Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  2. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

3. Beğen
    Gallardo got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  4. Üzgün
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  5. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ne güzel zamanlardı be.   
    Ne güzel zamanlardı be.

6. Beğen
    Gallardo reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
    Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim  
  7. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Anireact for bir durum güncellemesi, Çinlilerin anime listeleri gerçekten ilginç.   
    Çinlilerin anime listeleri gerçekten ilginç.

8. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  9. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.   
    Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.

10. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Saygı ve Özlemle..   
    Saygı ve Özlemle..

11. Beğen
    Gallardo reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  12. Beğen
    Gallardo got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  13. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  14. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, En iyi gif vs si :D Kuniki vs Macchio   
    En iyi gif vs si :D 
    Kuniki 
    vs
    Macchio
  15. Beğen
    Gallardo got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  16. Karmaşık
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  17. Beğen
    Gallardo got a reaction from slimjack for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
  18. Harika
    Gallardo got a reaction from weebdesuu for bir durum güncellemesi, Kısa ve öz romantizm :))   
    Kısa ve öz romantizm :))

19. Harika
    Gallardo got a reaction from Kai for bir durum güncellemesi, Kısa ve öz romantizm :))   
    Kısa ve öz romantizm :))

20. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
  21. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili   
    Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili) bir manhwa :) Nedense kötü taraftaki karakterleri pek sempatik buldum.  Yaptıkları yüzünden onlardan nefret etmem gerekirdi ama yüce rahibe, ne zha :D ve babası(!), sonra ehem tian var. Gerçekten güzeldi. Sonlara doğru hikayenin hızlandırıldığını hissediyorsunuz. Bu biraz kötü hissettirdi. Muhtemelem editör çizerleri haşlıyordu :x .
    Bölüm bölüm Ah Gou ya tepem atsa da onu da sevdim. Onun karakter gelişimini izlemek gerçekten güzeldi.
    Üstelik çizerlerin ona, bölüm başında yaraladığı köle için verdiği cezayı pek ironik buldum. Çizimler olağanüstüydü. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kai for bir durum güncellemesi, Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu ban   
    Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu bana göre değildir'' diye düşünmez.
  23. Beğen
    Gallardo got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu ban   
    Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu bana göre değildir'' diye düşünmez.
  24. Beğen
    Gallardo got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir. (Friedrich Nietzsche)
  25. Beğen
    Gallardo got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir. (Friedrich Nietzsche)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.