Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Sakuragi in Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.   
    Öğretmeniiiim canım benim canım benim de de tam olsun betül ajsdişaksd

2. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from 하나님 in :(   
    Sen kimsin ya, nick ver bana. Bulamadım aşskjdşakjsd
  3. Üzgün
    Toprakezgi reacted to Lycaenidae in What's up sıpalar ? @Toprakezgi @pegasusejder   
    Yaaa kopuyoruz Ezgi Onee-sa... Öhö öhö nerede kaldık. Kopuyoruz Ezgiciğim. slfklşs
  4. Harika
    Toprakezgi reacted to Perfectum in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    O da bir klasik :D Hepimiz hep 15 yaşındaydık :(
  5. Beğen
    Toprakezgi reacted to Strix. in Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Anime bulamayınca eski serileri tekrar izleyen ben 
  6. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Ya bu nasıl bi tatlılık, seni yerim. Hay maşallah. Allah analı babalı büyütsün. ??
  7. Beğen
    Toprakezgi reacted to Barış D. Baryshx in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Sağolasın. Bugün çektiğimiz fotoso, 8. Ayına girdi

8. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Ben onu yeğenin falan sanmıştım görünce, heheheh. Allah bağışlasın, maşallah Umut-chan'a. 
  9. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn in Naber?   
    Ben hep tembelim. Boş vaktim varsa djdjd.
  10. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Leffwn in Naber?   
    Ben de Düzce'deyim, yarın İstanbul'a dönerim herhalde. Aynı galiba her şey bende. Hala okuyorum mesela. :D Ben seni en son bıraktığımda askerde miydin sanki?
  11. Beğen
  12. Beğen
    Toprakezgi reacted to kawaii kereste in ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütü   
    bana zulüm etmeyen tek admin Ezgi galiba bi de o açıdan bakmak lazım... sonuçta artık o da bizden biri
  13. Beğen
    Toprakezgi reacted to kawaii kereste in ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütü   
    istediğini diyebilirsin ejder ama Ezgi gibi Fuki demezsen sevinirim... kereste olabilir bak mesela

aslında Ezgi adminken çok göze çarpıyodu çünkü çok aktifti, daha vukuat işlenmeden uyarıyordu falan veya vukuat olduğu anda "Dağılın ulan kapatıyorum konuyu itiraz gelirse banlarım" gibi konuşuyordu. ama aslında Barış admin daha fenaydı, Ezgi gibi uyarmıyordu ya da nadiren uyarıyordu :D bi ara bana bi uyarı vermişti ama neden olduğunu halen çözemedim, hatta kısa süreli ban da atmıştı sanırım tartışmaya girdiğim için...
  14. Beğen
    Toprakezgi reacted to Pseudohomophylus in Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç?   
    Üzgünüm bundan sonrası sır olarak kalsın
    Minik ailemize özgü bir yer Benim Gizli Cennetim 
  15. Beğen
    korku salıyorsun Emel valla sana bişey anlatmaya gelmez
  16. Beğen
    Toprakezgi reacted to Amygirl in ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütü   
    Konuyu bulamadım ya "Rezil Olduğunuz Anlar" gibi bir şeydi.
    Furkan okul değiştirdikten sonra bunun sırasına birisi çamurlu ayakkabı ile basmış ayakkabı şekilve boyuttan kimin yaptığını tahmin edip intikam alacaklarmış. Bir gün sınıfa bir girmiş arkadaşları birisinin kafasını ir şeyle dolamışlar aralarına almışlar. Bu da "Aha intikam vakti" demiş gitmiş onun poposuna tokadı patlatmış. "Ayyy" diye ince bir ses gelmiş. Hahahahah duyduğum best şaka ya. Kız kendisini affetsin diye epey uğraşmış sonra :D 
  17. Harika
    mutlu musun Emel... resmen kıçımın şanı yürüyor şu an sayende...
  18. Beğen
    Toprakezgi reacted to kawaii kereste in Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç?   
    dünden beri aktivasyon mailim gelmedi Ezgi... bi an dedim heralde artık bu forum beni reddediyor sana yazar yazmaz geldi ama
  19. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Beytize in 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım bir düz   
    Minnoş musun sen kızım? :D
  20. Beğen
    Toprakezgi reacted to Beytize in Karnımda kelebekler uçuyor gibi   
    aşk bana uğramıyor yaa   
    uğrarsa ilk buraya yazarım :D
  21. Beğen
    Toprakezgi reacted to Amygirl in Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Ne İstanbul'u bebeğim coronada Ankara'ya hapsoldum 
  22. Beğen
    Ezgi ben sana sağlam hatun önerem webtoon oku Light and Shadow 
  23. Beğen
    Toprakezgi reacted to Pseudohomophylus in Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Naçizane bir iki de ben yazayım
    -otoyomegatari
    -flawless
    -tsubakichou no lonely planet
    -L-dk

24. Beğen
    Manga, webtoon önerem 
    Anime olarak en son hangi yılda kaldın kanki hatırlamıyorum ama
    Tada kun no koi wo shinai
    Akkun to Kanojo izle dirim
  25. Beğen
    Toprakezgi reacted to bluegrass in Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Benim favorilerimden birin önerebilirim :
    -Suteki na Kareshi ( Where is my lovely sweetheart?)
    -Furare Girl
    -Sugars
    -Kawaii Hito
    -Watashi no Shiawasena Kekkon
    -Kimi to Yuriika
    -Haru to Koi to Kimi no Koto
    -Soushi Souai (Liberum)
    -Tomokoi (oneshotlaran oluşuyor bu ama)
    İsekai shoujo türlerinden ise
    -The Savior's Book Cafe in Another World
    -The Villainess Wants to Marry A Commoner
    -The Vengeful White Cat Lounging on the Dragon King's Lap
    - I am troubled that my fiance is a villain

Ahah biraz çok oldu ama webtoon istersen ondan da öneririm. Hoş çoğu biliniyor ama. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.