Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Larus

Larus

İşkence çektirmenin tatlı yolu bu olsa gerek -,-

2. Barış

Barış

akşama kadar oyna bunlarla sıkılmazsın :D

1. KFC is ILLUMINATI :o
  2. ahauahudfuhauhasduhfuchuhadf
    1. Kadir-

Kadir-

Kediye bak deldi geçti :D

2. Kaxell
    3. Anonymmy

Anonymmy

Kediyi geçen gün dersin başlamasına saniyeler kala sınıfa dalışıma benzettim nedense:(

3. acilen Mikail'e kurban kesmemiz lazım, sesi baya öfkeli geliyor buralara

4. imzam silinmiş de ben hangi kuralı ihlal ettiğimi göremiyorum yahu. tek gif, tek satır yazı, ufak punto, gif boyutu 500x200 gibi bişeydi. silen arkadaş hatırlıyorsa sebebini söyleyebilir mi ona göre değiştireyim.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

tek resim vardı, punto ufaktı, bi satır da japonca bişey yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam yabancı diller japonca hariç yasak

5. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

3. Beytize

Beytize

evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Umarım öyle olur. :D

6. rüyamda tanımadığım rap savaşı yaptım ve kaybettim. herif çok iyiydi yahu. sanki beynim benden habersiz taraf tuttu gibi hissediyorum :D

7. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

2. pegasusejder

pegasusejder

Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

abim bu cidden sakat bu olaymış yalnız :D yani yumruk olayı sakatmış ne bilem eklem bölgesi falan ya :confused-onion-head-emoticon: o acıyı bi düşündüm de şimdi yani üfffff...

4. pegasusejder

pegasusejder

Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

8. yeni forum pek bi yakışıklı olmuş be

2. kawaii kereste

kawaii kereste

manga okuyabilirim bak, hatta süper olur :D derslerde okuycak kitabım kalmamıştı zaten :D bikaç tane önersene animesi olmayanlardan beğendiklerinden varsa

3. Amygirl

Amygirl

The Breaker, Ovasını çıkardılar ama Noblesse hem mangaya yeni başlayanlar için iyi renkli olduğu için , Animesi var ama Akatsuki no Yona da iyi bence. Manhwa önerdim çok ama :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Akatsuki no Yona animesini izlemiştim, güzeldi ama sanki tam anime gerçekten başlıycakken bittiydi, mangası devam ediyor mu? diğerlerine de bakıcam, tenk yu ^^

9. kodu sizde çalışıyor mu ? yoksa ben mi beceremedim :/

2. schneizeL

schneizeL

http://www.youtube.com/watch?v=1ixRMU9e3cg bu şekilde eklersen sorun kalmayacaktır.
    3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

hmm media şeklinde de video çıkıyor bende, dedim ya bazen bende de çıkmıyor

4. kawaii kereste

kawaii kereste

video şeklinde değil de .swf şeklinde eklemek istemiştim. gerçi çok da fark yok, böylesi de olur, teşekkürler ^^

10. "bu resim uzantısının forumda kullanılmasına izin verilmiyor." cevap atamıyorum bu hatayı alıyorum wtf

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bence forum hata vercek kadar umursamıyor seni huehuehuehue

3. Lynx

Lynx

Ne alaka çocuk. >:( Bi kere ben her foruma girdiğimde hoşgeldiniz Beti-sama bile yazıyor. Ajklasfasf.

4. historianWeeb

historianWeeb

hee tabi canım öyledir öyle :d

11. "çevre bilinci" ile "siyaset"i aynı kefeye koyup konuyu silen yöneticiye de helal olsun.

12. "don't watch an anime called boku" http://www.youtube.com/watch?v=Hdjv_afHmV4 ulan ahauhauhausdhfıh

1. Kaxell

Kaxell

Hahahahaha furkan bunu yeni mi gordun :D ben boku no picoyu bu vidyo sayesinde ogrenmistim geçen sene :P

2. kawaii kereste

kawaii kereste

izleyeli baya oldu :D dün gece bi arkadaş attı da linki 10 kere falan izledim yine :D

13. ༼ つ ◕_◕ ༽つ LET IT DOE ༼ つ ◕_◕ ༽つ

2. kawaii kereste

kawaii kereste

buyur senin olsun ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. gereksiz

gereksiz

vayy furkan chat e girmeyeli senide göremiyoduk napın len nasıl gidiyo :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

iyilik Cem, Guild Wars 2'ye başladım falan senden ne var ne yok :D

14. 1 aydır çabalıyorduk sonunda başardık, artık evimde yavru bir kedi var :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ben uğraştığımı değil de kedinin ev ahalisinden uzak durduğu garip bir ilişki yaşadığımı söylesem daha doğru :D babaannem de öyle bir yığın kediyle uğraşırdı bahçesinde :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ben 2'si ile zor başa çıkıyordum...9'uyla kafayı yerim herhalde :D

4. Lightning

Lightning

Benimkisini tırcı kaçırmış diyorlardı :D

15. 10 dkdir gülüyorum http://i.imgur.com/2m8Zock.jpg auhauhauhuahuahuıahdsıfuh

2. Yuki-chan

Yuki-chan

cersei sevdiğimden değil zaten kadına gıcıklığım. ortaokuldaki tarih hocamı hatırlatıyo bana -.-

3. LeornKayn

LeornKayn

İyide sevinmeyin o Cersei :D 6 sezon biraz çoşturacak gibi duruyor...ölene kadar rahat yok...GoT evreninde bugda kalıcan böyle ne iyi ne kötü bug olucaksın o zaman ölmezsin..

4. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen 6. sezonda paralel yapıyı halledicek Cersei, zaten Myrcella da öldü korkacak bişeyi kalmadı kadının.

16. 12-13 bölümlük güzel bi Slice of Life serisi bilen var mı ? mümkünse içinde ecchi olmasın otobüste izlicem :D ha 24 bölümlük olsa da olur.

2. Amygirl

Amygirl

ha işte ondan :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

önerdiklerinin hepsini izledim Ertuğrul, diğerlerine myanimelist'ten bakıcam şimdi, çok sağolun :D

4. Kaxell

Kaxell

Tahmin etmiştim, ama bilgisayardaki listeye bakmadan kafamdan bir tek bunlar çıkıyor...

Dermişim InuxBokuss geldi bi de aklıma. :)

17. 2 gün önce Avrupa'dan men edilenlere demediklerini bırakmayanlar şimdi "ay çok kötüsünüz" diyince ne komik oluyo öyle asudhfasdfad

1. gereksiz

gereksiz

bu kötülük değil valla en azından benim gördüğüm men olayı konuşuldu ve evet sevinen ler oldu ama o kadar değil ama şimdi ben face e girdiim yerde her yerde galatasarayı aşalamaya çalışan fener bahçeliler var daha real madridle maç yapabilecek kadar bile kapasitesi olmıyan birinin maç yapıp yenilen bir takıma laf atması zaten ilginç ama fener bahçenin yapısında var bu galatasaray sayesinde büyük takım oldu bu gününe kadar sadece galatasarayı yenmek için takım düzeni kurmuş bir takım iyi zaman...

2. gereksiz

gereksiz

larında bile düzenli olarak sadece galatasarayı yenebilmiş bir takım m kua özlemini hile ile gidermeye çalışan bir takım ben anlıyorum bu takımı kıskanç galatasarıyın uaştığı yerlerden dolayı aldığı kupalardan dolayı ben bu takıma sayı duymam

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Fenerbahçeli değilim ama ben de saygı duymuyorum, ne fenere ne de Galatasaray'a, sorry.

18. 2 gündür Largopen alıyorum da şimdi baktım prospektüsüne, yan etkileri arasında kişilik değişikliği var. bundan sonra yapacağın her hainliğin itliğin sebebi Largopen'dir, benle alakası yok.

2. Amygirl

Amygirl

- Tatlım başım çok ağrıyor!

- Geçmiş olsun tatlım Talcid malcid iç :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben prospektüsün yalancısıyım valla değiştiriyor mu bilemem :D

bu arada Talcid ne işe yarıyor doktor hanım :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Her derde deva asdfgfdsa :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.