. Hem gider yorumlarda falan seni överim meh meh meh
    Geçen yıl tam kapanma dönemindeydi ve ders çalımaktan gerçekten gına gelmiştim. O üç gün hiç ders çalışmadım...
    Resetten önce 100 lü bölümleri geçmişti sanırım. Şimdiki çevirmenler 100 ü geçsin tekrar başlayacağım bakalım :3
    Pseudo haremi okudum çok sevmiştim. Rabbim herkese öyle kız nasip etsin (etmedi) Usotoki Rhetoric'e bir bakayım. Sararsa yarın akşama biter herhalde. Fazla değilmiş zaten. Bir kaç saatte parçalarım :)

edit: "Dolunayı izlemeyecek misin? bu bedava biliyorsun" Sanırım bu seri bu gün bitecek :3

Gelecek olurlarsa nazardan yanarlar zaten. "Hey maşallah yaw. Ne muazzam tayyare yapmışlar adamlar tü tü tü"
  2. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Aaa şimdi de Gorki'ciğime saldırıyor. :D "Ona ufak sürprizler yapın" tavsiyesine uymuş işte örümcek. :D 

Ooo telefonlaşmalar falan, çok hızlı yaşıyor bu gençlik. :D 
  3. Üzgün
    pegasusejder reacted to Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Ari01  sen bunun vebalini nasıl taşıyacaksın?!!

4. Harika
    pegasusejder got a reaction from Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Öyle bir şey mi dedik sanki? :) 
  5. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    He ayrı eve çıkmak biraz daha farklı doğru ama yine de olmayabiliyor ya, bir arkadaşım da sadece kira için başkasıyla kalıyordu, hani ondan biraz daha şey oluyor saygı olduğu sürece illa çok iyi anlaşmana gerek yok ama genelde iyi anlaştıklarınla çıkarsın. Ben daha çok yurt falan onlardan bahsettim.
  6. Harika
    pegasusejder got a reaction from Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    65 çok da kötü sayılmaz ya üzülme. :D 8 tane ya? Az insaf. :D 

Püü gözümde tüm masumluğun gidiyor. :D En iyi bıçak çeken ortaokullardan birisi mi? :D 

Bu arada bugün rüyamda sesli de sen ve @Ari01 ile konuşuyorduk beraber, hayırdır inşallah. :D 
  7. Üzgün
    Dostlar sağ olsun. :)

Buralara artık pek gün aymıyor ama sana gün aysın. :D
  8. Beğen
    pegasusejder got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yoo o kadarsın. :D 

Haha pekii kullanırım ara ara. D: 

Ben gençlikten çıkalı çook oldu... :)
  9. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Yue-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Senin çete ne kullanıyor peki? :D 
    Selam Zoro.
    Ooo kardeş sen bence az yanlış yapmışsın takımı. :D 

Ayaka (DPS) + Kaeya (Buz reaksiyonu almak için ve sup dps) + Mona (Dondurma yapmak için) + Jean (Hem healer hem sup hem de artifacts setini tamamladığında karşı tarafın %40 element direncini düşürüyor) 

Yani tabii senin takımın sen bilirsin ama bence bu şekilde yapman daha mantıklı. :D 

Günaydın herkese. 
  10. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Yue-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bu attığım linkten dilediğin karakteri nasıl kullanacaksan ona göre artifacts dizilimi var. :) Her karakteri nasıl kullanacağına göre dizeceğin setler değişiyor, DPS olarak mı kullanacaksın, support olarak mı falan filan. Bu linke bakarak dizersin ben genelde burayı kullanıyorum. :)

Sadece artifacts değil silahları, hangi yetenekleri önce geliştireceğini, artifacts'lerde hangi statlara öncelik vereceğini falan da söylüyor. 
  11. Beğen
    pegasusejder reacted to Yue-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İkinize de kolay gelsin ^^
  12. Beğen
    Haha kusurluk bir şey yok. :) Ben de iyi, iş arıyorum işte. :D 
    Hepimiz bekliyoruz be evlat. :D 
    Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.
  13. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Peki inanmadım o zaman. :D 
    Selam Zoro.
    Ooo Pambuk bey, hoş geldin. :) İyidir, senden naber?
    Yuh bebelerin yaptığı şeye bak... Biz o yaşta hala süt içiyorduk. :D Cidden ilginç bir olay olmuş.

E sana para kaynağı geliyorsa kardeşinle olmak neden hata oluyor? :D 
  14. Beğen
    pegasusejder reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkesin sabahı şerifi hayr olsun efe'm
    Ooo hoş geldin. Nerelerdeydin ya gözlerimiz yollarda kaldı :)

Aslan sütü işte :D

Günaydın.
    Nedense her üniversite farklı başlıyor. Belli bir tarih yok.
    Şükür cümle ahvalimize. İki günlüğüne köye gidip geldim. İnternet çekmediğinden ben de giremedim. Çok bir şey kaçırmadın yani :D

Ejderha mızrağı biraz yavaş başlar. Açıldıktan sonra akar götürür. İlk iki kitabını bir günde bitirmiştim, o derece sarıyor :)

Poseidon'la Hades'i falan yutan kronos. Eleman altı çocuğunun beşini yutmuş. Zeus sadece athenayı yutuyor. Öyle hatırlıyorum en azından.
    Uranüs cahillikten zulmediyordu çocuklarına bence ya. Taşrada (ben de çok şehirliymişim gibi söylüyorum ama :P) döverek eğitim verirler ya, o hesap. Kronos ise her ne kadar manyağın teki olsa da tek eşli yaşamış adam. Gidip harama uçkur çözmemiş yani. Hephaistos ise zaten sanayide çalışırken falan arkada arabesk açan adam. Resmen geleceğimi görüyorum Hephaistos'ta :D                                    

Tabii her dilin iyi veya kötü olduğu yerler var. Araştırıp"bak bu güzelmiş ya" dediğine girersin.

İlla drak webe gireceksen vpn aç, tor browser'ın ayarlarını en güvenliye al. Hatta yapabiliyorsan bilgiayarına virtual machine'de linux falan kur onun içinde çalış. Search engine konusunda tavsiyem ise torch browser. Psikolojin konusunda yapabileceğin tek şey adımını dikkatli atmak, her siteye girmemek. Tabii direk dark webe hiç girmesen daha iyi olur. Ama sen bilirsin.                                                                                                                                                                       

Sınavda yi şanslar.
  15. Beğen
    pegasusejder reacted to pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim abi öyle okul ev arası mekik dokumaya başladım 

İyi akşamlar 
  16. Beğen
    pegasusejder reacted to Bag Of Bones in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar 
  17. Beğen
    pegasusejder reacted to haikurema in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok teşekkür ediyorum :.), yeni görebiliyorum. Çevirmenlikte çoktan 5. yılı devirdik bakalım da o da gidiyor işte.
  18. Harika
    Bir günü değil bin yılı planlarsak... Ne diyorum ben ya? Sen beni boşver. Sabahlar olmasın, hadi bakim devam!
    Şükür halime. Nasıl gidiyor, uğramıyorssun bayadır.

50 yıl sonra şu tiple iki kişi başına dikilecek  :D ->
  19. Beğen
    pegasusejder got a reaction from bluegrass in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @bluegrass doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, başarılı, sağlıklı senelere inşallah. :) Tezini de güzelce yazıp teslim edersin umarım. :D 
  20. Harika
  21. Üzgün
    Öldüm toprak atanım yok.  :D Bir şey yok ya, öyle girmiyorum sadece pek foruma. :)
  22. Beğen
    pegasusejder reacted to Zorojuro in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın pega
  23. Beğen
    pegasusejder reacted to Zorojuro in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tünaydın pega
  24. Harika
    pegasusejder got a reaction from Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha yok anlaşılmaz ya. 
    İyi hadi geçmiş olsun. :)
  25. Beğen
    pegasusejder reacted to sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Thank you 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.