Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    veritas got a reaction from Gallardo in Tayfaya Türk Katılırsa   
    http://darkspeed54.deviantart.com/gallery/41119672/me-in-one-piece
  2. Beğen
    veritas got a reaction from Ecciel in Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi   
    Just Monika yerine Sadece Monika demeye geldik diyorsunuz yani :D
    Çeviri işini her daim desteklemişimdir. Hele ddlc gibi psikoloji türünün hakkını çok iyi derecede veren kaliteli bir yapım olunca ayrı bir destek vermek gerek.
    Her ne kadar "don't leave her hanging" gibi kelime oyunlarını nasıl çevireceğinizi bilemesemde başarılar
  3. Beğen
    veritas got a reaction from jans09 in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    çocuk ilk defa bir kızla buluşmaya gidiyor...ölüyor
    bilin bakalım :D
  4. Beğen
    veritas got a reaction from CrimsonDragonEmperor in Oppailerin saçmalığı   
    :D
  5. Beğen
    veritas got a reaction from MehmetOk in Alımlar Başlamıştır.   
    anime tanıtım ve inceleme için aranan şart(lar) var mıdır? Süre? Sadece yeni animeler gibi?
  6. Beğen
    veritas got a reaction from SPAWN-TheUndead in Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?   
    xenoverse 2yi bekliyorum ben 1 bitti en sevdiğim anime oyunu şu anda
    AoT'u da videolarına baktım en kısa zamanda indirip bakacam.
    Bunların dışında sadece naruto oyunları güzel oluyordu onlarda orta şekerdi. OP oyunları fazlasıyla sıkıcı oluyor bir yerden sonra :/
  7. Beğen
    veritas got a reaction from lntegral in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    eh hadi idare edeyim :/
    Saolasın :)
  8. Beğen
    veritas got a reaction from lntegral in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    döverim seni 
  9. Beğen
    veritas reacted to Heimatlos in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @TavukluPilav ve @darkspeed54 doğum gününüz kutlu olsun :D
  10. Beğen
    veritas reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Tavuklupilav ve darkspeed54 doğum gününüz kutlu olsun 
  11. Beğen
    veritas reacted to Amygirl in Fantastik Ninja Karakterlerine Sahip En İyi Animeler   
    Ne demek Basilisk fantastik ninja listesinde gerilerde 
    Bu Japonlar beni sinirlendiriyor.... 
  12. Beğen
    veritas reacted to Amygirl in Swort Art Online'ı Siz Yapsaydınız Nasıl Olurdu?   
    Normalde bu bölüme 150 iletisini tamamlamamış üyelerin konu açması yasaktır. Kuralları okuyalım.
    Ancak konu geyik açısından kayda değer bulunduğu için kapatılmayacaktır.
    Konu başlığı kurallara uygun bir şekilde düzeltilmiştir.

SAO'nun senaryosunu benim tasarlamama izin verselerdi yapacağım ilk şey gereksiz romantizmi azaltmak olurdu. Bilimkurgu- aksiyon ve savaş içerikli olduğunu bildiğin mükemmel vs ler ve mmrog boss savaşları beklentisi içine girdiğin bir anime. Animedeki hemen her kadın karakteri Polat alemdara aşık olur gibi ana karaktere aşık etmek çok salakça. Aşktan mahrum bir seri olsun demiyorum. Ama aksiyon beklerken gereksiz romantizm olması sıkıntı.
    Ek olarak maddi kazanç sağlamak için uzatıldığı çok aşikar serinin. Seriyi iki farklı oyun olarak değil de tek bir oyun içinde güzel kat savaşları ve gruplar arası çatışmaların bol olduğu bir seri yapmak daha mantıklıydı.
    SAO ile ilgili sevdiğim tek şey Kirito'nun çoğu shounenin aksine güçlü oluşu. Değiştirmeyeceğim tek şey de bu olurdu. Yalnız kovboy olarak dolaşması ve iyi bir gamer olmasını seviyorum. Keşke haremimsi dokunuşlar olmasaydı seride.
    SAO için genel düşüncem: konu müthiş, acayip derecede zenginleştirilebilir. Ancak yan karakterler basit ve aksiyon bakımından senaryo daha da zengin olabilirdi. Saçmasapan her türlü mmrog oynayan birisi olarak seriyi acayip iyi boss savaşları görmek umudu ile izlemiştim. Ancak bana kısa ve fakir geldi. Dediğim gibi bu konuda daha baba aksiyon sahneleri eklerdim.
  13. Beğen
    veritas got a reaction from Songena in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D
    1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların ve büyük ihtimal mangakanın sapıklığı olmasa o kadar açıkta giyinmez ya neyse- listede başı çekmesnin ilk nedenlerinden. Bunları takip eden zekası, kültürü ve hedefi de saygı duyduğum etkenler arasında, kendisiyle konuşmaktan hiç bıkmayacağımı düşünmem de cabası :D son olarak çocukluğuna ve hayatına bakıp gözlerimin dolmasına neden olan nadir karakterlerden. Resim koymayacam zaten internette dolaşan resimleri olmasından dolayı çok saçma hatta gereksiz derecede çok çok saçma olsa da benden başka erkeklerin bakmasını sevmiyorum <_<
    2-strauss mirajane:
    hay gülüşünü yiyeyim ya :D nico robinin ancak yarısı etse de biraz da taze bir şirinlik katmak amacıyla listemde 2. sıraya koydum :D
  14. Beğen
    veritas got a reaction from ShiroYuu in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    Ben kimseyi tanımıyorum buradakilerden o yüzden yorum yok
    dedi "Gönder" tuşuna basıp ironi yapan yorumcu piposundan çıkan dumanlar arasında. Yalnız ve sessiz. Adeta acınası hayatının izleri tütün dumanına yansırken...

15. Beğen
    veritas got a reaction from Strix. in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    kitabın kapağı :D

16. Beğen
    veritas reacted to Byperest in Bir animeyi aklınızdan silmeniz ve o animeyi tekrar izlemeniz için bir şansınız olsa ?   
    Naruto'yu aklımdan siler bir daha da izlemem :D
  17. Beğen
    veritas got a reaction from Witch in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Juvia tabiki. "Gray-sama'ya gitmeliyim" motivasyonuyla kurtulurduk. Lucy'e hiç ısınamadım zaten.

Toph vs Gaara
  18. Beğen
    veritas got a reaction from AdminSlayer in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Juvia tabiki. "Gray-sama'ya gitmeliyim" motivasyonuyla kurtulurduk. Lucy'e hiç ısınamadım zaten.

Toph vs Gaara
  19. Beğen
    veritas got a reaction from Amygirl in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Misa en azından saf diye yırtabilir. Yani ünlü aptallardan ama sakura medikal eğitim alabilecek kadar aklı varken gibip hala o davranışlarda bulunuyor ya  :hate-onion-head-emoticon:

roronoa zoro vs erza scarlet?
    Dövüş sonucu soran az olduğu için bu boşluğu doldurmaya geldim :D
  20. Beğen
    veritas got a reaction from AdminSlayer in One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)   
    :D
  21. Beğen
    veritas reacted to Lenny in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Akame ga kill -- Esdeath

22. Beğen
    veritas reacted to britomartis in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Esdeath (Akame ga Kill)

Kira (Btooom)

23. Beğen
    veritas reacted to Tidal Tantrum in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Farklı düzeyde bir psikopat bence: Orihara Izaya
    Ve tabi ki Lucy
  24. Beğen
    veritas reacted to Barış D. Baryshx in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Johan Liebert = Monster

Orochimaru = Naruto

Hansel and Gretel - Black Lagoon

Zaraki Kenpachi = Bleach

Jakushiji Tenzen = Basilisk

Legato Bluesummers = Trigun

25. Beğen
    veritas got a reaction from zaman in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    daireleri bütün çizmemesini garipsedim. Halbuki karakter tasarımları genelde çok oval.

Ne bulduysa tıkıştırmış odaya :D raflar dolusu ıvır zıvır var la hiçbir şey yok doğru düzgün 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.