Jump to content

JunEzSe KJ

Üyeler
  • İçerik sayısı

577
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    JunEzSe KJ got a reaction from Kai in İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler   
    Natsume Yuujinchou. Gerçekten sıkıcı. Belki bir güzel şaşırtıcı sahneler olur diyerek 7 bölüm izledim sonra kapattım. Aynısı Mermaid Melody için de geçerli ilk sezonu güzel geldi diye izledim bitirdim ama ikinci sezonunda bir halt yok. :bsod-onion-head-emoticon:  Valla en iyisi siz gidin Bleach izleyin de gözünüz biraz heyecan görsün. :) ;) B) :relax1-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Rindo in Naruto Shippuuden Ağustos 2015 Programı Bölüm Listesi   
    Bi gülme tuttu beni :D programa bak doldurma bölümleri atlayamıyorsun bile la manga bölümlerinin içine öyle bir koymuşlar ki zorla izlettirecekler :D 
  3. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Cao Cao in Naruto Shippuuden Ağustos 2015 Programı Bölüm Listesi   
    Naruto Shippuuden Ağustos 2015 Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden’de uzun bir süredir ayda bir bölüm yayın olmamasına ve doldurma bölüme alıştık. Önümüzdeki 1 aylık periyotta ufak bir değişiklik olarak her hafta Naruto Shippuuden yayını olacak ancak daha fazla doldurma bölüm izleyeceğiz.

Naruto Shippuuden Ağustos 2015 Programı:
    6 Ağustos: Naruto Shippuuden Özel Bölüm 422 – 423

13 Ağustos: Naruto Shippuuden 424

20 Ağustos: Naruto Shippuuden 425

27 Ağustos: Naruto Shippuuden 426 

3 Eylül Naruto Shippuuden Özel Bölüm 427-428

10 Eylül: Naruto Shippuuden 429

Şimdi şu programa bir dikkat edelim. Geçen hafta özel bölüm diye Konohamaru’nun veletlikleri doldurma bölümü vardı. Bu haftadan itibaren 3 bölüm manganın uyarlaması, sonrasındaki 2 haftada yine doldurma bölümler var. Sıradaki “özel bölüm” 427-428 Tenten’in, sonraki hafta olan 429. bölüm ise Killer Bee’ye ait doldurma bölümler olacak. Bunların bir parçası mangayla ilgili olabilir ancak yukarıdaki listede 8 bölüm var; bunların 5’i doldurma bölüm. Üstelik manga uyarlaması olan bölümlerde de uzatılmış ve doldurma olan kısımlar fazlasıyla dikkat çekiyor. “Doldurma bölümleri atlayıp manga uyarlaması olan bölümleri izleyeyim” diye düşünseniz bile bolca doldurma sahne izlemek durumundasınız.

Alıntı : www.animefantastica.com
  4. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Dj-Morphosis in İtiraf Köşesi   
    İtiraf etmeliyim ki 8 yaşında ketçap ve sarelleyi birlikte ekmek arası yapıp yemiştim. Elbette acısı daha sonradan çıktı.
  5. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Witch in En Sevilen Yaz Animeleri-Sony Tornado Oylaması   
    Eneee yeni goruyorum bunu. :o
    Jitsu wa Watashi wa 12'de demekkk sevdim bu anketi ben :wub: :lol:
    Aoharu x Kikanjuu da yeni sezondan sevdiklerimden o da 11'mis. ;u;
    Artik o kadar umutsuzum ki 12.sirada gormek yetiyor. <_<
  6. Beğen
    JunEzSe KJ got a reaction from Misafir in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza: 10 (Diğer bir deyişle 1000)
    Spoiler: 10 (Diğer bir deyişle 100.000)

Biraz abarttım galiba. :P :confused-onion-head-emoticon:
  7. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to -Alper- in Bu Animeyi İzledin mi?   
    listeye ekledim tüm bölümleri yayınlansın başlarım

alttaki
    Level E izlemişmidir?
  8. Beğen
    JunEzSe KJ got a reaction from Barış D. Baryshx in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Belach. ^^
  9. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Tuncay Avcı in selam arkadaşlar :)   
    Hoş bulduk :)

Hoş bulduk, teşekkür ederim 

H:B :D memnun oldum :)

Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D. Eskiden hatırlıyorum sokakta az gazoz kapağı oynamazdık, hatta tasolardan önce onları düzleştirip taso gibi oynardık :D
  10. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to DHspark in En Beğendiğiniz AnimeKomedi Çalışması Hangisi?   
    Evet arkadaşlar AnimeKomedi'de 10. sayıyı da geçenlerde sizlerle paylaştım ve geri kalan 26 komedi çalışmasından en beğenilen hangisi bulmak için bir anket yapma fikri vardı her zaman aklımda. Geride kalan 26 komedi çalışması içinde tam 13 popüler animeye ve bu animelerin bazı karakterlerine dayanan çalışmalar oldu. Anime tutkunlarına atıfta bulunan, kendi tasarladığım karakterlerle yaptığım  çalışmalar ve eğlenceli mini seriler oldu. Şimdi mikrofon sizde :P sizin en beğendiğiniz AnimeKomedi çalışması hangisi buyurun seçin :D

Anime Komedi de çalışması yapılan animeler

ÇALIŞMALAR

(1)Kim Lan Bu Uçağın Pilotu!

(2)Yachiru'nun Evi

(3)Talihsiz Gün

(4)Çok Pişmanım Teyze

(5)Sanji & Kuroko

(6)Yeni Kaptan

(7)Nakil Öğrenci

(8)Korku Duvarın Ardında Belirir        

(9)Naruto'nun Hayali

(10)Fan Club's

(11)Süper Animeci Özellikleri

(12)Çalar Saatler

(13)Çizgi Gözler

(14)Anime Life

(15)Luffy & Natsu

(16)Uchiha Kardeşler

(17)İchigo Bir Resim Paylaştı

(18)Winter is Coming

(19)Haber Ekibi Yollarda-Geçmişten bir Kahraman

(20)Saç Şampuanı Reklamı

(21)Ah Şu Mangakalar

(22)Sapık Dörtlü

(23)Aşkın Gücü

(24)Animeci Aşıklar Bölüm 1

(25)Animeci Aşıklar Bölüm 2

(26)Animeci Aşıklar Bölüm 3

FAN FİCTİON KOMEDİ DÜKKANI

Facebook : DarkHall Manga
  11. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Ani.Maxiventus in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Bleach- Zaraki Kenpachi ^_^

Inu X Boku-Soushi (Her eve lazım cinsten :) )
    Kaichou wa maid sama- Usui
    Kamisama Hajimemashita- Tomoe  <3
  12. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to immortalmortal in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    usai
    tomoe
    misaki
    izumi aşklar
  13. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Strix. in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    ayuzawa misaki

14. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Madao in Favori yiyecek kombolarınız.   
    Yoğurt + Kuru fasulye
    Yoğurt + pilav
    yoğurt + kızartmalıklar
    Yoğurt + Ne varsa: D
  15. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to izayAAA in Üye Albümü   
    Fotoğraflar sorunlu sanırım yoska bendemi sorun var :D
  16. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Strix. in Forumun Enleri   
    Yenisi yapılsın artık :D
    2015 enleri :D
  17. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Rillianne in Yo!   
    Merhaba arkadaşlar. Burada yeni inceleme yazma işine giren bir arkadaşım var çok da güzel yazıyor onu takip etmek için kayıt oldum gelmişken de bir yazalım tabi buraya.

18. Beğen
    JunEzSe KJ got a reaction from CZ-75 Full Auto Handpistol in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza: 10
    (Avatarına bayıldım) ^^  :embarrassed4-onion-head-emotico 
  19. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to schneizeL in ( 12 / 12 ) The iDOLM@STER Cinderella Girls 2nd Season (TAÇE & Moon Ortak Proje)   
    Anime Adı : The iDOLM@STER Cinderella Girls 2nd Season
    Anime Türü : Komedi, Dram, Müzik
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : TheDirectEco
    Düzenleme :Mayu
    Özet; Serinin 2.sezonudur.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol     TAÇE Discord Sunucusu

20. Beğen
    JunEzSe KJ got a reaction from TheDirectEco in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Benim birbirine benzettiklerim;

21. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to sadece okan in En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi   
    ichigo vs uluqiorra olmaması hatta 1. olamaması çok şaşırtıcı :D 
  22. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Strix. in Öfkelenince Neden Bağırırız?   
    Öfkelenince neden bağırırız?

Bir ermiş öğrencileri ile gezinirken Ganj nehri kenarında birbirlerine öfke içinde bağıran bir aile görmüş. Öğrencilerine dönüp “insanlar neden birbirlerine öfke ile bağırırlar?” diye sormuş. Öğrencilerden biri “çünkü sükûnetimizi kaybederiz” deyince ermiş “ama öfkelendiğimiz insan yanı başımızdayken neden bağırırız? O kişiye söylemek istediklerimizi daha alçak
    bir ses tonu ile de aktarabilecekken niye bağırırız?” diye tekrar sormuş.

Öğrencilerden ses çıkmayınca anlatmaya başlamış: “İki insan birbirine öfkelendiği zaman, kalpleri birbirinden uzaklaşır. Bu uzak mesafeden birbirlerinin kalplerine seslerini duyurabilmek için bağırmak zorunda kalırlar. Ne kadar çok öfkelenirlerse, arada açılan mesafeyi kapatabilmek için o kadar çok bağırmaları gerekir.”
    “Peki, iki insan birbirini sevdiğinde ne olur? Birbirlerine bağırmak yerine sakince konuşurlar, çünkü kalpleri birbirine yakındır, arada mesafe ya yoktur ya da çok azdır.
    Peki, iki insan birbirini daha da fazla severse ne olur? Artık konuşmazlar, sadece fısıldaşırlar çünkü kalpleri birbirlerine daha da yakınlaşmıştır. Artık bir süre sonra konuşmalarına bile gerek kalmaz, sadece birbirlerine bakmaları yeterli olur.
    İşte birbirini gerçek anlamda seven iki insanın yakınlığı böyle bir şeydir.”

Daha sonra ermiş öğrencilerine bakarak şöyle devam etmiş: “Bu nedenle tartıştığınız zaman kalplerinizin arasına mesafe girmesine izin vermeyin. Aranıza mesafe koyacak sözcüklerden uzak durun. Aksi takdirde mesafenin arttığı öyle bir gün gelir ki, geriye dönüp birbirinize yakınlaşacak yolu bulamayabilirsiniz.”

-Alıntıdır-

23. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to Strix. in 14 Şubat!!   
    Sevgilimiz yoki kutlayalım. neyse bizde iş çıktı dönme dolaba bineriz her yıl  <_< 
  24. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to OneAutmnLeaf in En güçlü Espada   
    Ulquiorra fanları yürüyün :D :D Ama harbi 2. dönüşümünden dolayı Ulqi 1. :)
  25. Beğen
    JunEzSe KJ reacted to MorriganVEX in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    My Teen Romantic Comedy SNAFU'dan Hachiman Hikigaya

Bakemonogatari'den Koyomi Araragi

Birbirlerinin tıpatıp aynıları  
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.