Jump to content

ozmet1231

Üyeler
  • İçerik sayısı

479
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from BynMubo in Ecchi FC [+18]   
    tamam Adminim sinirlenme ben sana istediğini vericem :D erkekler ilk spoilera bakmasın O_O

bundan sonrakilere bakabilirsiniz..

2. Beğen
    ozmet1231 reacted to Cold Dewil in Çizim mi ? Fazlası Var   
    Birkaç gündür hasta olduğumdan animelere ara vermek istesemde yerimde duramadım...
    Tranvaydayken yaşlı amcanın biri ne güzel çiziyorsun diyince gaza gelip evde devam ettim.Çizimler bana aittir.Sadece Anime değil,Manga,Kapak Resmi ve kendi karekterimle çalıştım.
    Sıkıcı olmasın diyede hikaye şeklinde yayınlayım istedim...
    Üsteki yazıları okuyup resimlere tıklayın.
    Herşey Lisedeyken Başladı...

Sonra Onu Gördüm...

Kalbim yerinden çıkacak gibiydi...

Çok geçmeden onunda başkasını sevdiğini anladım...

Üzülmüştüm...

Herşey böyle sonlanamazdı...

Hayata devam etmeliydim...

Ta ki onu buluncaya kadar...

Eee bir müddet sonra omuzlarıma sorumluluk bindi...

Ama asla pişman olmadım ...

Ps: Evet iyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum.Gintama ve Kimi Ni Todoke laptop üzerinde çizebildim ( Yeni Stil B) ).Hikayede güzel oturdu.Acaba böyle Fan Story şeklinde bölüm mü açılsa.Güzel olurdu...
  3. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from Ogeday in Benim garipler... Coming Soon :D   
    O zaman yeni bir bölüm eklersin ve tam bir Fan art olur :D
  4. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from wizarmon in Ecchi FC [+18]   
    küçük bir H paylaşımından bu kadar mı etkilenir buyrun size daha hafif yiyecekler afiyet olsun

Favorim ;

İlerideki sevgilim : ]

5. Beğen
    ozmet1231 reacted to MisakiM in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum hoşlandığım çocuk bana gıcık oluyo maalesef bende ona gıcık oluyomuş gibi davranıyorum :D Bu arada sanırım çocuğun sevgilisi varmış :D
    Tweety erkek miymiş? :o
  6. Beğen
    ozmet1231 reacted to dr_darkangel in İtiraf Köşesi   
    barışmayı bu kadar istiyorsan, küçük bir jest yapıp ilk adımı sen atsana... böyle bakarsan, kimse dayanamaz..
  7. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from fuyu in İtiraf Köşesi   
    o gün hangi animelerin etkisi altında kaldın gerçeği söyle :D kesin orada gördüğün bir hareket ile yapmışsındır onu :D
  8. Beğen
    ozmet1231 reacted to Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum çok deli uyuyorum. :ph34r: Bugün battaniye yerde, çarşaf ayaklarımın altında yorgan da yatağın başka bir köşesinde yığın halinde duruyordu. Telefonum da yatağın altına böyle ortalarına kadar ilerlemiş bir halde iki parça halinde bulundu. :ph34r: Onun oraya nasıl gittiği hala kafamda büyük bir soru işareti. Yetkililerden cevap bekliyom. :mellow:
  9. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from wizarmon in İtiraf Köşesi   
    Ne yani ben de küçükken yarım litre benzini kafaya dikmiştim tek dikişte hepsi bitmişti <_<
    O kavga havası gibi hiç bir kavga havası yoktur kavgayı sevmem bulaşmak istemem girdiğim kavgada illaki bir taraf hastanelik oluyor :ph34r: çok sakat iş. ama kavga ederken ki o hava :D. Bir küçük kardeşin ve onun arkadaşlarıyla uğraşırken çıkar böyle 3-4 kişiyle aynı anda uğraşırsın hiç biri kımıldayamaz hale gelir filan tadından yenmez ^_^
    İtiraf ediyorum annemin 1. dönem veli toplantısında ingilizce öğretmenime anime izliyor yerine çizgi film izliyor dediğini yeni öğrendim :wacko:

Neyse ki öğretmenim kimseye söylememiş :ph34r:
  10. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from Ephenda in Ecchi FC [+18]   
    Seni Hideyoshi yi erkek dediğin için kınardım :angry: ama ayrı bir cins dediğin için affediyorum ^_^ Hideyoshi'nin cinsi Hideyoshi dir arkadaş başka bir şey değil. Ne erkek ne dişi yaşasın Hideyoshi :P
  11. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from Cold Dewil in Ecchi FC [+18]   
    Seni Hideyoshi yi erkek dediğin için kınardım :angry: ama ayrı bir cins dediğin için affediyorum ^_^ Hideyoshi'nin cinsi Hideyoshi dir arkadaş başka bir şey değil. Ne erkek ne dişi yaşasın Hideyoshi :P
  12. Beğen
    ozmet1231 reacted to Shu Reyiz in İtiraf Köşesi   
    Maşallah ne kadar çok sorunlu arkadaş varmış yav... (Sorunlu derken dertten falan bahsediyorum. Yanlış anlaşılmasın)
    Allah yardımcınız olsun ne diyim...
    İtiraf ediyim kavgayı çok severim. O insanı heycanlandırması falan çok güzel bir duygu. Anlatılmaz yaşanır yani. Hele ki senden güçlüyse ooooffff :D
    (Sadist falan olarak algılamayın beni keserim heee :D )
  13. Beğen
    ozmet1231 reacted to Amygirl in Bıyık FC   
    hehehehe aradığım resmi buldum :D :D

14. Beğen
    ozmet1231 reacted to IXCHEL in Origami Şans Yıldızı   
    Birkaç yıl önce yapmaya başladığım minik şans yıldızları...Gerçekten çok şirinler. ^_^

Bu video yardımıyla sizlerde şans yıldızları yapabilirsiniz. ^_^

15. Beğen
    ozmet1231 reacted to Sakuragi in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Animeler de sık sık rastlarız Türklerle ilgili şeylere, ama Türk konulu bir manga varmı derseniz buyrun:
    Shoukoku no altair
    Konusu; Tuğrul Mahmut Türkiye'ye hizmet eden genç bir paşadır. Ülkenin üstünde savaş bulutları gezmektedir. Ülkenin divanı barış yanlıları ve savaş yanlıları olmak üzere ikiye bölünmüş, Mahmut ise barışı korumak adına yaptığı görevine başlamıştır. Antik dünya'nın politikasına kendini bulurken, yeni düşmanları ve dostları ortaya çıkmaktadır. Kim galip gelecek? Mahmut savaşın kaçınılmaz olduğunu anladığında ne yapıcak? (alıntı: mangaturk.com )
    Bir diğer manga ise: Otoyomegatari
    Konusu:
    19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen hikâyede; dağların ardındaki uzak bir köy, Hazar Denizi yakınlarındaki bir başka köye kızlarını gelin olarak gönderir. Aile üyeleri, 12 yaşındaki oğulları Karluk’a gelin gelen 20 yaşındaki Amira’yı hiç yadırgamadan severek aralarından biri olarak kabul ederler. Yetenekli Amira bir yandan yeni düzenine alışmaya çalışırken, bir yandan da yeni eşi Karluk ile birbirlerini tanımaya çalışırlar. Ancak Amira’nın ailesi günün birinde kızlarına daha uygun bir eş bulduklarını söyleyerek onu geri ister…( anime.gen)
    -Ouran High School Host Club mangasındaki bir chapter ise Türklere ayrılmış
    http://www.mangaread...chapter-57.html
    Bir de bu kısa marmara proje tanıtımı : boğazı çok güzel tasvir etmiş, hakkında bilgisi olan varsa ekleyebilir

Edit: Shoukoku no altair mangasını OnLin3 belirtmiş bende ufak bir tanıtımını yapayım dedim :D
  16. Beğen
    ozmet1231 reacted to Padvox in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Şans eseri bir anime forumunda gezerken böyle bir konu vardı orada gördüğüm resimleri almıştım resim arşivime

17. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from HoodeD in HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-   
    Yeni resimler güzel olmuş :) Kafandan karakter uydurmak ise çok zor bir iştir bilirim o kadar uğraşıyon sadece yüzünü yapmak için sonra bir de duruşunu bulmaay çalışıyon filan çok zor iş :D karakterler de güzel olmuş :) yolun açık olsun :D
  18. Beğen
    ozmet1231 reacted to kawaii kereste in Bıyık FC   
    400. entrym şerefine böylesine anlamlı bişey paylaşmasam olmazdı hehey :D
    I'm awesome and i know it!
  19. Beğen
    ozmet1231 reacted to Toprakezgi in Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^   
    Kanka hızlı resim valla neden göremedin ki acep :o
    Dimi :D
    Ya bizim sınıf alıştı zaten çoğuna az çok bir şeyler izlettik. Okulda da gelip konuşmak isteyenler oluyor. :D
    Bugün resim hocamız siz böyle evlere gitseniz bir şeyler çizmeye iyi para alırsınız dedi. :D Sizin okula da gelirdik zamanımız olsaydı. Son sene olunca anca kendi duvarlarımıza zamanımız oluyor. :D
  20. Beğen
    ozmet1231 reacted to Witch. in Bıyık FC   
    Bıyıklıdan iyidir. :DBıyık Kadın işte. Mis gibi. Süperkahraman ismi gibi. Bıyıklı süperkahraman.
    "O BİR KUŞ, HAYIR O BİR UÇAK... HAYIR HAYIR O BIYIK KADIN!!"
  21. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from Ephenda in Ecchi FC [+18]   
    ben suçu kimseye atmıyorum eğer benim fotoları görürsen hemen hemen hepsinde yuri var sizin kadar ben de suçlu sayılırım eğer benim tezim doğruysa -_-

Son olarak LoL den favori karakterim : ] Ashe

22. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from dr_darkangel in İtiraf Köşesi   
    itiraf ediyorum facede şu resmi gördüğümde gülmekten karnıma ağrılar girdi :D

23. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from dr_darkangel in İtiraf Köşesi   
    koaly ders çalışmalar amirim :D
    İtiraf ediyorum evde ve okuldaki kişiliklerim farklı :D çift kişilikliyim sanırsam :D okulda sürekli ders çalışasım geliyor evde tık yok <_<
    okulda ne güzel çiziyorum boş zamanlarımda eve gelince çizmeye veya düzeltmeye çalıştığımda bozuluyo

24. Beğen
    ozmet1231 reacted to Mete Scarlet in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum küçükken hep bunu izlerdim ve severdim (hala seviom yemekler güzel çaktırmayın :D )
    Sonra öğrendiğime göre bu animeymiş galiba benim ilk izlediğim anime oldu :P :D

(Jangeum'un Rüyası)
  25. Beğen
    ozmet1231 got a reaction from HoodeD in Bıyık FC   
    ne düşünüyon öyle kara kara lewliet :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.