Jump to content

LeornKayn

Kayıtlı Üye
 • Posts

  674
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

LeornKayn last won the day on July 17

LeornKayn had the most liked content!

About LeornKayn

 • Birthday 10/10/1995

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  Edirne

Recent Profile Visitors

122430 profile views

LeornKayn's Achievements

Single Status Update

See all updates by LeornKayn

 1. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

  1. Show previous comments  15 more
  2. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Beni gerçekten yoruyorsun. Bi git başımdan ya. :sweetdrop-onion-head-emoticon:

  3. Sinsine

   Sinsine

   Beğenmemekte ve saygı çerçevesinde olduğu sürece eleştirmekte özgürsün. Açık konuşmak gerekirse yorumundan negatif ya da pozitif yönde etkilendiğimi söyleyemem. Belki de eleştiri tarzın çok dikkate alacağım tarzda değildir ya da eksik bilgiyle yapılan kuyruk acısı dayanaklı bir eleştiri olduğunu düşündüğüm içindir, bilemeyeceğim.

   Öncelikle ben bir şeyi yönetiyorum olarak tanımlamıyorum kendimi. Çeviri/düzenleme/encode/upload yapıyorum, sorumlu olduğum çevirmenlerle ilgileniyorum ve elimden geldiğince çevirilerine devam etmeleri için teşvik ediyor ve kendilerini geliştirmeleri için yardımcı oluyorum. Forum kısmına gelirsek, sade ve sadece TAÇE serilerinin altındaki yorumları okuyorum (beni ilgilendiren kısmı o olduğu için) ve serinin içeriğiyle alakalı değilse ya da seride emeği geçen kişilere yönelik kopyala yapıştır dahi olsa teşekkür içermiyorsa uyarı veriyorum. Kurallar gereği de 3 uyarıdan sonra ban atıyorum. Yapımın içeriği, kalitesi... vb. konularda ortaya çıkan fikir ayrılıkları veya tartışmalar (ki hiç rastlamadım da) ya da çevirinin, videonun, sesin kalitesine dair getirilen eleştiriler nedeniyle herhangi bir uyarı vermişliğim, ban atmışlığım da yoktur. Her tür konu için farklı alanları bulunan koskoca forumda seriyle alakasız geyik yapmak için TAÇE çeviri konularının altına geliyorsa bir insan ya da "jjkfjfdhvbdf" gibi "yorum" gibi ve buna benzer saymakla bitmez saygısızlık kokan yorum yapmak için geliyorsa hiç tereddüt etmeden uyarı veriyorum ve bu tarzımdan da gayet memnunum. Bunu diktatörlük ya da sıkı yönetim olarak adlandırıyorsan da o senin bileceğin iş, tabirlerine çok takıldığımı söyleyemeyeceğim. Ben doğru bildiğimi yapıyorum, ne kendi emeğime ne de çevirmen arkadaşlarımızın emeğine saygısızlık yaptırmamak için elimden geleni yapmaya da devam edeceğim. Bu süreçte anlayan insanlarla da karşılaşıyorum, senin gibi anlamayan insanlarla da. Anlayanları görüp mutlu olarak da yoluma devam ediyorum. Hoşumuza gitse de gitmese de hayatın içinde bulunduğumuz her ortamda kurallar var ve bu kurallara uyulmamasının bazı yaptırımları var. Bu durum forum için de geçerli. Kişi kurallardan hoşnut değilse ve kuralları koyan kişiye ulaşma imkanı varsa, uygun bir dille akla yatkın bir gerekçeyle değişim talep edebilir. "Kurallara uymuyorum, ne yaptığıma karışamazsınız" mantığıyla hareket etmek kuralların neden var olduğunu ve neden var olması gerektiğini daha da çok kanıtlamaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden kurallarla ilgili bir sıkıntın varsa direkt olarak site yöneticisine mesaj atmakta özgürsün. 

   Son olarak, Amygirl'e "kraldan çok kralcı" gibi bir ifade kullanmışsın. Öncelikle insanlara aklına geleni aklına geldiği şekilde söylemekte özgür olduğunu düşünmekten vazgeçmeni umuyorum. Nasıl ki sen fikrini söylemekte özgürsen, karşıt fikirlere de açık olman gerektiğini düşünüyorum. Seninle aynı fikirde olmayan herkes haksız, sen haklısın diye bir şey yok ki zaten bu eleştirinin tek bir doğru cevabı olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca benden hiçbir çıkarı olmayan birinin "kraldan çok kralcı" olması da fazlasıyla gereksiz olurdu zaten. Kendisi haksız olduğumu düşündüğü noktada eleştirmekten de geri kalmayan biridir. Bu konuyla alakalı seninle aynı fikirde olmadığı için, kendi fikrini savunduğu için de rencide edici konuşmaya hakkın olmadığını düşünüyorum. 

   Eskiden aldığın uyarı içini dağladıkça benimle ilgili eleştirel yorum paylaşabilirsin profilinde. Hakaret içerikli olmadığı sürece de uyarı almazsın merak etme, en azından benden almazsın. 

  4. LeornKayn

   LeornKayn

   superbia :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: hayatımda en çok hoşuma giden şeylerden biri insanların beni yanıltmamasıdır.Yanılmayı sevmem,,yanıltmadığın için teşekürler.Bu konu bir paradoks insan kişilikleri bu konuyu bir paradoksa sürüklüyor bu çıkmazdan bir şeyler çıkmayacak.

   latest?cb=20150222180505

   @Toprakezgi evet haklısın,şu kelimesi işaret parmağı hissi uyandırır,yani karşıyı suçlanıyor hissi uyandırır.Hedef konuma koyar.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.